** שרשור כמעט אחה"צ היום ה107 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

הצודקת11

Well-known member
הגעתי למצב שאני מרחמת על קארין
היא לא יודעת איך להתמודד עם המשימה
המבטים שלה אומרים הכול

valkyrie2021

Well-known member
אמאלהההה ממשיכה לראות את הפרקים מההתחלה,
מדהים איך כבר בהתחלה ג'וזי היה נכנס למריבות בגלל יהודה ובשבילו, יהודה היה לוקח אותו הצידה להרגיע אבל מחמם אותו ואומר "הם לא שווים את זה" "אני לא אעזוב אותך בחיים" ועוד כל מיני פנינים... ואח"כ הולך להתחנף לזה שג'וזי רב איתו.
לא, אני מתהההההההההההההההההה

ariela1612

Well-known member
מדהים איך כבר בהתחלה ג'וזי היה נכנס למריבות בגלל יהודה ובשבילו, יהודה היה לוקח אותו הצידה להרגיע אבל מחמם אותו ואומר "הם לא שווים את זה" "אני לא אעזוב אותך בחיים" ועוד כל מיני פנינים... ואח"כ הולך להתחנף לזה שג'וזי רב איתו.
יאפ. זו הסיבה שלא אהבתי את יהודה. אבל זה ג'וזי אגב הוא נכנס מתחת לגלגלים בשביל כאלה הם חברים שלו וגם כאלה שלא
לדוגמא איילון, גל, אפילו לינור (אני לא אשכח כמה הוא היה נכנס ברונית בגללה וכן גם בגלל רמי) מתחילת העונה הוא הלך לפי הצדק ולא לפי מי חבר שלו
ואגב במשימה של החנוכיה הוא הכי צדק בעולם שהוא נלחם שיהודה לא יקח את ההשתק, יהודה עשה טעות שהשפיעה על כל העונה

נטה אונה

Well-known member
ברוכה הבאה למבוא ללשתות לג'וזי את האוויר בכפית

מצב
הנושא נעול.
למעלה