שרשור יומי.

אני חושבת אחרת...

פרוט באסקט אומנם מצחיק (אבל באמת מצחיק <=) אבל ציירו את הדמות הראשית קצת מפחיד (העיניים- (FeeeKyy אבל הסדרה דווקא חמודה...<-: (מקווה שאף אחד לא נעלב...)

אני חושבת אחרת...

פרוט באסקט אומנם מצחיק (אבל באמת מצחיק <=) אבל ציירו את הדמות הראשית קצת מפחיד (העיניים- (FeeeKyy אבל הסדרה דווקא חמודה...<-: (מקווה שאף אחד לא נעלב...)

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif אווו הפרק הראשון ../images/Emo99.gif

כשאינו היה בישי אדיש ומגניב ולא כלבלב מכוער של קגומה, וקגומה עוד היתה סתם ילדה טיפשה אבל עדיין לא ממש שנאתי אותה, והיו את השירים הכי יפים גם בהתחלה וגם בסוף
כשקאדה אמרה אונה סאמה גיא תירגם את זה לקיקיו.. עד כדי כך דומה זה נישמע? Oo אבל מה שבאמת מוזר שכסותה אמר ני צ'אן הוא גם תירגם את זה לקיקיו..

אלוהים יישמור!!

גיא הזה כזה עילג?! סותה אמר אחותי!! מאיפה הוא הפליץ את זה שסותה קרא לה קיקיו!!!! אייי... חבל שנצטרך לסבול ת'שטויות של גיא שוב... אבל הפרק היה יפעעעעעעעעעע וגם היה מיי וויל!!! וצ'ינג' דה וורלד!! (או איך שלא רושמים את זה) וואי איך התגעגעתי לעונה הראשונה!!

karyn

New member
תגידו אף אחד לא ראה את הפרק הראשון?

אני גם לא ראיתי אבל זה נשמע שאף אחד מכם לא ראה!

גמני! התגעגעתי לזה ככ"ך ../images/Emo15.gif

גיא עילג, קיללתי את הטלוויזיה, תירגום זוועתי! הוא קילל! אינו קילל וגיא צינזר!!!!! הבה נרצח את גיא!

MichelleLev

New member
יאללה יאללההההה

בשפת הערסים!! *נעמה תאמרי למאיה לשתוק. אני לא ערסית* "איפה התותח?" שאל דאדלי בטימטום. "פה, יורה ישר בגיא! בואהאהאהאהאהאהאהאהא!!!"

Kiku

New member
אעאעאעאעאעאע X_X ../images/Emo80.gif

התרגום כל כך מזעזע באיו... -.-; ובכלל היו דברים שונים... ולמה סותה קרה לקגומה "קיקיו"?!?!?!?!?!?! ארררג גיא >< אבל נחמד לראות שאינויאשה חזר ^.^
אינוווווווו
אני כבר מחכה שג'אקן יופיע

cRitiCaL KitTy

New member
בעעעעע איזה תרגום נורא../images/Emo76.gif

רק אני שמתי לב לקטע שאיכשהו הוא החליט שקאגומה אומרת איפה טוטו? במקום איפה אני או משו?(אחרי שהיא יוצאת מהבאר..)

karyn

New member
כן גם אני שמתי לב לזה 0.0"../images/Emo28.gif

לא הבנתי מה הקשר טוטו

יענו הקוסם מארץ עוץ.../images/Emo15.gif

יש ביטוי כזה "טוטו, נראה לי שאנחנו כבר לא בקנזס".

lover girl rox

New member
אבל אנחנו עדיין

פורום אינויאשה ולא הזכרת שיש היום שידורים חוזרים...

אז ככה...

הסידרה אידיוטית-.- הציורים מזעזעים, השיחות ריקות וכוללות מבטים וואנבי מסתורים, הקולות לא משהו, הרעיון נחמד אבל אם האלה שהיא גרה איתם היו לפחות בישים אז זה היה יותר טוב>_> אין על אינויאשה בקיצור! שום דמות לא תשתווה משם לג'אקי!!!

למעלה