שרשור יומי.

YuviChan

New member
שרשור פרק יומי-פרוטס באסקט../images/Emo70.gif../images/Emo126.gif

נומי צ'אן
תפתחי פורום פרוטס באסקט
אני הראשונה שפתחה
מזמן א פתחתי טופיק חדש..

היי T-T

הייתה לי הפסקת חשמל באמצע הפרק הראשון של פרוסט באסקט ולא הספקתי לראות תפרק הראשון של אינויאשה אז אם מי שראה ויוכל להגיד לי מה היה אני ממש אודה לו או לה. למההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה? דווקא עכשיו הפסקת חשמללללללל. T-T לא פרררררר. טוב יהיה טוב סיא -_^

blck angel1

New member
O_O זה פורום אינויאשה לא פרוט באסקט

אלעד הזה לא רוצה לתת לי לנהל

מית צאן

New member
אינויאשה../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo11.gif../images/Emo29.gif

הוי פרק ראשון כה יפה
למרות שאני מבינה הכל...
"הייתי חייבת לעשות את זה
" אוזניים... למה בויא
בויו
זכויות החתול
סבא משעמם...-.-;; איזה מאגניב זה היה כשקגומה דחתה את השדה פעמיים
*השדה מושכת את קגומה* קגומה: "עזבי אותי
" *מושכת בשיער של אינויאשה* אינו: "עזבי אותי את
" "קיקיו, קיקיו קיקיו אני לא קיקיו השם שלי הוא..." "אמרתי לך כבר אני לא קיקיו השם שלי הוא קגומה ק-גו-מה
" "אם את לא קיקיו אז איך הריח חזק כל כך
" *מרחרח* "את באמת לא היא..." שלל של פרצופי תחת
פרוטס באסקט חמוד
הוי טורו מתוקה
אלה שמעריצות של יוקי באקות...-.-;; החברות של טורו מאגניבות
טורו כה מתוקה ייאי
יוקי בישי בישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישי ועוד קצת בישי
גם הבן דוד שלו (סנילית שכמותי-.-;) חמוד מין מירוקו כזה חיחי- הזה שנלחם איתו... חתלתול ג'ינג'י ושקסע ייאי
רגע- יוקי העכבר נכון הבן דוד כלב
הו- כלב שקסעעעעעעעעעעעעעעע פרוטס באסקט כה חמוד זה מצחיק ומשעשע יאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

MichelleLev

New member
לכי לשרשור היומי.. ותביני.. נצל"ש!

נגע צ'אן נולדה ב30.11! אני נולדתי ב29.11! OH YEAH

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif ייאא

ואני נולדתי ב 17.10 שזה במקרה- מחר!!!! (ושוב אני טוחנת לכם בראש שמחר זה יומהולדת שלי.. אני פשוט מפחדת שאפחד לא יזכור לפתוח לי שירשור)

1000 עלי

New member
נקצר לך..

היא קמה והאמרה: איזה בוקר יפה...בלה בלה... ואז בדרך היא עברה ליד בית יפה שלא דומה לאוהל המטונף עם התמונה הפריקית של אימא שלה (למרות שגם הבית היה מטונף) ואז היא גילתה את בן הדוד של יוקי הנסיך של השיכבה ואז הוא ליווה אותה לבית ספר והצעריצות של יוקי גילו את זה וקמו עליה ולמזלה חברות שלה איימו עליהן ואחרי בית ספר הם חזרו הבייתה בערך ביחד ואז טורו הלכה לעבוד...ובלה בלה... ואיך שלא יהיה יוקי והבן דוד השקסי-משוגע שלו הציעו לה לגור איתם... וכשהם עלו לחדר של טורו החדש אחרי שהחלימה בעקבות עומס יתר בעבודה ובתיכון, ואז מגג החדר קפץ נער ג'ינג'י שהפך במהרה לחתול ואז גם כולם הפחו לחיות חוץ ממנה וכך נגמר הפרק...ושחכתי כמה פרטים נרה לי...נו טוב תסתפקי בזה...

1000 עלי

New member
שחכתי קטע יפה

האוהל שלה קרס יחד עם התמונה של אימא שלה וכשהיא הלכה לישון יוקי המאמי הלך להביא לה את התמונה ואת כל שאר חפציה האישיים. איזה מתוק!!!!!!!!!

cRitiCaL KitTy

New member
געע../images/Emo76.gif

איפוק איפוק איפוק איפוק געעעעע קיייווווו!*__________________________* גומן... *ממשיכה להתאפק*

למעלה