שרשור יומי.

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif אז פרוטס באסקט..

מה יוקי אמור להיות? וואנבי בישי אדיש?! בישי הוא לא זה בטוח -_- וטורו מעצבנת. האמת גם יוקי. הם יהיו זוג משמיים..הבני משפחה של טורו דווקה בישים מאוד.. מישהו מוכן להסביר לי מה סל פירות קשור לכל הסיפור?

ראיתי את הפרק הראשון של אינויאשה!!!

זו הפעם הראשונה שאני רואה אינויאשה וממש אבל ממש התלהבתי, הסדרה נראית ממש אחלה! קגומה מתוקה ואינויאשה חתיך וחמודדד הצחיק אותי הקטע עם האוזניים של אינויאשה, ("הייתי חייבת לעשות את זה", חחחחחח איזה קרועה קגומה!) החברות שלי לא טעו ואתן גם לא טעיתן - זו סידרה פצצה! כבר לפי הפרק הראשון אני אומרת - ממש הוקסמתי מהסידרה!!!!! לא יכולה לחכות לפרק של מחר! ^_^

karyn

New member
לפעמים השמות לא קשורים../images/Emo28.gif

לגמרי לסיפור

Goggle Girl

New member
זה משחק ביפן

מעין תופסת עם שילוב של כיסאות מוזיקליים. בתחילת המשחק ילד אחד נותן לשאר הילדים, שיושבים במעגל, שמות של פירות. מכאן שם המשחק גם סלסלאת הפירות. ילד אחד אבל מקבל את השם אוניגירי, שזה כדור אורז. לכדור אורז אין מקום בסלסלאת הפירות ולכן הוא יושב ומחכה ולא משחק עד שהילד שנתן לשאר הילדים שמות של פירות נתפס ואז יש מצב כזה של הצלה או משהו דומה. ומכאן
אם למישהו מעניין בכלל
כשטוהרו הייתה קטנה היא תמיד הייתה האוניגירי, תמיד, ולכן הרגישה לא שייכת. בפרקים הראשונים היא גרה עם יוקי וקיו ושיגורה אבל אז הייתה צריכה לחזור לגור עם סבא שלה והמשפחה שלו ואז היא הבינה שאין לה באמת מקום בבית עם כולם. הם היו סלסלאת הפירות והיא הייתה כדור האורז שאין לו מקום בסלסלאת הפירות. בסוף הפרק אבל יוקי וקיו הלכו להחזיר אותה ואז זה מקביל למתי שקוראים בשמו של כדור האורז והוא יכול סוף סוף להצטרף למשחק ^___^ ומכאן שם הסדרה כי היא בעצם מראה איך טוהרו שלא שייכת לכאורה כן שייכת וממשיכה להוכיח כל פעם שהיא כן חלק מסלסלאת הפירות המוזרה הזאת.

RaVeN IYI

New member
היא מסבירה את זה בפרק 5 ../images/Emo58.gif

אז ככה, יש משחק של היפנים שקוראים לו "סל פירות". במשחק הזה לכל ילד יש שם של פרי ואז כשמישהו קורא בשם שלו כולם רצים אחריו ובלה בלה. לטוהרו(כי זה יותר מיוחד ^^) היתה ילדות איכסה(XD) ואף אחד לא אהב אותה ובגלל זה קראו לה "אוניגירי" שזה רייס בול שזה כדור אורז XD וכדור אורז לא שייך לסל הפירות בגלל זה קוראים לזה סל פירות ^^ כי היא לא שייכת XD X.X את תביני בפרק חמישי, אני לא שפויה זמנית ~שיעול~זמנית?~שיעול~ ^^"

1000 עלי

New member
תגידו זה רק אני שאו ש..

או ש- הפרק של פרואט בסקאט היה הזוי למדי...? למרות שדי נחמד שיש משהו שיצחיק אותי! (ואת אימא שלי שהחרכתי אותה לראות את זה)...

Hell Dragon

New member
אוקיי...

פרוט באסקט- היה בסדר, בכללי, הסאונד היה לא צלול. לילדה הזאת יש עיניים גועליות, דוחות, מזוויעות. הילד מוזר, וגם בן דוד שלו. קיו חמוד, נ-ו-ר-א מזכיר לי את איצ'יגו! אינויאשה- היה ממש כיף לראות עוד פעם את הפרק הראשון, למרות שהתרגום היה גועלי מעבר לרגיל. אם זכרוני לא מטעה אותי, בפעם הראשונה ששידרו את הפרק הראשון התרגום היה שונה. נהניתי במיוחד מ-change the world... זכרונות נעימים יש לי מהשיר הזה. וירד גשם!!!!!!!

Kiku

New member
חמווווד ^.^ ../images/Emo80.gif

עוד יוקייי
אבל אין על יוקי מגראווי אבל אח של יוקי מפרוטס באסקט עוד יותר בישי *.* שניהם בישים *-* וגם הבלונדיני שבא בסוף כולם בישייייייייייייייייייייייים גרררר כמה בישיייייייייים זה היה נורא נורא נורא יפה! מחכה כבר בקוצר רוח להמשך *.* האם לסדרה קוראים פרוטס באסקט? כי כעיקרון אין מילה כזאת באנגלית פרוטס בכלל....

Kiku

New member
נראה לי שבאנגלית... ../images/Emo80.gif

פירות זה fruit כמו ביחיד.... כמו שדגים זה fish אבל אני לא בטוחה.... ^^;;;

Stinki Winki

New member
אוי סדרה כ"כ יפה*-*

שיגורה (?) הזה פשוט... גררררר
האנימציה קצת מעפנה
אבל בקטעים שהן הפכו לחיות פשוט נשפכתי מצחוקXDDD יש הצללה מעניינת לעיניים
החברות המרגיזות מזכירות את חברות של קגומה-.- (לא המגניבות הגדולות, הפקאצות הקרציות...) מה הכוונה הנסיך של ביצפר?:$ זה שהופך לחתול כזה מוזר, שהוא קופץ להם מהגג פתאוםXD למה תמיד בסדרות האלה האמא מתה איכשהו?
אני לא מבינה מה יש לכולכם ממנה, אני ממש נהניתי[= חוץ משיר הפתיחה... אבל זה לא כזה משמעותי

Stinki Winki

New member
ויש לי שאלה... כרגיל../images/Emo122.gif

אין מצב ששיגורה ויוקי יהיו זוג נכן?;; למרות שאם כתבתם שיהיו הומואים אז זה אומר שכולם מאותה משפחה:S כי הכל על המשפחת סומה הזאת

Bakura

New member
../images/Emo96.gif ולפי הקאנון ../images/Emo3.gif *אנחה*

קטן. יש רק הומו מוצהר אחד בסדרה. הפרה. טוב, שור. אבל הוא פרה. והוא שלי XD כי הוא מותק. והוא היה מאוהב בקיו.
ועכשיו נחזור לדברים החשובים באמת. יוקיו!!!! :O~!

למעלה