שרשור יומי.

cRitiCaL KitTy

New member
הנחש../images/Emo58.gifקל לא משו רציני..../images/Emo76.gif

הנחש נראה קצת כמו אינויאשה בשיער וביגוד אבל שונה לגמרי בעקרון... אבל הוא יפה! ו.. ו.. ו... שכחתי:S... אה כן ובפורובה יש המון המון המון הומואיות די גלויה... ויש גם קוקסינל אחד! וזה קורע מצחוק... אבל האנימה בהחלט פחות טובה מהמאנגה...

*.* הומואים*.*

נחש בישי!
אם הסיגנון הזה מעניין עד כמה

RaVeN IYI

New member
הנחש זה כסוף השיער ^-^../images/Emo58.gif

איאמה כזה יפהההההההההה ~מזילה ריר~ האמצעי זה האטורי ^-^ הוא הדרקון והימני זה שיגורה ^-^ הכלב ^_^

בעעעעעעעעעעעעX_X

לא הייתי צריכה לצפות ליותר מידי! אויX_X ג'אקי תראה לו איך עושה נחש אמיתי!

נו הקוקסינל בשמלה! ../images/Emo15.gif

הוא מצחיק אותי ככ"ך! וקאגורה הקרועה הזו..... חזירה.... אבל היא ממש קרועה! לידה סויקוטסו נראה כמו בנאדם שפוי ורגוע!

cRitiCaL KitTy

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo76.gif

שם שלו ריטסו! הוא אכן קורע! אני אובבת את קגורה! אנינורא דומה לה בהתנהגות...*מוחצת את קיו* אבל אם את מדברת על פיצולי אישיות הארו הכי מפוצל! והם שניהם גורמים לסויקוטסו להיראות בנאדם רגיל...

Ichimaru Gin

New member
אנחנו פורום אינויאשה לכי לפורום

מנגה ואנימה הם על אנימה בכלליות

מית צאן

New member
אינויאשה../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo29.gif../images/Emo11.gif

הוי
פרק ראשון כה יפה
למרות שאני מבינה הכל...
"הייתי חייבת לעשות את זה
" אוזניים... למה בויא
בויו
זכויות החתול
סבא משעמם... איזה מאגניב זה היה כשקגומה דחתה את השדה פעמיים
קגומה: "עזבי אותי
" *מושכת בשיער של אינויאשה* אינו: "עזבי אותי את
" "קיקיו, קיקיו קיקיו
אני לא קיקיו
השם שלי הוא..." "אמרתי לך כבר
אני לא קיקיו
השם שלי הוא קגומה
ק-גו-מה
" "אם את לא קיקיו אז איך הריח חזק כל כך
" *מרחרח* "את באמת לא היא..." שלל של פרצופי תחת
פרוטס באסקט חמוד
הוי
טורו מתוקה
אלה שמעריצות של יוקי באקות...-.-;; החברות של טורו מאגניבות
טורו כה מתוקה
ייאי
יוקי בישי
בישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישיבישי ועוד קצת בישי
גם הבן דוד שלו (סנילית שכמותי-.-;) חמוד
מין מירוקו כזה
חיחי- הזה שנלחם איתו... חתלתול ג'ינג'י ושקסע
ייאי
רגע- יוקי העכבר נכון
הבן דוד כלב
הו- כלב שקסעעעעעעעעעעעעעעע פרוטס באסקט כה חמוד
זה מצחיק ומשעשע
יאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

Mana Sama

New member
שיגורה חח..אכן שקסע *__*

והתבלבלת..הם קראו לבויו באיו לא בויא =P

SHAGOME

New member
סידרה חמודה..

העלילה לא משו אבל זה ממש הצחיק אותי
במיוחד הבן דוד של יוקי..נו זה..שכחתי איך קוראים לו אבל הוא ממש הגניב אותי..והקוטו הזאת חמודה אבל לא ממש יפה, העיניים מעצבנות כאלה... והחברות שלה מגנובות לא כמו כאלה של קאגומה.. אה וגיא ממש דפוק לאללה ראיתי ת'פרק הראשון של אינויאשה עכשיו ורציתי לחנוק אותו..במקום שהוא יכתוב "אחות?" שסותה קורא לקאגומה הוא כותב "קיקיו"..מה הוא פסדר??...חח עזבו התחרפנתי..^_^

nadav1232

New member
איזה יפה!!!!!!

"פרוטס באסקט" זאת סדרה יפה! ואת "אינויאשה" אני רואה פעם ראשונה וגם זה יפה מאוד!!!!! רק קצת לא הבנתיב "אינויאשה" עם הילד הקטן בהתחלה מתי שהוא קרה לקגומה שהחתול שלה ברח לה אז הוא קרא לה קיקיו...

SHAGOME

New member
פעם ראשונה!?

אז את בטח חדשה פה..ברוכה הבאה לפורום אינויאשה..פה תמצאי בנות שאונסות בישים..אוהבי שונן אי..ועוד.. הילד הקטן זה סותה אח של קאגומה והתירגום של גיא לא יצא טוב (גיא מתרגם הסידרה), וסותה קרא לקאגומה "אחות" ולא "קיקיו"..מקווה שהבנת..

בJדJה

New member
תגובתי על אינו ופרוטס

פרוטס באסקט: זאת סדרה שצריך לדבב היא כל כך גרועה ביפנית שזה משהו, יכלו לתרגם תשיר פתיחה לפחות נבין משהו,סדרה חמודה חצי עצובה חצי מצחיקה בכללי נחמד אבל זאת רק התתחלה. (וזה שהפך ראשון לחתול כזה יפה!
)(והיוקו הזה דומה לטויה) ולא נראה לי שיפתחו לה פורום כי אמרתם זה 26 פרקים.. אינו: איזה נוסטלגיה!!(חחח כאילו לא ראיתי את זה שנים!) לדעתי היו צריכים להשאיר את שיר הפתיחה(לשנות את העולם) והסיום(מיי וייל) ככה, הם הכי יפים נקודה! ומה לעזאזל?שקגומה נפלה לבאר סותה קרא לה "אחותי" והוא כתב קיקיו יש הבדל בין קיקיו לאחותי... ואי איך התרגשתי שלא חתכו את הפרק הבא ואת הכרטיס בסוף
אבל כיף לראות שוב. זהו:)

למעלה