שרשור יום שישי

גם השעון הביולוגי שלי די מעצבן

אחרי 4 שעות שינה הוא אומר לי לקום.. הבעיה שהוא אומר לי לקום בשעה 5 בבוקר! ככה שיוצא שאני ערה יותר מידי. די מעצבן. דווקא כשיש חופש לא לנצל את השעות שינה האלה. סוף שבוע טוב ותהני עם המשפחה.

מוֹרני

New member
תודה, אבל האמת?

אין לי בעיות להיות עירה, אני דווקא נגד שינה כלומר לא ממש אוהבת לישון.. אני כמו השפן של אנרג'ייזר שתקעו לו דורסל בתחת (סליחה על הביטוי) אלך לישון ב -6 בבוקר אקום ב-7 בבוקר עירנית יותר מבן-אדם שישן כמו סוס 20 שעות שינה רצופות

אני עכשיו על 2 שעות שינה

וא מסוגלת לישון. יכול להיות שזה הקפה? אני שותה רק כוס אחת ביום :-\ אויש אם כבר אני אשאל פה, קופאין באמת משפיע על ההרזייה? כי לפ]ני כמה זמן קראתי מחקר שזה דווקא הורס את הירידה במשקל.

סורי יש לי בעיות בהקלדה קצת

רשמתי שאני כמוך יכולה להיות ערה שעתיים ולהרגיש עירנית כמו עכשיו. וחשבתי שאולי שזה מעודף קופאים, אז אם כבר דיברתי על קפה שאלתי אם זה יכול ליגרום חוץ מנידודי שינה גם לחוסר ירידה במשקל. זה הכל

מוֹרני

New member
לא לא,את לא הבנת אותי

התכוונתי שאני לא מבינה בנושא השאלה ששאלת ככה שאין לי תשובה בשבילך.. למרות השריטה שלי אני לא עד כדי כך

SuGaRBabe1

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

התעוררתי לפני שעה וחצי, ואני בד"כ לא מהמתעוררים מוקדם... זה די מוזר. אבל לא נורא, העיקר שישנתי 9 וחצי שעות... איזה חלומות היו לי, חבל על הזמן :) היום אמא שלי נסעה לאיזשהו טיול, ואני ואחותי לבד בבית עד הערב... אז אני צריכה להכין ארוחת צהריים, ואני אכין עוד מעט מג'דרה ממש טובה :) בסביבות 5 וחצי נלך לסבתא לביקור וגם לארוחת ערב... ובערב מסיבה עם החברות!!
צריך לחגוג את סיום הבגרויות... :) יש לי תוכניות כבר לכל הסופשבוע ולתחילת שבוע הבא, זה ממש כיף, אני אוהבת להיות מאורגנת... יום טוב לכווווולם :]

17sweet girl

New member
גם לי בזמן האחרון יש חלומות

חבל על הזמן
יום טוב גם לך
קנית כבר בגדים למסיבת סיום?ומתי היא?

SuGaRBabe1

New member
בטח שקניתי... :)

קניתי כבר שמלה ותכשיטים, עכשיו נשאר לי רק למצוא נעליים... המסיבה ב-5.7 שזה ממש עוד מעט! אמאלה זה קרוב :(

עדידי20

New member
בוקר אור!!!

יוווו אתם לא מבינים בכלל! איזו הפתעה נעימה הייתה לי עכשיו
טוב, אני אתחיל מההתחלה: היום הייתי אמורה לעבוד מ8:00 עד 15:00. מכיוון שאתמול הייתי ערה עד הבוקר (בגלל הלילה הלבן
בתל אביב- פירוט בהמשך) אז ביטלתי את העבודה. קיצר... חברה שלי שישנה אצלי נסעה לא מזמן ואני התחלתי כזה לארגן את הבית. פתאום דפיקה בדלת
. אני- בכותונת. עכשיו, השליח מהחנות חיות אמור להגיע עם החול והארגז לג'וני אבל רק ב3.... מנסה להבין מי זה ולא מצליחה. לבסוף הסתכלתי בחריץ של הדלת ואת מי אני רואה?? את ההורים שלי
! באו מהקריות! הם היו בטוחים שאני בעבודה ורצו להשאיר לי עדניות (אמא הבטיחה שהיא תיפה לי את הגינה) ושאני אראה אותם כאחזור מהעבודה. אבא שלי- היתה לו הרגשה שיש מישהו בבית אז הוא דפק... ואז אמא שלי כמובן "אי אפשר לעשות לך הפתעות, תמיד את הורסת בלה בלה..." קיצר- ארחתי אותם קצת, ככה עם הכותונת הלילית הסקסית שלי
אבל הם היו צריכים ללכת מהר- הם באו לתל אביב בכלל בשביל מופע אופרה. ו....זהו. בנוגע לאתמול אז אני פשוט אגיד-וואו! היה לי כל כך כל כך כיף! תל אביב נראה ב2 בלילה כמו באמצע היום- הכל פתוח, הכל מואר, מסעדות,קניונים, סופרים, אפילו מספרות!!! אנחנו ישבנו בטיילת ביטבתה בעיר ואחרי זה היינו במופע סטאנד אפ בצוותא והיה קורע! זהו בנוגע לזה...חחח... תוכניות להיום: להכין עוד מעט צהריים, לסיים לארגן את הבית, לנוח קצת אחה"צ, הליכה בערב ובלילה- לנסוע להרצליה ליום הולדת של חברה בפאב האירי. שיהיה אחלה סופשבוע!

מוֹרני

New member
יאא, איזו הפתעה

איזה הורים חמודים
איזה צבע כותנת הלילה הסקסית? עם פסים כמו של יוסף?
מזל טוב לחברה שלך, תהני בערב ובהצלחה בכל המטרות

עדידי20

New member
תודה מתוקה!!

הכותונת ורודה עם פו הדוב (סקסי אה? חחחח) מה שלומך ילדה?

מוֹרני

New member
גם לי יש כותונת של פו הדוב בתכלת

משטן כזה,אפילו 2 כאלה-שנה שעברה קניתי אחד לי ואחד לאמא
שלומי טוב תודה, היום קמתי עם מצב רוח טוב כזה שקשה להסביר, אולי בגלל שאני הולכת לראות את אמא היום אחרי שבוע שלא ראיתי אותה? אולי בגלל שעבהר לה תקופת הבגרויות? אולי כי המסיבה של אתמול עשתה לי מצב רוח טוב?לא יודעת באמת...

עדידי20

New member
אולי שילוב של הכל ביחד?? ../images/Emo9.gif

מה זה חשוב, העיקר שאת מאושרת
זה הכי חשוב!

למעלה