שרשור חלומות =]

JULI4561

New member
שרשור חלומות =]

האם אי פעם חלמתם על מישהו מכוכב נולד חלום? ואם כן מה חלמתם? אני בטוחה שיש כאן כאלה שיחשבו שזה מטופש אבל בהרבה פורומים ראיתי את זה וחשבתי למה לא? אז קדימה

טל גבסו

New member
אני חלמתי../images/Emo9.gif

3 פעמים על שי גבסו חח
אבל רק פעם אחת אני זוכרת ממש: שהייתי בהופעה שלו והתחלתי לצעוק מרוב התרגשות ולא רציתי שהוא ילך וכל האנשים הסתכלנו עליי וחשבו שהשתגעתי
בחלום אחד על סקעת מויאל ועדי
לסקעת הייתה יומולדת וכולם הלכו לבית שלו וגם עדי ומויאל היו שם אבל אני לא סובלת את סקעת ( לא להרוג אותי)
אז לא רציתי לבוא כי אז הוא יחשוב שאני מעריצה שלו
ועדי אירגנה כמעט את כל היום הולדת ומויאל סתם ישב שם
ואז הלכתי עם חברה שלי לבית של סבתא שלה וחשבתי שסבתא שלה גרה בעומר איפה שעדי חח אין לי מושג איך הגעתי לזה
סבתא שלה גרה בכלל בקריית שמונה ואז ראיתי שיהודה לוי שכן של סבתא שלה
חח עזבו חלום מוזר ביותר

ס א ט י ן

New member
חלום קצת מצחיק...

חלמתי לפני כמה ימים שאני הולכת לחזרה הגנרלית של הפסטיגל עם אחותי הקטנה, ואז ריקי גל נמצאת שם והיא אומרת לי לעלות לבמה ולשיר (זכרונות מהאודישנים...), ואחרי שאני שרה היא מחליטה שאני אהיה הזמרת המחליפה. זאת אומרת- לכל אחד מהמשתתפים יש יום חופש בשבוע וכל פעם אני אחליף אחד מהם. ואז במופע הראשון אני שואלת אותם את מי אני יכולה להחליף היום וישר הראל סקעת קופץ ואומר שהוא מוכן שאני אחליף אותו :) קיצור, חלום נחמד חחח...קשה לי להאמין שזו באמת תהיה הפריצה הגדולה שלי בחיים האמיתיים אבל...אולי יום אחד...

ס א ט י ן

New member
כן חח

פעם שעברה בכלל לא ראו, ובשידור החוזר שהיה לפני שבוע אמרו לי שכן ראו אבל אני לא ראיתי :(

Sweet Misery

New member
ראיתי את זה בוי.או.די ../images/Emo9.gif

הקול והפנים היו מוכרים לי ואז ראיתי שפנו אלייך בשמך.
את שרה יפה.

JULI4561

New member
אההה שאת יענו הית "מאוהבת" בשיר חחח

את שרה נורא יפה!!!

Sweet Misery

New member
כנראה ../images/Emo12.gif

אני חושבת שזה באודישנים המתקדמים של הבנות
רואים אותך עם הדר, שומעים חלק גדול מהשיר המשותף.

נ ט ע ש ה

New member
../images/Emo45.gif

רק עכשיו כשהדר אמרה עשיתי את הקישור
, אבל שהתוכנית שודרה ממש אמרתי לעצמי שהבחורה הזו (את) שרה ממש יפה. באמת.

pacific ocean

New member
חלמתי שהראל סקעת נרצח

ושהתחרות בין מויאל לעדי...........ואני הייתי בשוק מהרצח...בתוך החלום ואמרתי מי יתמודד עכשיו מה נעשה.... בקיצור...יום אחרי היה הגמר וסקעת הפסיד....נבואה או טמטום? חיחי

למעלה