שרשור חלומות יום ראשון

maayankr

New member
שלום :)

מעיין , בת 22, רווקה, מטפלת בילדים חלמתי אתמול בערב שאני בתוך הבית של סבא וסבתא שלי , סבא שלי ז"ל וסבתא שלי ישבו בסלון מסביב לשולחן ואני ישבתי מולם עם עוד אנשים אך לא ראיתי את האנשים האחרים מלבד אני סבא וסבתא שלי סבא שלי היה ממש מואר , עטף בראשו במין טלית לבנה עם עיטורים צבעוניים וממש דיבר ודיבר, לא זכור לי מה - אבל היה לי ממש מוזר שסבא שלי מדבר כי הוא לא היה אדם שמדבר . בזמן כל זה היה נייר על השולחן וזכורה לי המילה "ליאורה" שהיתה כתובה וגם הוזכרה בדיבור סבתא שתקה. אני כל הזמן הייתי בהתפעלות מסבי שמדבר ונכנסתי לדילמה האם לשאול אותו איך זה שהוא פתאום מדבר כך?! או שפשוט להקשיב ולא היה בי האומץ לשאול. באמצע כל החלום אבא שלי מתקשר (הבן שלהם) ואז הכל פשוט נפסק. והרגשתי ממש מוזר אח"כ לא נרדמתי .. אשמח מאוד לפירוש. תודה מראש מעיין :)

kikona126

New member
שלום חמוד ../images/Emo13.gif

האם אתה משקיע בלימודים או שהחלטת שבגלל שעוד מעט מסיימים אתה יכול לקחת קצת "חופש" ולא להשקיע הרבה?

סליחה שאני עונה באיחור.

רק עכשיו אני רואה את זה.
ולמה התכוונת. שאת שואלת אותי כדי לפרש או שאני לא כותב מספיק ואני לוקח חופש? סליחה מראש, אבל אני איש שלא כל-כך מבין אנשים

kikona126

New member
זה בסדר ../images/Emo13.gif

אתה משקיע כרגע בלימודים כמו תמיד? או שלקראת סוף השנה החלטת לעשות לעצמך "הקלות" עם הלימודים?

שינת הבחור

חלמתי על הבחור שאני אוהבת שהוא יושן. . ואני באה ונוגעת בו ומסתכלת עליו שהוא יושן. . וכאילו הוא היה כזה חם..יצא ממנו חום כזה... באותו מקום(נראה לי חדר)היו עוד 4 תינוקות קטנים:] ואמא של הבחור הזה ,אני ניסיתי להסביר לה שאני רוצה את הבן שלה והסבררתי לה מי אני(יש לנו איכשהו קשר משפחתי)..והיא בתגובה שללה אותי,כאילו לא רצתה אותי לבנה בטענה מוזרה... מזה אומר? תודה ! גיל 17.5 תלמידה,רווקה.

kikona126

New member
4 תינוקות מול 5 חושים/4 נסיונות...

נסיכונת, החלומות על הבחור חוזרים לאחרונה נכון? האם את בקשר עם אותו הבחור?

עוד אחד

חלמתי שהבחור שאני אוהבת יושב אצלי בבית בשולחן ומסתכל עליי עם עיניים פקוחות ...הצבע של העיניים היה כחול-תכלת..בחלום ממש שמתי לב לעיניים שלו פקוחות ומביטות עליי במלוא תשומת הלב ,בראייה ממוקדת עליי..... מזה יכול להגיד?..תודה

kikona126

New member
האם השיר הזה מדבר אליך?

(
אין לי כישרון כתיבה, וזה נכתב על ידי לפני מספר שנים... החלום שלך - ובכלל החזרה על אותו הבחור בחלומות- נורא הזכיר לי את השיר הזה...) המשיכה חזקה אך הקירבה בלתי אפשרית הים צלול בעיניו גם אם אינן כחולות כמו גל רחב פורץ לו חיוך בישן אך החיוך בא והולך כמו הגל אני בעודי בישנית ומפחדת פן תפרח לה המילה מפי ואם את האומץ לא יהיה לי ומישהי אחרת תגלה את הים מול עיניה אני אזוכר אותו והוא תמיד יהיה שקט עם גלים קטנים שבאים והולכים וממלאים את כל הים באושר

kikona126

New member
ואני מתארת לעצמי

שאת לא רוצה להשאיר אותו לברת מזל אחרת... תתיזמי, תנסי ליצור קשר, לא רק בהתבנוננות בבן אדם, תנסי להכיר אותו, לראות אם הוא בשבילך... חבל סתם לפספס. תנסי מקסימום הוא יגיד שלא ולא ידבר איתך יותר... לפחות תדעי שניסית, ולא פספסת הזדמנות

כן אבל אני מאמינה שזה סעיתא דשמיא

בנושא הזה אז קצת קשה לי לזוז :) מה גם שאת לא יודעת בן כמה הוא ==>30 .

kikona126

New member
אז השיר שלי ממש מדבר אליך....

אני גם הייתי בת - 18 והוא היה בן 29/30....

kikona126

New member
אממ...

זה לא ברור מהשיר? לא אמרתי כלום... לא ידעתי איך... חבל היו לו ביבייפייס!!! כזה חמוד!

kikona126

New member
ניראה לי שלא...

אני לא יודעת... במקרה השבוע שמעתי שמישהי מכירה אותו... אמרתי לה שתמסור לו ד"ש... לא יודעת אם היא עשתה את זה או לא... (לא צריך להקפיץ, אני מקבלת הודעה באי מייל
)

למעלה