שרשור חלומות יום ראשון

רינתפ

New member
יש!../images/Emo140.gif

קיקי את לא עוקבת?
בחלום של יום שלישי או רביעי כתבתי שאנחנו לא רוצים לדעת את מין העובר סתם...סתם... את לא באמת צריכה לעקב
תודה על הגביע!

רינתפ

New member
תשובות

אני בחודש רביעי (שבוע 16) עוד לא ממש רואים שאני בהריון אבל רואים יותר מאשר מלפני יומים
אין לי שירי מגירה, הדבר היחד שאני כותבת היום אלו רשומות על פנג שוואי שמפורסמות בבלוג שלי. ולמה שי? שי זה השם של בעלי ושל אחי. בד"כ בחלומות בעלי נמצא איתי. רק שהפעם הוא לא הופיע כבעלי אלא כשי אז לא היתי בטוחה איזה שי זה.

kikona126

New member
טוב, לדעתי

אבל אני חייבת לציין שרשף עם ההארה שלה קצת שינתה את הדיעה הראשונה שלי. אבל אני אמשיך מה שאני חושבת... ואולי רשף תוסיף ו/או תחדד... המגירה היא בעצם המקום בו את נמצאת. אני כן רואה אותך כמכונית, והפתיחה של המגירה היא בעצם הגדילה של בתן של ההריון. המעיל הוא התינוק (לדעתי) והרצון שלך כבר שיגיע היום... ולמה שי? כי שי זה מתנה - ומתנות לא פותחים לפני היום הולדת! ועכשיו צריך לחבר את הדברים (ואני לא טובה בזה ממש...) אז זאת עבודה שלך, ואם תצליחי מובטח

extra g

New member
חלום של בוקר מאוחר

יום טוב! :) חייל, בן 19, לא במערכת יחסים כרגע. תנו לי לציין שאני בתפקידי נהג בוס בגדוד כדי שתבינו יותר את החלום :) אני יושב בלשכה בבסיס (איפה שאני בד"כ יושב כשאני בבסיס), משתעמם ומרגיש שנמאס לי במסגרת הזאת כל הזמן ואני חייב לברוח קצת, לפחות לזמן קצר. אני מחליט לקחת את האוטו של המפקד שלי ולעשות סיבוב קצר ביישוב (אנחנו בסוג של אבט"ש ככה שאנחנו יושבים בתוך יישוב אזרחי). אני לוקח את האוטו, בלי רשותו, בגלל שהוא לא נמצא בבסיס באוטו רגע, ומתחיל לנסוע. אני נוסע די רחוק והכבישים מתחילים להפוך לדרכי עפר, כל הבתים מסביב נעלמים ואני נוסע באזור מדברי כזה, יבש עם קצת צמחיה בצדי הדרך. יש עליות, ירידות, עיקולים, ומתישהו אני מגיע לקטע כביש יחסית ישר ואומר לעצמי כמה הייתי רוצה להמריא עכשיו עם האוטו, לרחף פשוט. זה קצת מפחיד אותי כשאני אומר את זה. אחרי כמה שניות אני עושה כאילו אני מנסה לגרום לאוטו להמריא, והאוטו באמת ממריא. אני מגיע לגובה של משהו כמו 10-15 מטר באוויר, לא מאמין שזה קורה לי, שמח וביחד עם זאת גם פוחד, אני שוקע בהרגשה הנפלאה הזאת ואז איכשהו קורה משהו, מרגיש כאילו עליתי על אבן, האוטו קופץ, מסתובב, ודי מהר נופל חזרה למטה. כשאני מגיע למטה אני מגלה שיש לי 2 פנצ'רים ולא יודע איך אני אחזיר את האוטו למקום ככה שהמפקד שלי לא ישים לב שלקחתי אותו, ואיך אני אסביר לו מה קרה. הפנצ'רים נורא מוזרים, בעצם 2 הצמיגים פשוט יצאו החוצה מהגלגלים, אחד הצמיגים הצטמק פשוט לגודל שלא מתאים לגלגל של אוטו והשני גם הצטמק וגם נקרע, ככה שחשבתי שלאחד מהם יש עוד סיכוי להיות בסדר אבל לשני לא. אני עוזב את האוטו שם והולך ברגל ללשכה עם תחושת מועקה ודאגה בלב. מגיע ללשכה. למחרת בבוקר (או שזה היה באותו יום בערב), אני יושב עם חברים בלשכה, שהיא לפתע הרבה יותר גדולה, אנחנו שותים אלכוהול ונהנים, עושים הרבה רעש, ואז איכשהו משתתקים ומגלים שהמפקד שלי נמצא במשרד הווא שומע אותנו. כולם מסתלקים והמפקד שלי יוצא מהמשרד שלו, מאורגן ליציאה לאנשהו ומתחיל לדבר איתי במן התנשאות כזאת (במציאות אני תמיד מרגיש שהוא מתנשא עלי). הוא אומר לי שיהיה איחור עם הדרגה שלי, אני שואל אותו איזה דרגה והוא אומר לי סמל. במציאות אני אמור לקבל סמל רק בעוד חודשיים-שלוש, וככה גם בחלום, אז אני אומר לו את זה. הוא אומר לי שזה לא משנה ויהיה עיכוב עם הדרגה שלי בגלל שאני לא לוקח את העבודה שלי ברצינות, אני עושה מה שבראש שלי ולא מקפיד. הוא גם אומר לי שבמהלך הרגילה שלי הוא בא פעם אחת לבית שלי וראה אותי שמח אז הוא יודע שאני לא באמת בדיכאון מהתפקיד שלי אלא אני רק מנסה לצאת מהגדוד, ובגלל זה אני צריך להיענש - על זה שהעמדתי פנים. אני רואה שהוא מתכוון לצאת מהלשכה ואז אני מתחיל לחשוב על האוטו, מה הוא יעשה כשהוא יראה שהאוטו שלו לא שם, מה אני אגיד לו. אני שוקל לעצור אותו במקום לפני שהוא יוצא ולספר לו הכל אבל אני לא עושה את זה ושנייה אחר כך אני רואה שהוא עוצר ליד חדר אחר בלשכה ומדבר עם נהג של מפקד אחר, ובקיצור אני מבין שהוא תופס טרמפ איתם ולא באוטו של עצמו. אני נרגע קצת, מסתכל החוצה ורואה שהאוטו מונח במקומו, כאילו כל העניין עם הנסיעה והריחוף היה רק חלום. כאן נגמר החלום שלי. אני אסביר קצת על כל מה שהולך איתי ועם הצבא כרגע, אני והמפקד שלי ביחסים ממש לא טובים, לפחות אני מרגיש ככה, אני לא אוהב אותו ואת היחס שלו וזה שהוא חושב שהוא הכי לארג' איתי בעולם והוא בעצם ממש לא. התפקיד עצמו גם שוחק אותי למוות, מבחינת שעמום - אני לא עושה כלום בבסיס והיציאות שלי על הפנים. אני עושה מוזיקה בזמני החופשי, זה בערך החיים שלי, ורע לי כל הזמן לשבת בבסיס לא לעשות כלום ולחשוב על זה שאני יכול לעשות מוזיקה בזמן הזה ודברים שהרבה יותר חשובים לי. האנשים בגדוד זהב, אני מת עליהם אבל אני רוצה לצאת מהגדוד כי אני יודע שבגדוד, לא משנה לאיזה תפקיד אני אעבור, לא יהיה לי זמן לעשות את המוזיקה שלי ותמיד יהיה לי רע בסופו של דבר. לגבי המפקד שלי, אני תמיד מרגיש שהוא מתעצבן עליי, מתנשא עליי ולא מעריך כלום מהעבודה שלי. אני נמנע מלדבר איתו ישירות על כל מה שאני חושב בקטע של המוזיקה, לבקש יציאות יותר טובות כי אני יודע שהוא לא יבין והוא יחשוב שאני סתם רוצה להיות בבית. וזה לא יתרום לי. אני יודע שהוא לא יבין מהסיבה הפשוטה שיצא לי להגיד על זה כמה מילים פה ושם ומה שהוא אומר זה בגדול "תפסיק להתבכיין". זהו בקיצור, מצטער על החפירה הענקית הזאת (החלום הזה פשוט גרם לי להתעורר בהרגשה מחורבנת) ואשמח לפירוש של החלום.... תודה! :)

רשף כשף

New member
החלום

מתאר בסמלים את הסיטואציה שאתה נמצא בה בצבא ואת העובדה שאינך מרוצה. האם אתה נוהג לעשות דברים ללא רשות? יש כאן אזהרה שאם תבחר להתנהל לא לפי הכללים, אתה צפוי לעונש.

extra g

New member
לא נוהג לעשות דברים ללא רשות

בזמן האחרון קצת נשבר לי אז פה ושם אני מחפף ויש דברים שאני עושה נגד הפקודות עקרונית... מה לגבי סוף החלום כשאני רואה שהאוטו מונח במקומו?

רשף כשף

New member
בסוף אתה רושם:

כאילו כל העניין עם הנסיעה והריחוף היה רק חלום. שזה אומר שכל הדברים האסורים הם עדיין במחשבות שלך (בחלומות) ועדיין לא מימשת אותם, לכן זו אזהרה, שעדיין לא מאוחר לא לחטוף עונש...

rrrooonnnyyy

New member
מישהו שאהבתי . . .

היי חלמתי על מישהו שפעם אהבתי ודי הייתי איתו בקשר טוב.. אז החלום הוא כזה חלמתי שברדיו אצלינו בבית הספר השדרן של הרדיו[יש לנו רדיו בבית ספר שבאמצעות שדרן משמיע מוזיקה בהפסקות] פתאום דיבר ואז שמעו את אותו אחד שפעם אהבתי אותו והוא אמר משהו אני לא זוכרת מה אבל זה היה משו מגעיל עליי ואז מאותו הרגע צחקו עליי . האו פשוט עשה ממני צחוק. אני זוכרת גם שממש כעסתי ורציתי לתת לו כאפה מרוב שכעסתי כי הוא אמר משהו ממש מגעיל עליי שפידח אותי גם . אני עוד כמה חודשים בת 17 יחסי עם אותו הילד-הקשר בינינו נותק ממזמן ואני כבר לא אוהבת אותו .אני רואה אותו לפעמים אבל רק לעיתים רחוקות. היום למשל בדיוק אחרי הלילה של החלום ראיתי אותו ופתאום הרגשתי פחד לא ברור כאילו פחדתי ממנו מה שבחיים לא קרה!. בבקשה תעזרו לי לפרש את החלום הזה :(.

חלום מטופש!

חלום מטופשו קטשופ של הצאט גרושה 48 נהגת מונית החלום היה בשעות הצהריים. אף אחת מהדמויות אינם מוכרות לי, ברצוני להדגיש שלא ראיתי שום סרט לפני שהלכתי לישון. אני רואה בחורה מתנשקת עם גבר ואחר עם עוד אחד ועוד אחד לא ממש זכור לי כמה עברו שם, לאחר מכן כולם נכנסים לתוך מכונית גדולה בסגנון של הואן אחד מהם זה שיושב בכיסא של הנהג מתכופף ממש משתתח על הרצפה יורד אל מתחת למכונית ועובר לצד השני של המושב שליד הנהג ואומר זהו ברחתי לה ואז אני רואה מכונית נוסעת אבל לא רואה מי בתוכה. אנחנו מתחילים לנסוע ופתאום אני רואה את עצמי אם אותו הבחור שכאילו התחמק ממשהי אנחנו עולים לאיזה בניין מגורים עומדים מול דלת המסגרת שלה מעץ האמצע עיטור של סורג וזכוכית הדלת נפתחת כאילו לשני חצאים כמו שני דלתות באחד החצאים הזכוכית היתה שבורה הבחור דפק על הדלת ואז פתח אדם ישיש את החצי השבור והבחור אמר לו שוב פעם אתה מכניס אותי מהדלת השבורה? נכנסנו לתוך הבית. הזקן לקח אותנו כביכול לתוך המטבח שהיה צר מאוד למעלה על הפריגידר היה מיחם של תה והוא אמר לזקן עוד פעם עשית כל כך הרבה תה? במשך כל החלום הזה אני אפילו מילה אחת לא אמרתי , פתאום בא איזה בחור ואומר לזקן אבא מי זו? אין משהו בשבילי ומתכוון אלי ואז אני אומרת לו אני בשביל הזרלול (גוזל בערבית) ואז פתאום אני רואה עוד פעם את הבחור שבאתי איתו והוא אומר יא אללה איך התפספס לי כמעט הייתי מצליח וזהו התעוררתי

orli997

New member
בוקר טוב שוב אני חוזרת

כנראה שככל שאני קוראת פה אני נפתחת לעולם חלומות כמעט מדי יום וזה נפלא, בזכותכם אני נכנסת לסיישן של עבודה על עצמי בצורה אינטנסיבית וזה כיף אז תודה מראש קודם כל אני רוצה לספר על חלום שחלמתי הלילה אז ככה אני ובן זוגי חוזרים מטיול לא יודעת מאיפה אבל מגיעים לבית הורי, בבית אימי ואחיותי יושבות בפינת האוכל, ואנחנו מתישבים איתם כדי לנוח אולי לשתות משהו ואז אימי מראה לי ערימה של כביסה מלוכלכת מזה הר של כביסה ואני די בצורה אוטומטית הולכת לכבס, אני זוכרת שאני חושבת למה כל כך הרבה כביסה? ולמה חיכו לי? ואז אני נזכרת שמזל שיש גם את המכונה שלי וגם של אימי ואז זה יהיה מהיר, אני הולכת אחרי הבית המכונה שלי נמצאת במחסן ואני חושסת מזל ששלי גדולה אני אסיים ציקצק והמכונה של אימי נמצאת מאחורי ביתה מגודרת וכלב שמירה קשור לידה, זועם וכועס ולא נותן לי להתקרב, ואני חושבת לעצמי טוב נו יש לי הרבה ילדים אז אולי כל הכביסה שלי ממילא, ומנסה להגיע למכונה של אימי והכלב נחוש אני מזהה שיש לו אף כמו לבול טרייר שהיה לי פעם שהיה כלב שעשועים ממש, אבל לא זה הוא שונה ומפחיד ועוד אני מתלבטת איך אני עוקפת את הכלב החלום נגמר, והתעוררתי עם תחושה שכאילו משהו או מישהו מושך אותי לבית של אימי כאילו להתעסק איתם ולא בחיי שלי אני רוצה לציין שאני גרה רחוק פיזית מבית אימי תודה לכם בתקוה שתתנו את נקודת מבטכם על זה אור-לי

כביסה מלוכלכת.... כמה סמלי

החלום אומר לך (בדרכו הסמלית) שישנה "כביסה מלוכלכת" - כלומר דברים שצריך "לנקות". בחלום את יודעת שאת יכולה/רוצה/צריכה להיעזר במכונת הכביסה של אמך. ואם לחבר את החלום הזה לחלום הקודם (החמות שלך) - ייתכן שהחלום אומר שלקשיים שאת חווה היום עם חמותך - יש שורשים בעבר - במערכת היחסים עם אמך. בחלום את חושבת איך לעקוף את הכלב. עבורי - כלב בחלום מסמל (באופן אוניברסלי) אנרגיות זכריות. שזה יכול להצביע בכיוון של גבר מסויים או תכונות "גבריות" אוניברסליות - כמו הגיון, למשל.... כלומר: ייתכן שהחלום רומז לך שבנושא מסויים מומלץ לפעול עפ"י האינטואיציה ולאו דווקא עפ"י ההגיון (זו יכולה להיות המשמעות של "לעקוף את הכלב"). חוצמזה אולי החלום גם מנסה להראות לך שמשהו שאת מאוד פוחדת ממנו, הוא לא באמת כזה מסוכן, משום שלכלב המאיים הזה יש אף כמו שהיה לכלב שלך - שהיה לדבריך כלב שעשועים.... על הפתיחה שלך לעולם החלומות אני יכולה רק לברך אותך
זה עולם באמת מרתק ומופלא ויש בו תשובות חכמות וטובות מאוד - למי שמוכן להאזין....

orli997

New member
נורית את גדולה../images/Emo24.gif

כל מה שאמרת נכון ובאמת כך פירשתי זאת לעצמי בנוגע לאנרגיות הזכריות המפריעות לי כביכול בדרך, מצביע לי על מחסום שהיה לי בילדות באמת כאילו האבא הכועס שלי חוצץ ביני לבין האמא ומשם כל הסיכסוך, אמא חמות בעיות די מקבילות ובעצם אם אני משליכה להיום למקום היותר רלונטי אז הגוננות יתר שלי על הילדים מפני אבא שלהם כאילו לעשות הפוך ממה שקרה עם אמי, שזה בעצם לא הוגן כלפי אביהם כי הוא לא אותו אדם בכלל תודה לך מתוקה ממש הארת את עיני , איך טריגר רחוק כלכך יכול לשבש לנו את תפיסת המציאות בהווה תודה
מהסנדלרית שהולכת יחפה

וואו ../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif

בהיותי בערך 1.50 מ' גובה - אני אוהבת להיות "גדולה"
את מתקדמת יפה, יקירה
אני כמעט יכולה לראות את הנורות בראשך נדלקות, את התובנות שלך שנופלות כמו אסימונים

למעלה