שרשור חיובי! =+=

IkMfNiY

New member
שרשור חיובי! =+= ../images/Emo42.gif

כן, כן, הרגע בשבוע לו כולכם חיכיתם סוף סוף הגיע! אז להזכירכם, מטרת הש"ח היא לגרום לכולם לראות שהשבוע הקרוב לא הולך להיות כ"כ נורא. כל אחד מוזמן לכתוב על הדברים הטובים שיקרו לו בשבוע הקרוב -_- ראשון- סתם, חופש, אולי אני אלך לראות סרט P: שני- כנ"ל P: שלישי- יוני מתארח בפורום בתפוז P: (וחופש כמובן) רביעי- כמו יום ראשון ושני P: (ומתפרסמים הציונים של הבגרות באנגלית.. אני מקווה שזה חיובי) חמישי- חופש וכנראה בטוח סרט P: שישי- אני בת 17 ושליש (הזמן עובר מהר) + חופש + ההילייט של השבוע מבחינתי- הופעה של נעם רותם P: שבת- חופש P: יעל

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| אני :X

יום ראשון- חופש. אורזת דברים. הולכת לנקות בבית החדש. אירוח של פיטר רוט
בוואלה. יום שני- חופש. ידיד שלי בא אליי. יום שלישי- חופש. יוני בלוך מתארח בפורום. יום רביעי- חופש. מעגל הקשבה ב"הפוך על הפוך" :X אולי אני אפתור מתמטיקה. יום חמישי- חופש. "מין-ערב" ב"הפוך על הפוך"- משהו חדש במקום ^^ יום שישי- חופש. אולי אולי אולי אולי אולי אולי [רק אולי
] הופעה של נעם רותם
ורואה את יעלע אהובתי
יום שבת- חופש. פותרת מתמטיקה.

בוֹטן

New member
:)

ראשון - יום כיף!!! כיף מסביב לשעון!! כולל ת"א, שיעור גלישה ומרתון סרטים שני - פסטיבל בשקל ב"ה שלישי - דייט עם הג'ינג'י חחח רביעי - ניסע לאיקאה ולחנות החדשה של ואנס חמישי - שיעור גלישה, יומולדת לנטלי, ליהי, דנה וטל, ועופר בא לארץ!! שישי - יומולדת לסבתא ומסיבה לתומר שבת - אלוהים גדול בסיכום של שבוע הבא יהיה כלול ניצניםםםםםםםםם

לטס C

ראשון - נמנמ אין לי שום דבר מיוחד
שני- עובדת בוקר מה שאומר שאני חופשיה מ 16:00 שלישי- נאדה רביעי- אולי יהיה יום חופשי חמישי - השתלמות ואז חופש לסופ"ש

../images/Emo177.gif

ראשון - נפגשת עם מישהו שלא ראיתי המון המון זמן שני - אמממממ לא משהו מיוחד שלישי - ת"א עם אנשים כל כך חמודים רביעי - כנראה שאני אסע לבקר את סבתא או משהו ... חמישי - חופש .... כמו כל השבוע ... אבל זה מספיק , לא? שישי - הולכת לישון אצל חברה שבת - לודעת שבוע טוף לכולם

hodayoyo

New member
אין לי כוח ללכת להעתיק...../images/Emo60.gif

אז בקצרה: היום- סתם יום מעפן שני- בגרות בביולוגיה ואז לת"א
שלישי- ביוטופ בת"א וחזרה למודיעין יש הופעה של הדג נחש ולהקת חיל האוויר או משהו... שיהיה רביעי- בערב שוב ת"א, עזריאלי וזה... מפגש מעריצים
חמישי- כלום שישבת- ניצנים באופקקקקק

hodayoyo

New member
מה????../images/Emo60.gif

את בטוחה? היה כתוב בעיתון של השבת... יאווו אם זה שבוע הבא אני מטעה מלא אנשים :X

לפי מה שזכור לי ...

ההופעה היא ב12.7 את יכולה לבדוק שוב בעיתון או אפילו בפורום של הדג נחש ... בטוח כתבו על זה משהו באחד השרשורים.

hodayoyo

New member
הממ אני אבדוק..../images/Emo60.gif

אם זה יום שלישי הבא- אני בניצנים..

צלילוש3

New member
...

ראשון- הולכים לנחם ידיד
(התחיל לא טוב השבוע...) שני- יכול להיות שגם היום נלך.... ואם לא אין לי מושג מה כן... שלישי-הולכים לבריכה
רביעי-לאדעת חמישי-מסיבת סיום של אחותי כיתה י"ב.... שישי-לאדעת

•No¥a•

New member
...

ראשון- שומדבר מיוחד :X שני- כנ"ל, אבל אולי יהיו תוכניות שלישי- כנ"ל רביעי- כנ"ל >< חמישי- מסיבת יומולדת לחברה שישי- בטח נהריה

אני

היום-חברה אצלי.בערב סתם לצאת. מחר-כלום ובערב חב'רה קיצר ככה כל השבוע חח צ'או.

Maytallll

New member
גם אני

תחילת השבוע מתחיל בעצם ממוצאי שבת, אז: ההופעה של נימרוד!!!! יום ראשון סופרלנד יום שני מממ לקנות עוד כרטיסים להופעה של אביב יום שלישי פסטיבל בשקל בערד!! יום רביעי וחמישי אני הולכת לחברה ומוכרים כל מיני דברים יום שישי פאנןןן וגם שבת פאנןןן

למעלה