שרשור חיובי :)

IkMfNiY

New member
שרשור חיובי :) ../images/Emo42.gif

כן, כן, הרגע בשבוע לו כולכם חיכיתם סוף סוף הגיע! אז להזכירכם, מטרת הש"ח היא לגרום לכולם לראות שהשבוע הקרוב לא הולך להיות כ"כ נורא. כל אחד מוזמן לכתוב על הדברים הטובים שיקרו לו בשבוע הקרוב -_- ראשון- סתם, חופש, אולי אני אלך לראות סרט P: שני- כנ"ל P: שלישי- יוני מתארח בפורום בתפוז P: (וחופש כמובן) רביעי- כמו יום ראשון ושני P: (ומתפרסמים הציונים של הבגרות באנגלית.. אני מקווה שזה חיובי) חמישי- חופש וכנראה בטוח סרט P: שישי- אני בת 17 ושליש (הזמן עובר מהר) + חופש + ההילייט של השבוע מבחינתי- הופעה של נעם רותם P: שבת- חופש P: יעל

hodayoyo

New member
הוו שבוע עמוס יש לי../images/Emo60.gif

יום ראשון: יום עיון בביולוגיה וקבלת מגנים יום שני: בגרות בביולוגיה ואחרכך ת"א ונפגשת עם אנשים שאני אוהבת
יום שלישי: ביוטופ בבוקר ושוב אנשים שאני אוהבת
יום רביעי: אורטודנט בבוקר, בערב מפגש מעריצים
יום חמישי: כלום
שישישבת: כלום, אבל ניצנים כמעט!!!!!!11

AVIV80

New member
|אוקיי

שבת הייתי במסיבה נוק אאוט סיום שנה במכינה חמישי שישי לבנון ליד טבריה היה כיף מאוד השבוע הזה אין שום דבר מיוחד

° w a v e °

New member
יאא נחמט ../images/Emo9.gif ^^

ראשון- ת"א [רופא אל תתלהבו
] שני- כלומלום. שלישי- הולכת לקנות כתר
רביעי- כלום. חמישי- כלום. שישי- שוב...כלום.
שבת- ניצנים מתקרב!
יש משהו חיובי בכלום, לא? :p

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| אני :X

מנסה למצוא דברים חיוביים אחרי הכל :X יום ראשון- חופש. אורזת דברים. הולכת לנקות בבית החדש. אירוח של פיטר רוט
בוואלה. יום שני- חופש. ידיד שלי בא אליי. יום שלישי- חופש. יוני בלוך מתארח בפורום. יום רביעי- חופש. מעגל הקשבה ב"הפוך על הפוך" :X אולי אני אפתור מתמטיקה. יום חמישי- חופש. "מין-ערב" ב"הפוך על הפוך"- משהו חדש במקום ^^ יום שישי- חופש. אולי אולי אולי אולי אולי אולי [רק אולי
] הופעה של נעם רותם
ורואה את יעלע אהובתי
יום שבת- חופש. פותרת מתמטיקה.

למעלה