שרשור חיובי =+=

IkMfNiY

New member
שרשור חיובי =+= ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע, פסח בא!
יפה בלהה- שמחה רבה חג פסח הגיע במהרה [וואו, באמת במהרה, רק התחילה השנה וכבר היא נגמרת...] ואיתו כמובן
[אייקוני פסח] אז... קחו נשימה עמוקה ו
תחשבו חיובי =+=
ראשון- אממ... חופש
שני- חופש ^^
שלישי- חופש!
רביעי- חופש! ו... סדר ^^
חמישי- חופש =+=
שישי- ח-ו-פ-ש
שבת- חופששששש אני מבטיחה ששבוע הבא יהיה יותר מגוון
יעל

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| איכס פסח.

יום ראשון- יום מרוכז אחרון במתמטיקה :X טוב נו, לפחות הוא מתחיל ב- 11 :X + אני בת 16 וחצי
יאייי ^^ + יומולדת לאימא
יום שני- אמממ... חופש? [
לעזאזל! יש לי באמת חופש!] יום שלישי-- אמממ... יש לי פה מבחן בביולוגיה אז זה לא חיובי אבל אחריו אין יותר ימים מרוכזים בכלום ויש לי חופש אמיתי [כן בטח :X] יום רביעי- חופש! ערב פסח וכאלה :X נוסעת לסבא וסבתא בקרית ים. יום חמישי- חופש! בקרית ים :X [אולי אצליח לברוח איכשהו לתל אביב להופעה של כנסיית השכל
אם מישהו רוצה לעזור לי הוא מוזמן] יום שישי- חופש! בקרית ים. יום שבת- חופש! בקרית ים עד הערב ואז חוזרים הבייתה.

y a e l4

New member
בלעע בלעע בלעעע../images/Emo6.gif

איזה כייף זה לכתוב ש"ח כשאין מבחנים באמצעעעעעעעעע
ראשון-יומולדת לאמא
והיה אמור להיות תגבור ואין אין איןןןן
*מאושרת* שני-חופש חופש חופש
ואולי שירוש באה אליי שלישי-כנל ולומדת מתמטיקה,לאורך כל הימים,כי יש מתכונת חמישי הבא רביעי- מארגנת תיק לבומבמלה..וערב פסח בבית
חמישי-שישי-שבת בומבמלהה,,עם הופעה של מוניקה ויוסלסססססססס
ורואים מלא אנשים(אילי
)שאני אוהבתתת
שבוע נהדרר

פסח =/

ראשון- עזריאלי שני- מנקה את הבית של החברה שאחותה נרצחה/נהרגה איך שלא תקראו לזה שלישי- ת"א רביעי-
וכאלה חמישי- החג השנוא עליי שישי- מתכונת ויום עיון במתמטיקה, עלק בי"ס דתי, אסור בכלל לכתוב לפי ההלכה!! שבת- פיינלי השבוע הסיוטי נגמר.. חג שמח!

LiLdon

New member
^^

ראשון-עבודה שני- סוגשלמפגשצפונים. שלישי-חופש !
רביעי-צ'אקי.! חמישי-חולון שישי-קעקוע.!!!!!!!!!111 שבת-לישון.והרבה.
יהיה בסדר >.<

mdb

New member
שבוע שכזה..

ראשון- סתם יום כזה לנוח .. שני- נירן בא .. נוסעים לאבריבאדי להביא כרטיסים שלישי- נירן פה בטח נעשה צחוקים .. רביעי- עדיין צחוקים חמישי- נוסעים לתל אביב!! טוקדיסקו בפנטסטיקו ווקס!!! שישי- ויקטור קלדרון !!!! האומן 17 !!! קרחנההה שבת- מנוחה וזה .. באשדוד כנראה

^^

ראשון-בייביסיטר, כלום. שני- חופש. שלישי- עזריאלי. רביעי- חופש, חג, אולי נאגה. חמישי- אולי עדיין נאגה. שישי- חופש. שבת- חופש. [שבוע הבא יותר חיובי]

IkMfNiY

New member
שבוע הבא... ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

באמת יותר חיובי
יעל

רייל

New member
למה לא הזכרת אותי ביום שלישי

את באה רק בשבילי
סתם, אני אוהבת אותך

../images/Emo121.gifלילילי

ראשון-הרוג מעייפות אחרי הופעה ראשונה של אח שלי בהרכב מלא, פעמיים בת יער וסולואים של כולם בויולט
שני-זורקים את ויולט בסט-אפ, ונוסעים לת"א. שלישי, חוזרים הביתה ובדרך קופצים לתו השמיני לקנות לזהר את הדיסק של בלה פלאק. רביעי-חג אצל אחותי, נקווה שיהיה טעים חישי-חג שישי-בית שבת-ישנים

mishmishonet

New member
../images/Emo7.gif

היום- יומהולדת לבחורה מושלמת ממש, חרא יום ספארי (אבל זה חיובי! הוא נגמר!), שני בייביסיטרים נפרדים [פיכס כמה ילדים ביום אחד
] וזה כסף, מעולה. יומשני- יום ספארי אחרון, יהיה טוב. אחה"צ או שאלך למקסברנר [אם ישאר זמן אחרי הישב"צ] או שאסיים קצת עם כל העבודות לחופש. יומשלישי- אני לא קמה בחמש וחצי.
בצהריים בייביסיטר [כסףףףף] ואחר כך מפגשים.
אולי גם מאיו, אבל צריך לברר מה עם זה. יומרביעי-כל היום אעזור לאמא לבשל וכאלו, ובערב אסע לקטיה כי אני לא אוהבת סדר. יהיה מעולה. מפה כבר אין לי מושג מה התוכניות.;[

Sweet berries

New member
|מדוזה|../images/Emo113.gif...

ראשון- אני בת 11 ו11 חודשים
שני- גיטרה & ת'נקס גאד הפסנתר מגיע סופית. שלישי- עזריאלי! רביעי- ערב חג, סבתא. ממליגה, יהיה טעים.
חמישי- פסנתר. שישי- הולכים לחפש תופים שבוע חיובי למדי^^

tribe spirit

New member
אמממ...../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

לאחר התאוששות מסופשבוע כיפי אך זוועתי נפשית,הנה נדיה לשבוע זה: ראשון-בייביסיטר,"לומדת לערבית"-למה זה חיובי?כי זה אומר שאני מתקרבת לסוף של זה. שני-מתמטיקה(חיובי כי אני אדע קצת משהו לבגרות הטפשית הזאת),"לומדת לערבית",אולי אפילו אראה את השכבה.השלמות,יו נואו.. שלישי-הווו...יום עמוס.גם בכל טוב.בוקר-בגרות בע"פ בערבית.אמנם אוציא 72 ככה,שזה חרא בלבן,אבל זה פחות לחץ.ישר אח"כ שבע שעות תולדות הקולנוע,שזה מקצוע מאמם.מה כבר יכול להיות רע בלראות סרטים טובים.ישר אחרי זה(למעשה,תוך כדי..)בייביסיטר לילד המקסים בעולם,מקדם אותי בעוד קילומטר וחצי לבארבי ב18.אחכ דקה ורבע בבית,ובעשר מרתון כל סרטי הארי פוטר בסינמטק.יהיה כיף. רביעי-אממ..לישון!!!נראה לי שזה היום של הסדר,אבל לאדעת.... חמישי-מקשיבה לעצתה של דפ-לישון!אולי אפילו יצא לי ללמוד קת,לקרוא ספר טוב,לטחון דיסק או שניים..יפהפה. שישי-שוב כלום.כנראה סינמטק או לשתות בערב,הרבה זמן לא היה.יומולדת למעיין בתי האהובה(ילדה מתוקה מהשכבה). שבת-אממ..תקשיבו...קצת קשה לי עם זה...אבל...כלום!!!!

רייל

New member
מממ.

ראשון - איכסה של יום. שני - המון מתמטיקה. אבל זה בסדר, כי אני צריכה את זה. שלישי - עזריאלי אחרי יום מרוכז! רביעי - ליל סדר, זאת אומרת - כסף! חמישי - התוכניות שמורה במערכת. אני מקווה שהיא תצא לפועל. שישי - נמנ, כלום. שבת - יוני!!!@$*&^%$#@%^&

למעלה