שרשור זבנג וגמרנו

אורון V1

New member
ה-WWE חוזר לערוץ הספורט בע"מ

במהלך אחד מפסקי הזמן במשחק מוקדמות היורובאסקט המשובח שהיה הערב זיפזפתי לספורט5 ,ונתקלתי בפרומו לשידורי ספטמבר כשבסופו הופיעו על המסך גם האותיות WWE. האם מדובר בטעות או כפי שנכתב בפורום בעבר הערוץ החליט לרכוש את הזכויות לסמאקדאון?
גם אם יהיה מדובר באן אקס טי זו בהחלט תוספת מבורכת, בתקווה שלא ידחקו את זה לערוץ נידח שלא שווה את ההשקעה.
פרטים נוספים יתקבלו בברכה.

מוצרי

New member
קרב ממש ענק שלא התייחסו אליו פה ממש

אני מדבר על לא מזמן אלא על קרב שהתרחש ברסלמניה האחרונה וזהו טייקר נגד אייץ . היום ראיתי את הקרב שוב אחרי רסלמניה ובערך כל הקרב אני בצמרמורות הקרב לא התעלה לרמה של היאבקות אבל הסיפור שמאחוריו מצמרר איך הטייקר בלתי ניתן לשבירה ואין שון סוגד לו במהלך הקרב ולא נתן לאייץ לאבד שפיות אלא לנהוג אליו בכבוד. מגיע שאפו ענק לכוכבים האלה שהם בעצמם מינפו את הביזנס והם ממש ענקיים כי אני חושב שאין יותר טובים מהם להעביר את הסיפור שהוא בעצם של טייקר אני ממש הייתי מהופנט והסיום היה מתבקש כי טייקר הוא האגדה הגדולה בדורנו שבישבלנו הwwe נוצרו כי ההיאבקות שלנו היא בידורית וטייקר הדמות שלו הוא סופר בידורית בשילוב עם רסלינג והסוף היה סטנדינג אובישן למתאבקים כאלה עצומים אשמח לשמוע תגובות

למי שיש או יודע....

מחפש לקנות חגורת אליפות לא חייב מהאיכותיות שעולות 300 דולר (אבל אשמח לשמוע מחיר גם)
אבל שתראה מרשימה מספיק בעיני ילד בן 10 :) הילדון הזה אוהב היאבקות בצורה שאני זוכר את עצמי בגילו....

pufpuf

New member
ראיתי לפני חודש בפיראט האדום בבילו

אולי תנסה להתקשר לשאול אם יש להם עוד.

תודה...

אבל הוא במשך חודשים מסתכל על תמונה של חגורה במחשב
ונראה לי שבפירט זה יותר צעצוע מפלסטיק.

Israeli Hero

New member
אלון לוין מוכר את החגורה שלו. רפליקה רצינית

שעלתה לו באזור ה300 דולר במקור.
שווה לבדוק איתו.

שי מילר

New member
מנהל
לא חשבתי שיגיע היום

שאשמע שאתה מעוניין למכור את החגורה.
בשם ה-WWE יוניברס חובה עליי לשאול מה הוביל לזה

Alon316

New member
מתכנן לקנות אחת חדשה!

עכשיו אחרי שנולדה לי בת, אין לי כסף ספייר להוציא על אחת חדשה. אז או שאני מוכר את זו, או שאני אחכה עד יולי ואקנה את החדשה בתקווה שעדיין ימכרו אותה

|*|
פורומים חדשים ב
|תפוז|

|בית|
סוף השבוע הגיע וזאת הזדמנות מעולה להתענג על שני פורומים חדשים ומעולים שנפתחו:
|טי-וי|
הסדרה המעולה והפופולרית "זאב צעיר" מגיעה לתפוז! ואם גם אתם כבר מכורים, או רוצים להכיר את הסדרה הכי מדוברת, אין מקום יותר טוב להתחיל בו מאשר בפורום החדש: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2314
|תו|
כבר שנים הלהיטים של להקת "מארון 5" מלווים אותנו ברדיו, בטלוויזיה ומככבים במצעדים. עכשיו הגיע זמנה של הלהקה לככב גם בתפוז. כל חובבי הלהקה מוזמנים לפורום החדש: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=1101

RoieS316

New member
כן, את צודקת

אם הייתי בקטע של גברים הייתי מתלהב יותר וזה..

אורון V1

New member
ה-WWE ויציע העיתונות באותה המשבצת

לא מפתיע האמת, ואם אכן מדובר בטעות כמו שגרי כתב אז חבל.
ככה זה נראה בפרומו.

למעלה