שרשור התפקדות להופעה במצדה

YulaShpil

New member
שרשור התפקדות להופעה במצדה

זהו שרשור למען הסדרת הנסיעה המשותפת, כדי שנדע איזו הסעה אנו צריכים להזמין. למען הסדר הטוב, בואו נשמור על השרשור הזה נקי מכל הודעה שלא קשורה לנושא. כל מי שמגיע על בטוח, ורוצה להצטרף להסעה שלנו, שישרשר עצמו לכאן. אם אתם כמה אנשים יחד (חנית, לתשומת ליבך), אנא רשמו כמה אנשים (=מושבים) יש לקחת בחשבון. ואני אתחיל ראשונה: אני באה בגפי
, ואני מצטרפת להסעה
.

popikon23

New member
../images/Emo45.gifאני ולילך ../images/Emo45.gif

שנחתה לפני כשעתיים, היא די עסוקה עכשיו אבל מוסרת לכולכם ד"ש. אז אנחנו נגיע, איזה כיף לראות את כולכם שוב, התגעגעתי!

romens

New member
ראו חיפשתי כמה אנשים באים בערך...

אז זה ככה חנית ומשפחתה (5 או 4) ,יעל, קרן ולילך, דודי, ועמרי אז זה יוצא 10 בינתיים פעם שעברה היינו 11 פייה זה דומה לפעם שעברה אבל אז זה היה נראה יותר אנשים....

glitter8

New member
ברור...

כי כשאני ושרית באות זה כאילו יש עוד 20 איש על המיניבוס...

romens

New member
אמ....

אני אחשוב על זה ויחזיר לך תשובה חח אז יאללה עוד חמישה ימים מצדה והכל פה יבש יאללה אנשים להתעורר

נגיע

תודה לכולכם שסופרים את כל משפחתי, אבל אנחנו נגיע בכוחות עצמנו. שלי ומשפחתה נוסעים לים המלח ביום ראשון ונשארים, ואני אגיע לשם ביום שלישי בצהרים. שלי, ליאור ואני נגיע למצדה. להתראות

glitter8

New member
אני יכולה לענות בשמי

שכרגע מסתמן שלא אבל זה עדיין לא סופי (תישאר ובמתח...) ושרית כרגע נופשת באילת ואני לא רוצה להפריע לה להיכנס להריון.חחח... אז נחכה בסבלנות...

popikon23

New member
עינבלי-תבואי!

מאז שהכרתי אתכם דיויד ברוזה זה לא אותו הדבר בלעדיכם! לכל אחד ואחד מחברי הפורום-אנא ראו הודעה זו כאישית

glitter8

New member
ממממ....קודם נראה תמונות מתאילנד

ואז אני אחליט אם לבוא למצדה או לטוס לתאילנד... וברור שגם אצלי הכל השתנה מאז הפורום או יותר נכון מאז מצדה לפני שנה שאז הכרתי לראשונה את שרית ובהמשך את כל השאר... ת'אמת, בשנה האחרונה יצא לי להיות רק בהופעה אחת לבד (בשוני- בחונטוס) ודווקא מאד נהנתי...לא צריך לסדר הסעות לאף אחד, לראות מי כן קנה/לא קנה כרטיסים...באתי , ראיתי, נהנתי, אמרתי שלום והלכתי הביתה, כמו בימים ההם ..לפני הפורום..שלא תמיד היה לי עם מי ללכת להופעות והסתפקתי בהופעה אחת בשנה או בשנתיים... חלילה, אל תבינו אותי לא נכון, אני מ-א-ד אוהבת ללכת להופעות עם הפורום. אבל לפעמים זה גם כיף לבד. שנאמר..."חפשי זה לגמרי לבד..."

glitter8

New member
טוב, אז אני אשים תמונה...

אמנם לא מתאילנד אבל נחשו מאיפה?

romens

New member
תגידו אנשים לא כדאי להתחיל לארגן..

הסעה למצדה????

handlessman

New member
כע, צודק...

כל מי שבא 100% למצדה ואין לו דרך אחרת להגיע ומתכוון להגיע בהסעה, שירשר לפה בהקדם האפשרי כדי שנדע איזה מיניבוס להזמין, או אם בכלל מונית תספיק...!

למעלה