שרשור "התחדשתי"

נא להכיר את סילבי ../images/Emo13.gif

כסוף, 2002, ק"מ נמוך (58), יד 3, מהבדיקה נאמר שהמצבר קצת יישן וצריך רפידות אחוריות שלמזלי יש לי כבר בבית וזהו תודה ענקים למורן ממוטו דיל שאחרי אכזבה של מוכר שביטל בשנייה האחרונה היא תוך יום הוציאה אוצי עם אופנוע בן זונה !
אחלה שירות והכי חשוב מצאו מה שאני רוצה ומהר המחיר היה מחירון מינוס קצת במבה אבל שמחתי לשלם עברו משהו טוב היושימורה כבר נקנה מאיביי ומחכה לנסיעה הבאה לארה"ב ידיות מגניבות גם ואת המשקולות אני עדיין מחפש. קיט הרמה עדיין לא נקבע הגובה ידיות מקותרות לא נמצאו עדיין כי אין צבע כסף לכמה מוכרים באיביי אבל אני כולי תקווה והכי חושב אני רוצה שתי מדבקות של פסים שחורים עבים לשים על המיכל דלק ועל הטוסיק שלו כהמשך ולא מצליח למצא (גם הצעות יתקבלו) כידון מחפשים ומסיכת שטח אחרי שאני אמצע דרך להוציא את הלוח שעונים מהפיירינג (רעיונות יתקבלו בברכה) ולשים אותם יפה יפה על התושבת של הכידון. מצטער לכל מי שזיינתי לו את השכל
נ.ב בהשוואה ה02 מול ה97 הוא פשוט כלי אחר, נוסע חלק ונעים ולא ברוטאלי, אני מאוד מקווה שעם קצת השקעה נוציא את החיה שבו

menyroth1

New member
דבר אחד בטוח

אתה הולך להנות מאופנוע מדהיםםםםםםם .ואני מדבר מניסיון ומגעגועים . תתחדש , תהנה ותבלה .

mv100

New member
אתם רואים ענתבי צדק!!!

אין משבר בשוק הדו-גלגלי
סתם, אנשים הקינאה אוכלת

למעלה