שרשור השתפכויות.

The Charmd One

New member
שרשור השתפכויות.../images/Emo79.gif

אני די צריכה אחד כזה כרגע... אם אין לכן עצבים, תאפפו אותו או סתם תהפכו אותו לשרשור שירים או משהו
אז מה הדבר שהכי מטריד אותכן כרגע
מואה- החודש הקרוב וכמה דברים שעליי לעשות לפני תום החופש- ולא נתחיל לדבר על זה- בעע. אוי פאק, וכל העבודות קיץ במטמתיקה ערבית ואנגלית שעוד לא התחלתי, סמעק.

keeeren

New member
תורי!!!../images/Emo175.gif

אהמ, שעוד שבוע בדיוק אני נוסעת לאילת ועוד לא עשיתי מלא דברים, למשל שעווה גם ברגליים וגם בידיים, עוד לא קניתי 2 זוגות נעליים, תחתונים, גרביים, חזיות, גבות, שפם, וזה שאני הבטחתי לעצמי שאני לא אכול ציפורניים, ואני לא מצליחה! תודה שהקשבתן

The Charmd One

New member
יידיים?../images/Emo12.gif../images/Emo79.gif

פשש איזה אומץ...אבל חבל לא? גם אני יש לי די הרבה ביידים אבל אף פעם לא חשבתי להוריד משם כי כי יבא...בכל מקרה- אולי תעשי לך מטרה כזאת...נניח כשאני אחזור מאילת יהיו לי ציפורניים ארוכות יפות ואני אעשה פרנצ'...חח וככה תיהיה לך יותר מוטיבציה

keeeren

New member
...../images/Emo175.gif

אני עושה בידיים, זה לא דבר חדש, והצבתי לעצמי מטרה, שבאילת יהיו לי ציפורניים אמיתיות יפות עם לק שחור מגניף, אבל אני אוכלת אותן

HuggieS

New member
הדבר שהכי מטריד אותי? ../images/Emo4.gif

יותר מדי דברים. אני לא יכולה לספור אפילו.

YouR LucK

New member
ממ..../images/Emo3.gif ../images/Emo110.gif

לא ממש מודאגת מכלום, רק שאין עוד הרבה לחופש הזה ולא הצלחתי ממש לנצל אותו..
ממ..דווקא חשבתי שהשרשור הזה שרשור השתפכויות של חירפון, ממ..

tamarosh

New member
בעע....

עבודת קיץ במתמטיקה + מבחן קיץ זה כל מה שמטריד אותי זהו לולא זה...הייתי שקועה במחשבות נעימות על חודש שלם של חופש

°נועית°

New member
אוי, שאני אתחיל? ../images/Emo4.gif

עולות בי כל מיני מחשבות על מישהי שמתה שאני מכירה אותה. ופאק, יש לי צמרמורת.
יש לי חוברת במתמטיקה, עם 100,000,000 עמודים. אני לא אצליח בחיים לסיים אותה. ואני חייבת לסיים, כי אני גרועה בחומר הזה. ועוד משהו שהכי מפריע לי עכשיו, ואני בתהליכי הכחשה. פאק, למה?..

bubaale

New member
כל מיני. ../images/Emo80.gif

שהולכים להרוג אותי עוד שעה וחצי כי לא באתי למחנ"ק, שלא בטוח שאני אצליח לעבור לתיכון שאני רוצה, שאין לי חברות אמיתיות, שאני מתרחקת מאנשים שחשובים לי, ושלל דברים אחרים שאין לי מצב רוח לחשוב עליהם כרגע. ברגע זה הכי מטריד אותי שאין לי איך להגיע למסעדה שבה הולכת להיערך "ארוחת יומולדת" לחברה יחסית טובה שלי. בלע
.

keeeren

New member
יו, סורי../images/Emo4.gif../images/Emo16.gif../images/Emo175.gif

אם את צריכה לדבר או סתם בא לך 126401955

יאאאאאאאא

כרגע אני קצת מרחפת בעננים מכדי שמשו יטריד אותי
חחחח אבל כשאני אנחת משם אז יטריד אותי שיש עוד חודש (פאק כואב לי להגיד את זה!!) לחופש המדהים הזההההה!! הכי טוב שהיה לי אי-פעם, נראה לי...ושיש לי עבודה ענקית במתמטיקה שעוד לא התחלתי ואני פאקינג לא זוכרת כלום, וגם שאני לא יודעת להתנשק
חחחחחח הגעתי למסקנה הזו אתמול (פירוט עוד מעט באתיקה
) סתם, חפיף...אמממ ואנאערף שמרטין לא יהיה כאן

Kouryuu

New member
אני. ../images/Emo185.gif

לא כ"כ רוצה להבין, ומצד שני מייחלת להבנה... לא יודעת מה עובר עליי, לאן אני הולכת, איפה אני, מה אני מרגישה, לא יודעת. כלום. איבדתי שליטה. אני צוחקת, בוכה, כואבת. לא יודעת. הכל מבולבל. ואני לא יודעת מה יועיל לי. ואולי כבר לא איכפת. רק עוד חודש אחד עד לשגרה ה'שפוייה', עד כמה שניתן. אני צריכה את המסגרת הזו. ששום דבר לא יתמוטט לי. זה קורה כל הזמן.

הדבר שהכי מטריד אותי!!!!!!!!!!

אמא אמרה שהיא לא מסכימה לי לבוא למפגש פורום שלכם כי לא לקחתי פלאפון למסיבת רוק ומטאל שהייתה אתמול. היא אומרת שאני לא אחראית ובגלל זה היא לא תיתן לי לנסוע. ומי שלא שמעה הסרט החדש של אורלנדו בלום "שודדי בקריבים" יוצא ביום חמישי לקולנוע ורציתי לראות ת'סרט עם הגר בעזריאלי ואני לא יוכל לראות אותו כי אמא לא מרשההההההההה!!!!!!!! רגע.. זה ביום חמישי הזה נכון??

EVE Lights

New member
נמנמנמנמ

דבר אחד: מחר הבנאדם שאני הכי אוהבת בעולם הולך מכאן ואין לי מושג איך אני מתכוונת לשרוד. רות סוף.

למעלה