שרשור השראה

שרשור השראה

מאיפה אתן מקבלות את ההשראה שלכן? דוליז? אתרים? תמונות? שתפו

KaRiN88

New member
אממ... לא יודעת...../images/Emo42.gif

לפעמים מדוליז, לפעמים מבגדים שאני לובשת או שחברות שלי לובשות... אני רוצה להכין מתישהו דולי כמו בקליפ של רובי (sexd up)... זה מזה יפה! אבל הבעיה היא שאני לא מוצאת תמונה של זה...

Juliet Anna

New member
../images/Emo54.gif

אני שונאת להיות הורסת חגיגות אבל בדיוק בשביל זה יש גלריית השראה.

נמנם.. ../images/Emo101.gif

מדוליז של אחרים, תמונות וציורים שאני מוצאת באינטרנט (ומציירת בעצמי), דמויות מהטלווזיה (ומסרטים וממשחקי מחשב/וידיאו), אתרי אופנה, כל מה שיש בעצם
. ממ, כולם מוזמנים לשרשר תמונות לגלריית ההשראה.

בעיקר,../images/Emo72.gif../images/Emo113.gif

מסדרות אנימה או ספרים, אבל גם מדוליז של אחרים, תמונות ממגזיני אפנה, תקופות וארצות, וסתם סיפורים ודמויות שהמצאתי.

Dwarf and Giant

New member
אמממ...../images/Emo60.gif../images/Emo15.gif

אני מקבלת השראה מבגדים שלי ושל חברות שלי, מסדרות שאני רואה, מדמויות שאני אוהבת (בעיקר דמויות אנימ/מאנגה), מדמויות שאני ממציאה, מציורים שאני מציירת, ממשחקים, מציורים של אחרים, סתם מהדמיון.... פשוט צריך לחשוב קצת

MrS TiNkErBeLL

New member
ממ שילי זה בעיקר

מאנשים מיוחדים שאני רואה, דוליז של אחרים, ועוד סטיות קטנות :] נ.ב אנשושיםםםםם אני בעסק של הדוליז לא הרבה זן ואני חוגגת 50 דוליזזזזז P: אני לא מפסיקה לעשות אותםם :]

לאחרונה.. |שעון|

חיפשתי השראה, אז הלכתי לגוגל וכתבתי anime- זה מצא לי מגוון אתרים ותמונות של דמויות אנימה ואחרות. זה נותן השראה, ואפשר גם לצייר את הדמויות עצמן! מומלץ אם משעמם לכן

yaeloolik

New member
../images/Emo25.gifאני מקבלת השראה

בעיקר מדוליז של אחרים ומתמונות אה ואם אנה רואה את זה אז סיימתי ללמוד לאנגלית אחרי שעה וחצי של אנקורי 5 יחידות ו-past simple

ובכן... ../images/Emo57.gif

אור להיות מכורה לאנימה. לדמויות אנימה יש בגדים מגניבים. אור לאהוב לעשות דמויות אנימה או בגדים בהשראתן. אור גם לאהוב לעשות דמויות מספרים. את הבגדים לדמויות הנ"ל אור מדמיינת, לפעמים בעקבות בגדים של דמות אנימה מסויימת. כן, אור מכורה.

Elanor Rigby

New member
../images/Emo96.gif

אני עובדת בחנות צעצועים... ככה שאני מקבלת השראה מדברים כמו בובות ברבי ובראץ... (זה נותן אחלה רעיונות!)

Solinka

New member
ממממ...../images/Emo103.gif

הרבה פעמים יש לי את הנטייה לצייר את עצמי... אולי זה לא כל כך יצירתי ובגלל זה זה לא דורש השראה... ובכלליות אני מקבלת השראה מדברים שאני רואה או מדמיינת.. יש יכול להיות סרטים, תוכניות, פוסטר, ציור שראיתי... אבל אני לא מעתיקה את הדברים כמו שהם, זה רק מביא לי את הרעיון, את ההשראה. משם אני כבר מפתחת את זה למשהו שונה.

למעלה