שרשור השאלה הקטנה

pufpuf

New member
שרשור השאלה הקטנה

כל שאלה או בקשה יש לשרשר לשרשור זה בלבד אחרת היא תמחק

מה זה הפייפר'ס פיט?

מה שאני יודע שזה תוכנית אירוח של רודי פייפר בזמנו ותהיה לו כזאת עם סטון קולד במניה. מישהו מכיר את התכנית מה מיוחד בה וכו'... שמעתי על אגוזי קוקוס וכאלה מישהו מוכן להסביר?

Guy Schlesnar

New member
בהסבר פשוט

פייפרס פיט-היילייט ריל עם פייפר,בלי טלויזיה. אגוזי הקוקוס היו חלק מהפיוד של פייפר וסנוקה,כשפייפר הזמין את סנוקה לפייפר'ס פיט ואז שבר לו אגוז קוקוס על הראש.

The Fman

New member
בעיקרון כן

זה כמעט אותו דבר, רק עם תפאורה שונה ועם פייפר.

שאלה בנוגע לפיוד בין מייקלס ואנגל

מישהו מוכן בבקשה לתת לי בקצרה הסבר איך הפיוד בכלל התחיל?

HHHHBBBBKKKK

New member
לפי מה שאני זוכר

מייקלס הדיח את אנגל בראמבל. אנגל לא אהב את זה ופצע אותו, וכך זה נמשך...

כמה שאלות בבקשה תשובות..

1.מתי התחיל להתאבק מר פוג'י? 2.מה השם המלא של ברונו סמרטינו?

nWkobi

New member
כמה תשובות

1.הדיביו של פוג'י הייתה בשנת 1966. 2.שמו המלא של סמארטינו: ברונו לאופרדו פרנסיסקו סמארטינו.

HHHHBBBBKKKK

New member
יותר נכון פצע אותו

לדעתי אם מייקלס לא היה נפצע, הוא היה מורשה לחזור, אבל זה כבר חלק מהסטוריליין.

שי מילר

New member
מנהל
שכחת לציין ש

אנגל היה באמצע אטרף של מכות לכל המתאבקים עד שהוא קיבל סוויט צ´ין מיוזיק והודח. אנגל הדפוק שלא יודע להפסיד בכבוד נכנס לזירה ותקף את מייקלס.

O M S H

New member
ג'וב

איך הולך הג'וב? המתאבק נותן ליריבו לנצח אותו לא לפי איך שנקבע? כוונתי שנגיד יהיה שון מייקלס נגד טריפל H-ובקרב מייקלס אמור לנצח אבל הוא נתן לטריפס לנצח במקומו-זה ג'וב?

ג'וב = הפסד

ההפסדים הם תמיד לפי מה שנקבע. כשאומרים ג'וב, הכוונה, בסלנג של הרסלינג, להפסד. כשאומרים על המתאבק: He jobbed to X - הכוונה שהוא הפסיד למתאבק X. ג'ובר (jobber) - אחד שתפקידו תמיד להפסיד, או שמפסיד די הרבה. הדרג הכי תחתון בדירוג המתאבקים.

pasiava

New member
אתה יכול לכתוב עוד כמה דירוגים?

מהגדול לקטן תודה!

אין דירוגים רישמיים

פשוט מקובל לחלק את המתאבקים באופן גס ל- 1) ג'וברים (למשל - סטיבן ריצ'ארדס) 2) מיד קארדרים (mid-card, למשל - לותר ריינס) 3) אפר-קארדרים (upper -ard כמו ג'ריקו) 4) מיינאיבנטרים (maineventer, כמו טריפל H), כאשר לפעמים קצת קשה להפריד ביניהם לבין אפר-קארדרים.

למעלה