שרשור הצעות עבודה

../images/Emo40.gif עבודה לדוברי רוסית

למשרד השקעות בתל-אביב דרוש/ה דובר/ת רוסית, רצוי ברמת שפת-אם, העבודה איננה דורשת ידע מקצועי מוקדם. פרטים נוספים על המשרה ניתן לקרוא בהודעה שפירסמתי בעבר כאן, כמו כן ניתן לפנות אלי לתיבת המסרים. בהזדמנות זו - תודה רבה לאורום, ראשית על העבודה הברוכה שהיא עושה בניהול פורום חשוב זה, ושנית משום שבזכות הפורום הזה (וכן פורום "מזכירות") גייסתי בעבר עובדים לחברה שלי...

jobim1

New member
דרושים תותחים במכירות וניהול.

אם אתם בעלי כישורים מיוחדים בידבור ישיר עם אנשים- אתם מתאימים! נא להשאיר פרטים באתר, ולצרף קו"ח למייל. מתאימים ייענו בהקדם.

meroi

New member
מחפשת עבודה בעיצוב

אני מעצבת , עם נסיון בתחום עיצוב טקסטיל ועיצוב גרפי מחפשת עבודה באזור הצפון, עובדת גם כפרילנס

bbay

New member
דרושים

דרושים נשים/גברים בעלי הופעה ייצוגית, רקע בהדרכה, עדיפות לרקע ניהולי/פיקודי, רצוי ניסיון במחשבים למגוון תפקידים, קידום מהיר למתאימים. קו"ח למייל [email protected]

סלעית14

New member
שאלה לגבי המשרה

האם מדובר במשרה מלאה או רק במשרה חלקית לפי שעות? לא כל כך הבנתי את זה מההודעה.

כדאי לך לחפש ב...

לוח הבטוח שמודפס בימי שישי ומרכז את הצעות העבודה בצפון... וגם כאן...

שמעון14

New member
הצעת עבודה

לחברה גדולה ומתפתחת ביפו אשר עוסקת בקשרי חו"ל דרוש/דרושה פקידה למשרה מלאה (ניתנת לגמישות) בעלת ידע במחשבים(עבודה מול אינטרנט,הקלדה ,תוכנות אופיס) חובה צרפתית בסיסית יתרון -אנגלית שכר יתאום בראיון ניתן לשלוח קורות חיים : [email protected]

FNL

New member
מחפש Marketing Coordinator

Location: Ramat-Gan Status: Full-time Start Date: Immediate This is an entry-level position: Job Qualifications • Bachelor's degree in marketing or communications - advantage • Must be fluent in English • Ability to work independently • Coordinate marketing graphics development • Detailed oriented • Customer service oriented • Must have team motivation skills. • Able to handle multiple projects at any given time • Proficiency in Microsoft Office and Outlook • Excellent writing skills • Outstanding communication skills Job Description • Coordinate marketing activities for various international markets • Handle after sells activities (not technical) • Coordinate promotional activities Compensation The Marketing Coordinator will be compensated with an industry competitive salary depending on experience. Initial Salary: up to 7000 “bruto” as a start.

otherthings

New member
הצעת עבודה../images/Emo20.gif

לטלמרקטינג לתאום פגישות מהבית בשעות הערב, בין 18:00 ל- 21:30, במשמרות גמישות. הדרישות לתפקיד: *רצון חזק לעבוד *יכולת ניסוח מצויינת בע"פ *חדר שקט בבית בשעות הערב *מחשב עם חיבור לאינטרנט + מדפסת או פקס *מתאים רק למי שיכול לארגן לעצמו בית שקט לפרטים יש לפנות במסר

משרדית

New member
אני שמחה להודיע, שאדם אשר

עזרתי לו באופן אישי בחיפוש עבודה מתחיל לעבוד בעוד שבועיים וכל זאת, בפרוש, לאחר הטיפול האישי אשמח לעזור באופן אישי לכל אחד מירי=משרדית=עזרה אישית למחפשי עבודה

emt1

New member
יופי לו ,נסי לעזור גם לי..

אשמח להעביר קובץ קו"ח

משרדית

New member
הוא מצא בתחום ביוטכנולוגיה...

בדבר פרטים נוספים, נא להכנס לקומונה שלי

שמעון14

New member
למשרדית

כייף לשמוע שאת עוזרת לאנשים אז אולי תוכלי לעזור לי למצוא פקיד/ה למשרה מלאה של חמישה ימים בשבוע לחברה ביפו אשר יש לה קישרי חול העבודה היא מול מחשב /אינטרנט חובה לדעת צרפתית בסיסית אשמח לקבל ממך תגובה לאיימל [email protected]

למעלה