שרשור הפרק היומי-44

כנסוו ..

איזה לא הגיוני שהחדר של יותם נהיה מסודר מבריק וכמו חדש פיתאום איפה היה לו זמן לזה אפילו אהה?~!

motek2007

New member
שלום לכוווולם!

שלוום!! אני חדשה פה ולדעתי הפרק של היום לא היה משו .....

edeni13

New member
פרק 44

תגידו....קרין לא הרסה לנינט ויותם את החדרר? מה שהם הלכו לשכב איך הוא פתאום מסודר? ואיך נינט לא ראתה את קרין? בואנה הסידרה הזאת לא הגייונת בגרוש.. לפחות שיעשו אותה נורמלית!!! העונה הכי יפה הייתה העונה הראשונה והשנייה זהו השלישית והרביעית הם יתקלקלו!!!

ירוקה18

New member
מגיע לשמש

אבל אתם צודקים טל עצמו היה בזהות שונה אבל לפחות הוא לא בגד בחברים שלו ולא פגע באף אחד . והרוב כן יודעים עליו חלי שמש תמרה (בהנחה שהיא זוכרת)קרין שוקי וציון. ועל שמש חלי ויונתן וטל . זה היה ברור שיגלו אותה בסוף עכשיו לא יהיו כמעט סודות גדולים בלהקה.

ORTAL KOREN

New member
זה לא שמגיע לשמש,

פשוט הגיע הזמן שכל הסודות בלהקה ייחשפו,ברור עכשיו שיהיה ריב בלהקה ואח''כ הכל הסתדר. טל אכן ייצא לא בסדר,אבל אני בהחלט מסכימה עם זה שהוא גילה,ככה לא ימרחו את זה. עכעשיו עוד משהו,האם זה רק אני או שאין יותר שמש ויונתן,רואים ששמש התחילה להתאהב בהראל עד שמת ובכלל יונתן עכשיו עם תמרה?אני זוכרת איך הרב פה בםפורום הזוג החביב עליהם היה שמש ויונתן,איזה מוזר.

הוא היה

יכול לשכנה אותה לא לשפיל אותה הוא היה אומר לה שתגיד לכול הלהקה במקום להיות לצד החברה הטובה שלו הוא לא נראה בטבתה

nizan 15

New member
יותם סידר

נינט שאלה אותו למה הכל מסודר, אז הוא אמר שהוא סידר מרוב שהוא דאג לה (או משהו כזה).

digikids

New member
חח

אני רואה את הסדרה עם אחותי בת 6 ואז אמרתי בקול "איך החדר נהיה נקי ומסודר?" אז אחותי אמרה "אולי העוזרת ניקתה את החדר" חחח לפחות הילדים הקטנים מוצאים איכשהו משהו הגיוני בסדרה המופרכת אבל הממכרת הזאת... אגב יותם קרא לנינט "נוני" שימו לב נוסטלגיה מימי נוני [נעה] שחר...

lolipoppp

New member
../images/Emo13.gifזה קצת הגיוני כי..

בזמן שהם דיברו הוא כאילו סידר והכין אוכל....

amit302

New member
טל הכלב

אחח אני כל כך שונאת את הטל הזהההה דמות מעצבת בטירוף איזה כלבבבב גם שמש יכלה לספר לכל הלהקה שהוא לא הומו אבל היא לא עשתה את זה! ויש לה סיבה היא חשבה שהוא הומו אז .. היא וחלי הראו לו תציצי שלהןXD בעונה השלישיתתת

nizan 15

New member
לא משהו מיוחד הפרק

לא קרה שום דבר מיוחד בפרק חוץ מזה שחלי וציון חזרו ושטל סיפר ללהקה על שמש, טיפה מרחו את הקטע עם יונתן ורני. אבל שמש בכלל לא חושבת! היא הייתה אומרת לטל שאם הוא מספר ללהקה עליה אז היא מספרת לכולם שהוא לא הומו.

אזז זהו ש...

אם היא הייתה מספרת אזז בחייים לא היה סיכויי שהם יחזרו ליהיות חברים והיא באמת רוצה שהם יהיו חברים לפי מה שהבנתי ומהבחינה הזאת הא באמת לא חשבה.... אבל גם כמעט כולם יודעים שהוא לא הומו וגם אם כן אז היא סתם תהרוס גם לא והיא עדיין אוהבת אותו כמו שהיא עדיין אוהבת את יונתן:]] חחח לא משנההה בעיי כולםםם:]]] ועוד פעם טללל שונאים אותךךך!!!!!(לפחות אני:]]) שמש חולים עליךךךךך:]](אני מקווה שלא רק אני:]]חחח)....

lolipoppp

New member
היא היתה יכולה להגיד אבל....

כנראה שטל עשה את זה בעצמו (כי רשום שהוא מתוודה) אחרי ששמש תגיד לו שהיא גם מתכוונת לספר לכולם.... תחשבו על זה.....

LAE

New member
יותר טוב

הפוצי מוצי של יותם ונינט מגעיל. לא ברור לי איך היא סלחה לו וההתנהגות שלו מגעילה. יונתן חוזר לעצמו ושוב מתנהג בצורה מגעילה כלפי רני. הוא הרי יודע שרני אוהב את תמרה. הקטע שבו יונתן דיבר על תמרה ורני שטף כלים היה טוב. רן שיחק בצורה אמינה את הכאב. חבל שלא ראו אותו יותר. לפחות רואים משהו מצליח אצל ציון וחלי. אני מקווה שזו התחלה של דברים שילכו ויסתדרו לאחרים.

איך קוראים לשיר

שהתנגן שיר בסצינה שכולם שוכבים לישון [חלי אומרת לילה טוב לתמונה של ציון, הראל וציון מדברים, שמש לא מצליחה להרדם, נינט ויותם במיטה..וכו']

למעלה