שרשור העצמה
- - תכונות טובות שלך

שרשור העצמה ../images/Emo34.gif - - תכונות טובות שלך ../images/Emo98.gif

אז הרעיון הוא כזה.... כל אחד/ת כותב/ת על עצמו/ה 3 עד 5 תכונות טובות. שימו לב!! אסור לחזור על משהו שנכתב כבר בשרשור הזה. וזה לא משנה אם נכתב בלשון זכר או נקבה. מדובר בתכונות ולא בעשייה - אז שימו לב גם לזה.... דוגמא: אפשר להיות נקייה, אבל "מנקה טוב" לא תופס. וזה אומר שגם אם את או אתה נקי/ה - אי אפשר להשתמש בזה הפעם
יאללה, תתחילו!! נראה אתכם!!! מי יהיה הכי הכי יצירתי? אופס!! גם יצירתי מחוץ לתחום

נאווה2007

New member
תגובה לשרשור של נאוה מנאווה../images/Emo24.gif../images/Emo42.gif

1} אני טובת לב-ואוהבת לעזור וכשאני עושה טוב למישהו טוב לי בנשמה.[זה 1 או 2 ] ? 2} אני מאוד אמפטית וכשמישהו עצוב או בוכה אז אני בוכה איתו,[שזה לא כל כך חיובי] 3} אני נדיבה ואוהבת לתת למי שזקוק מקטן ועד גדול {זה די דומה ,אבל לא זהה} בלבלת אותי עם ה-אופס..........טוב זה מה יש לי בנתיים "
הכל תלוי בך חבר הי'ה חזק אל תישבר אל תיתן לעצבות בך לפגוע הי'ה חזק ותתגבר
"
נאווה2007

אז אצלך זה: טובת לב, אמפטית ונדיבה

התוספת בכל סעיף זו עשייה: אוהבת לעזור או עוזרת, בוכה עם אחרים, אוהבת לתת או נותנת. האופס זה כי "שרפתי" לכם עוד מילה. שתי מילים שרפתי בהודעתי (בכוונה): נקייה ויצירתית. עכשיו אי אפשר לכתוב 5 מילים: השתיים שלי + ה- 3 שלך.... מקווה שכולם ישתתפו.

sשיר

New member
מנסה

[מהר כדי שלא יתפסו לי] 1) רגישה 2) עקשנית (בצורה הטובה של המילה!) 3) חייכנית (זה קשה
!)

ריפנזל

New member
../images/Emo42.gifאממ...

1. נעימה 2. מכושרת 3. חכמה 4. צחקנית שיואו איזה תרגיל קשה ומשעשע. כמעט דורש להוסיף "צנועה" בסוף
כמה קשה לנו לחשוב חיובי על עצמינו. ואם אנחנו כבר כאן, אז יאללה! הצניעות וחוסר הביטחון העצמי לפח! מוסיפה גם: 5. יפה תודה נאוה!

אמממ איך ננסח את זה?

אני חושבת שככה:
נכונה לעזור
רואה את שני צידי המטבע. לי זה נראה כמו תכונות
חיה

אורלית1

New member
אני..... אני....../images/Emo39.gif

מדליק זה בדיוק מה שאני צריכה עכשיו (לפני שאני נכנסת לעשייה שהתחייבתי עליה קודם), אני מוכשרת ויצירתית אני אמא טובה וחמה אני אלופה בלהמציא פשטידות ודברים (בריאים) וזה גם טעים... אני שלוה ושמחה היום מכל דבר שמכניס אותי לחיוביות. ווואלה זה נראה ממש לא צנוע אבל אני מאמינה בעצמי וביכולות שלי (נכון לשנייה זו...)

מקצה שיפורים ../images/Emo70.gif

מוכשרת - נרשם לך יצירתית - היה כבר.... אימא = תפקיד - גם אם היא טובה וחמה (אופס!! שרפת את המילים הללו) אלופה בלהמציא = מה שאת עושה (לא תכונה) שלוה ושמחה = נרשם צנוע = היה כבר.... מאמינה בעצמי = עובר....

אורלית1

New member
אוקיי ../images/Emo150.gif נאוה...

אחשוב על עוד תכונות ואני כבר בהיי מכל הרעיונות המדהימים שלך ותבורכי על היוזמה... מבטיחה היום לעדכן שוב....

אורבלב

New member
../images/Emo9.gifזה קשה...

ממממממ
סובלנית
חברותית
אופטימית נראה לי מספיק נשאיר תכונות לאחרים

ראיתי את השרשור בבוקר לא רציתי להיות ראשונה

טוב אז אני כינה , ענווה ,חזקה - חוסן נפשי .

jaguarjag

New member
אני

חברה טובה של עצמי (טוב, בדרך כלל...) אין לי דעה מוצקה על כלום (זה יופי של תכונה, ככה אף אחד שהוא בעל דעה הפוכה משלי לא מרגיז אותי, וככה אני לא מחוייבת שנים להתקע על אותה דעה)) רוצה רק מה שיש לי לא מחפשת להעלב והכי חשוב...אני חיה (תשמעו, זו תכונה מאוד חיובית לחיות)

טובה - רק פעם אחת (אסור לחזור ../images/Emo6.gif)

לא מזיקה = תכונה חיובית לא יכולה להתחיל ב- "לא" חיה = מצב צבירה, וחוץ מזה נכתב ע"י JAG נסי שוב!!! רק תכונה אחת נרשמה לך

גם את מתחילה מחדש ../images/Emo70.gif

חברה טובה של עצמך = יחסים / מצב / תפקיד אין לי - זה לא יכול להיות חיובי..... וזה גם לא תכונה אלא ספירת מלאי. רוצה רק = מה שאת רוצה ולא תכונה שלך לא מחפשת = גם זה לא תכונה חיה = מצב צבירה. סליחה שאני מקשה כל כך
נסי שוב, בטוח תמצאי כמה תכונות חיוביות

jaguarjag

New member
אוי...זה קשה...

ואחרי שהתאמצתי כל כך הרבה במשך היום אז קצת זייפתי והקלתי על עצמי...(איי, מזייפת זו תכונה?
יש לי מילון שמחולק לפי נושאים חיפשתי בערך תכונות יש מצאתי תכונה!!!! אני...אנושית וואלה בחיי זה התכונה הכי הכי נכונה אצלי ולא תאמינו יש שם שני עמודים מלאים בתכונות חלקם אפילו אני לא מכירה (שלא נגיד אפילו לא יודעת לבטא את זה)

למעלה