שרשור הספוילרים

YossihNew

Well-known member
מקיף מילאנו: |שמלה||אוטו| (ראשון עד שלישי 18:00 - כאן חינוכית)

פרק 35- בלי ספוילר:

אדם מנסה לפתור את הבעיה באפליקציה ובדרך רק גורם לעוד צרות. סופי מתכננת לפקד על פרויקט החלל, רק שהיא בקושי מצליחה לפקד על משמרת מלצרות עם עומר. עדן סוף סוף חוזרת מהצבא, אבל פלג לא מצליח לתקשר איתה.

פרק 36- דייט ראשון:
ה"דייט הראשון" של נורי ועומר מכניס אותם ללחץ לא הגיוני. האם אפשר בכלל להציל את הזוגיות הזאת? גור נגרר למלחמה טבעונית נגד בית הספר על ידי החבר שלו יונתן, אבל מסתיר ממנו סוד מדמם...

פרק 37- כנגד כל הסיכויים:
מבלי לדעת שעתיד המגמות בסכנה, התלמידים מתכוננים למבחן חללי מול מורה קשוח במיוחד. רועי מנסה להלחם על לימודי הנהיגה, זיו מנסה להלחם על הקולקציה שלה, ושניהם מוצאים את עצמם בקרב ראש בראש ברכב של ציון.​

YossihNew

Well-known member
מקיף מילאנו: |שמלה||אוטו| (ראשון עד שלישי 18:00 - כאן חינוכית)

פרק 35- בלי ספוילר:

אדם מנסה לפתור את הבעיה באפליקציה ובדרך רק גורם לעוד צרות. סופי מתכננת לפקד על פרויקט החלל, רק שהיא בקושי מצליחה לפקד על משמרת מלצרות עם עומר. עדן סוף סוף חוזרת מהצבא, אבל פלג לא מצליח לתקשר איתה.​
אבל... זה לכשעצמו ספוילר... טוב, אדם גורם לצרות. עדן בטח הסתבכה כי ראתה את גל פופולר בלהקה צבאית וזה קשה, ככה זה כשכל דאנסטורי בצבא. ומבורך לא צריכה לקחת את זה קשה, זה עומר.
פרק 36- דייט ראשון:
ה"דייט הראשון" של נורי ועומר מכניס אותם ללחץ לא הגיוני. האם אפשר בכלל להציל את הזוגיות הזאת? גור נגרר למלחמה טבעונית נגד בית הספר על ידי החבר שלו יונתן, אבל מסתיר ממנו סוד מדמם...​
ברור שזה לא הגיוני, זאת נורי נור. שום דבר אצלה לא בר הצלה, כל המוח הפוך לגמרי. וגור אוכל בשר ללא ידיעת יונתן?
פרק 37- כנגד כל הסיכויים:
מבלי לדעת שעתיד המגמות בסכנה, התלמידים מתכוננים למבחן חללי מול מורה קשוח במיוחד. רועי מנסה להלחם על לימודי הנהיגה, זיו מנסה להלחם על הקולקציה שלה, ושניהם מוצאים את עצמם בקרב ראש בראש ברכב של ציון.​
מורה קשוח... יובל מנדלסון? לא יודע, אחד מהדוקטורים. והנה רועי וזיו. בתוך מכונית. תאמינו לי, המון דברים קורים שם בתוך מכוניות. אפילו מבורך נפרדה מחבר בתוך מכונית. אגב, זה לא קצת מוזר שמבורך יוצאת עם גיא וצריכה לפעמים לפגוש את כפיר? למה הוא לא פה באמת? למה לעזאזל אמא שלו כן מקבלת סדרה שלמה והוא נעלם?​

YossihNew

Well-known member
ירושלים: 🕌 (חמישי 20:15 HOT 3)

פרק 3:

בעוד אמיר במירוץ נגד הזמן לגרום לרצח של ריאד להיראות כהתאבדות ולמצוא את המפתח לכנסיית הקבר, בואו של אדם מסתורי עלול לערער את הסטטוס-קוו.

YossihNew

Well-known member
בת השוטר: |שוטר| |חרדי| (ראשון-רביעי 15:30 TEENNICK YES)

פרק 44- חתונת הדמעות (כבר עלה ליוטיוב):

דנה מוזמנת לחתונה של חני ודניאל בבני ברק, אבל משהו מוזר קורה.

פרק 45- הכל היה בסדר:
התדהמה בבית הרב גדולה. חני שבורה ומבקשת עזרה מדנה.

פרק 46:
דנה וחני מנסות להבין מה דוד עשה באולם ואדם לוחץ על אליהו לככב בהצגה החדשה של המגמה.

פרק 47:
איתי עובר לגור אצל דנה, אבל דנה לא יכולה להרפות מהחקירה ואליהו מתחיל להכיר את בל.

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
שישו ושמחו: |חרדי| |תו| (שני, 21:15, כאן 11)

פרק 1:

קומדיה מוזיקלית שמתחוללת בבסיס הרבנות הצבאית. אל"מ ויזנר רוצה לחזור לשירות צבאי. נחומי מועמד להיות סולן המקהלה, אך מופתע לגלות שלמנצח יש תוכניות אחרות. גידי החילוני מגיע לרבנות ובטוח שהוא בהזיה.​

YossihNew

Well-known member
טהרן 2 🇮🇷 (כאן 11, חמישי, 21:15):

פרק 12- ריץ' קידס:

מרג'אן מפרה פקודה ולא מנטרלת את פראז כדי שיהיה מקור מודיעיני על מוחמדי. תמר מוזמנת למסיבה של בני העשירים, ומתכננת לשתול סלולרי ממולכד אצל פיימאן, בנו של מוחמדי. פראז מבין שפיימאן הוא החוליה החלשה.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
ריקוד האש: |חרדי| |אש| (YES DRAMA, ראשון, 21:00):

פרק 4:

פייגי מסיימת בכעס פגישת שידוך, ומתעמתת עם אמה רייזי. הרבנית יוכבד מוטרדת מהאלימות הגואה מחוץ לביתם ומזהירה את נתן שהוא חורג מסמכותו בפגישות. גיטי ויצחק נפגשים עם רבי נתן, שעוזר להם בדרך בלתי צפויה.​

YossihNew

Well-known member
ספיידרז: |בלש| |משפחה| (ראשון-רביעי 15:30- TEENNICK HOT)

פרק 65- האבן האבודה:

הספיידרז לא מאמינים לתירוצים של אלינור ומרקו. טומי מצטרף למתיחה חדשה של ארי וליבי ומגלה סוד מדהים. בנג'י נשלח על ידי אלינור לברר אם אלה גנבה את אבן האסטרואיד.

פרק 66- הארגז:
אלה נלחצת מזה שהיא לבד בחורשה. מיה מתוסכלת ממצבו של אביה. ניקי ודיוויד לוקחים את ג'ימי כדי לעשות חיפוש אצל אלינור. טומי מתחמן את ליבי וארי כדי להגיע לתיבה הנעולה.

פרק 67- סופר דין:
אמבות חדשות מתגלות ביער. ארי וליבי מגלים שהעצים מתפוררים בנגיעה ומחליטים לנצל זאת לטובתם. דיוויד חושד שדניאל משבש את החקירה כדי לעזור למיה לנקות את אביה מאשמה.

פרק 68- הדברה:
ניקי מכריחה את אלה לברר מה בנג'י עשה ביער בלילה. אלינור נותנת לגאיה ואמילי הדברה נגד האמבות. דניאל מבואס מהריב עם מיה. טומי וניקי נחושים להוכיח לדיוויד שדניאל לא אשם.​

YossihNew

Well-known member
ספיידרז: |בלש| |משפחה| (ראשון-רביעי 15:30- TEENNICK HOT)

פרק 65- האבן האבודה:

הספיידרז לא מאמינים לתירוצים של אלינור ומרקו. טומי מצטרף למתיחה חדשה של ארי וליבי ומגלה סוד מדהים. בנג'י נשלח על ידי אלינור לברר אם אלה גנבה את אבן האסטרואיד.​
למרקו אני פרינציפ לא מאמין! לאלינור סבבה. אין בעיה. תגידו, בנג'י ואלה- זה לא עומד להיות "הוא נשלח לרגל אחריה והיא נשלחת לרגל אחריו", כן?
פרק 66- הארגז:
אלה נלחצת מזה שהיא לבד בחורשה. מיה מתוסכלת ממצבו של אביה. ניקי ודיוויד לוקחים את ג'ימי כדי לעשות חיפוש אצל אלינור. טומי מתחמן את ליבי וארי כדי להגיע לתיבה הנעולה.​
כן, קצת מלחיץ. אל תדאגי, מיה, זה קורה תמיד.
פרק 67- סופר דין:
אמבות חדשות מתגלות ביער. ארי וליבי מגלים שהעצים מתפוררים בנגיעה ומחליטים לנצל זאת לטובתם. דיוויד חושד שדניאל משבש את החקירה כדי לעזור למיה לנקות את אביה מאשמה.​
למה ארי וליבי עוד פה? באמא שלכם. ומתי בר ברימר מגיע?
פרק 68- הדברה:
ניקי מכריחה את אלה לברר מה בנג'י עשה ביער בלילה. אלינור נותנת לגאיה ואמילי הדברה נגד האמבות.​
זה כן עומד להיות "הוא נשלח לרגל אחריה והיא נשלחת לרגל אחריו"... אגב, גאיה ואמילי... ידעתם שהן לא יתנשקו וכל זה? פספוס.
דניאל מבואס מהריב עם מיה. טומי וניקי נחושים להוכיח לדיוויד שדניאל לא אשם.​
...

מה?!

לא! תקשיב טוב דייוויד, אלוהים יקח אותך, אתה לא תעשה את זה! וואי, מה אני אעשה לך! אני אקפוץ לגובה מטר עשרים ואבעט לך ישר ב... ברכיים! אתה לא תיגע לי בדניאל ובמיה, אתה מבין אותי?! ואתה, מרקו, תיזהר! סתם בכללי, תיזהר! אלינור, את סבבה.​

YossihNew

Well-known member
פאק, שבע סדרות...

ביניהן שלוש כתכניות יומיות אחה"צ...

Roei152

Well-known member
מנהל
אני ויתרתי על ספיידרז בגלל זה .
אשלים מתי שיגמרו הסדרות..
בת השוטר , אני פשוט רוצה לפצות על זה שבעונה הקודמת לא יכלתי לראות אייתכם..

YossihNew

Well-known member
אני ויתרתי על ספיידרז בגלל זה .
אשלים מתי שיגמרו הסדרות..
בת השוטר , אני פשוט רוצה לפצות על זה שבעונה הקודמת לא יכלתי לראות אייתכם..
עכשיו אני אהיה עם שיר לבד בספיידרז?

זה לא פייר, הדיונים היחידים איתה זה "כמה אברהם חתיך?".

שום דבר על כמה שאלינור נהדרת.

לפחות מבורך תישאר לכולנו.

למעלה