שרשור הספוילרים

YossihNew

Well-known member
מקיף מילאנו: |שמלה||אוטו|

פרק 10- זה לא יהיה כמו פעם:
👨‍👩‍👦‍👦 |X|
גיא ונורי חוגגים חודשיים של זוגיות, אבל ההורים שלו משבשים את הערב המיוחד שתכנן כשהם מפילים עליו בשורה קשה. נורי מתכוונת להגיד לו שהיא אוהבת אותו, אבל גיא המעורער מעמיד את היחסים ביניהם בסכנה.

פרק 11- איפה נייטרו? : |מיקרופון| |נחמה|
היחסים בין גיא ונורי מתפוצצים ומה שנראה כמו הרגע המושלם של עומר להתוודות הופך לסיוט. במקביל תלמידי כל המגמות משתתפים בהפקת קליפ לראפר נייטרו. זו הזדמנות חד פעמית לזיו ולשירן, האם הן יצליחו לממש אותה?

פרק 12- קראש: |מאוהב|
זיו מחליטה לעשות ניסיון נוסף לעצב לנייטרו. מלי חושדת במניעים שלו, והחברות בינה לבין זיו עומדת במבחן. עומר לוקח על עצמו פרויקט משותף עם נורי, שהופך את הסתרת האמת ממנה ומקסם לכמעט בלתי אפשרית.​

שיר m

Well-known member
ועכשיו הבנתי שאבא של גיא זה גיא, אז תנו לי רגע:
אההההההההההההההה!!!!!!!!!!! (!!!111!!!1111!!!11)
:-]

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב , דורש מפגש להכיר את ההורים של נורי וגיא...
אולי מיכל תסכים להכניס גבר לבית ... עכשיו שהוא כנראה מתגרש ....

YossihNew

Well-known member
היי, היי, מה אתם גונבים לי את הבדיחה שתכננתי בשני?!

לא מספיק שגונבים לי רעיונות למימז בעמוד של כאן ואנשים זוכים לפרסם לפניי, עכשיו גם אתם?!

YossihNew

Well-known member
המפקדת: |חייל| |נקבה|
פרק 8- מדוגמת פלס: |חייל| |כן|

לקראת מסדר ניקיון המב''סית, נועה מתעקשת, בניגוד לעמדת כפיר, לקחת עוד פרויקט מיוחד עבור המחלקה שלה. בזמן שצליל מסתבכת עם האורח שלה בבסיס, נועה מתעמתת עם שמרית על אירועי השבת הפלוגתית.

פרק 9- נשבעת נשבעת נשבעת: |תפילה|
החיילות יוצאות למסע הכומתה שלהן בשטח מחוץ לבסיס. אלא שברית מפתיעה בין שתי אויבות מייצרת עבור המפקדות מסע משלהן.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
לפי ריאיון עם ליר כץ (שמרית), העימות של שמרית ונועה יהיה גדול ואחת מהסצנות הטובות.

אני לא מאמין שכולנו שואלים מתי סקיי תלך, אבל בזמן הזה יוני הפך לאח של חגו ועושה צרות לצליל. זה האיש שרוצה להתגייס לסיירת?

ברית בין שתי אויבות. שמרית וחגו? למרות שאת רוב החיילות אני לא מכיר.

ואיפה ערבה?! לאן הולכים המסים שלי אם לא לערבה?! בסדר, הם הולכים ליאיר לפיד, גדעון סער, בני משפחותיהם ומכריהם.

YossihNew

Well-known member
טוב , דורש מפגש להכיר את ההורים של נורי וגיא...
אולי מיכל תסכים להכניס גבר לבית ... עכשיו שהוא כנראה מתגרש ....
ואגב, רועי, גם הכנסתי אותך לבדיחה הזאת וצפיתי שתרצה שההורים של נורי וגיא יהיו ביחד. בדיוק כמו שרצית שההורים של אלה לי ודניאל יהיו. אדם מוזר.

Roei152

Well-known member
מנהל
לפחות במקרה הזה יש רקע... וחוץ מזה גיא נועד למבורך , ונורי לעומר ....

בחממה פשוט התעסקו בזה שנפתלי רע בזוגיות , נעמי נפרדה , וגורי יצא עם קארין , זה לא היה מופרך...

למעלה