שרשור המתנצלים?

ריבילה

New member
שבת שלום + התנצלות

כן כן ... זאת סבתא... וסבתא חולה
(למה אני תמיד מסתובבת בקרבת אנשים חולים, אתם מוכנים להסביר לי? בפעם הבאה תזכירו לי לשמור מרחק, טוב?). מה שמוביל אותי לעניין ההתנצלות... סליחה שאני לא עונה על מסרים... וסליחה שלא הגבתי על שרשור נק' האור... אני מעוכה ונכנסת מדי פעם לוודא שאין משווקים/ מציפים/ טרולים ושאר מרעין בישין וקצת קשה לי לכתוב תגובות ארוכות ומושקעות (שמגיעות לכל אחד מכם) כך שתגובותי לקוניות... אז סליחה... על המסרים אשתדל לענות מחר (ואם עוד לא מחר אז מחרתיים
)... סליחה... שבת שלום לכולכם

shely2

New member
התנצלות!!

אמ.. אני ממש ממש מצטערת על מה שנרשם כאן בפורום בשמי. פשוט חברה שלי היתה כאן והיינו ב2 מחשבים שונים ולא ידעתי שהיא השתמשה בשמי על מנת לרשום הודעות טיפשיות. עמכם הסליחה. שלי.

קליאו1

New member
ועכשיו אני .. מתנצלת..../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

שעשיתי בלאגן ביום שישי בצהריים וברחתי כל עוד נפשי בי... פשוט פחדתי משד... ולא להאמין לזו שחטפה את שד ושיחקה אותה מבינה זו לא שד... זו מתחזה מסכנה שד שלנו... בטח קשורה לכסא.... טוב חברי'ה צריך לאסוף כסף ע"מ לשחרחר אותה.... מישהו קיבל כבר טלפון מהחוטפת????

גם אני מוסיפה התנצלות... ../images/Emo39.gif

בפני כל בנות הפורום בחטיבה שאי פעם יצא למישהו מאיתנו לזלזל בלימודים שלכן... אני נכנסתי למועדונית של מתבגרים (יהני ז-ט)... וגיליתי כמה שיעורי בית מקבלים
וכמו שבנות מסוימות בקורס היו אומרות : "שמע ישראל
"
.... כמה שיעורים
אם זה היה ככה גם לי אני בכלל לא הייתי מצליחה לצאת מהבית...אם הייתי מנסה להכין שיעורים (מה שכמעט מעולם לא עשיתי...)... אז אני מתנצלת על כל זלזול אפשרי אם היה...
ומאחלת שהמורים תכנס עוד טיפת הגיון למוח והם יקצצו במינון השיעורים.
שחף

חן Y

New member
התנצלות גדולה

לכל המקסימים שפה ועל כך שממש אבל ממש לא ניכנסת אפילו להציץ לרגע ובכל אשם הוא --- הזמן ,אלא מי? אין לי זמן (בצרחה של דודו טופז) מקוה למצוא יותר זמן להיכנס ולהתעדכן בקרוב. מאוד שמחה ליראות שוב את גוגיל'ה בחבר המנהלים גם. שבת ניפלאה שתהיה לכולנו. וקצת שקט ושלווה אינשללה , די העבודה הזאת גומרת אותי

לוּבּה

New member
../images/Emo24.gif|אנ"ה|

תרגישי טוב וקבלי
באוויר כי אני גם לא רוצה להידבק
שלי

למעלה