שרשור המלצות לסוף השובע, אשר יבוא עלינו לטובה

סכנין, נתניה, הפועל חיפה, הפועל ב"ש X

סכנין מארחת את ר"ג במכלאות עילוט: סכנין תבוא לסגור את המשחק ולשחק על מתפרצות. ר"ג קוצה נאיבית ורואים את זה עליה בכל משחק. זה היה גם נגד הפועל חיפה שהיא שיחקה בסדר גמור עשתה מצבים ולא כבשה, זה המשיך עם נתניה והחמצות מסמרות שיער,
וגם אתמול ראו את זה במחצית השניה שראשון חיכתה שתגמר ור"ג החמיצה מספיק מצבים לסיים את המשחק הרבה לפני התוספת זמן.
אם ר"ג תפתח בכל הכוח ולא תחלק נכון כוחות היא תגיע בלי אוויר למחצית השניה וסכנין תעקוץ במפרצת, אם תפתח בהססנות היא יכולה לקבל את הראשון כבר במחצית הראשונה. בכל מקרה אני מאמין שסכנין עם הרבה קהל בעילוט עיכולה וצריכה לנצח את המשחק הזה.
ר"ג כל תוצאה שהיא לא ניצחון תוריד את הקבוצה ליגה.
נתניה תבוא להלחם על החיים שלה, אשדוד גמרה תעונה, זה יכול להגמר גם 5-0 לנתניה. אין לי ספק וגם לסוכנויות ההימורים אין ספק שנתניה מנצחת תמשחק הזה. ב"ש תיקו, עכו נראת רע מאד נגד סכנין בשבת האחרונה, הם בקושי הגיעו למצבים ולא נראו כמו קבוצה שרוצה להשאר בליגה, לפי מה שאני קורא או יותר נכון שב"ש מדליפה לעיתונאים הקהל של ב"ש קנה כבר 6 אלף כרטיסים למשחק במטרה לנצח ולגמור את העונה הזאת ולא להכנס לסרט רע כמו שהיה להם בסיום העונה שעברה. אצל עכו יש גם בעיות כלכליות שקשורות למה שקרה לראש העיר שלהם, והמשטרה השבוע החרימה הרבה נייורות מהבקרה בשביל לעבור על המספרים של עכו (אני מעריך שאני יודע
מה הם מחפשים שם, בו נגיד שזה שחור), ב"ש בבית עם הקהל שלה ועם הבעיות של עכו תיקח את הנקודה שחסרה לה, זה יספק גם את עכו שידחה בעוד שבוע תקץ שלהם. ביתר חושבת על הקיץ ועל איך מסדרים לטביב נחיתה רכה כמה שיותר בקבוצה בשביל לבנות קבוצה
כבר במאי, כדי שהפעם יהיה איזון קצת יותר טוב, והקבוצה תאכל להאבק על מקום באירופה בשנה הבאה. העונה הזאת גמורה, ובלי הקהל שלה, שהפועל חיפה תבוא בטירוף לגמור תעונה שלה גם כן, זה יגמר ב2/3-0 קליל מאד וכואב מאד להפועל חיפה (כואב לי כאוהד ביתר).

clouds11

New member
10 משחקים שכדאי לבחור מהם

באר שבע עכו הכי חלשה בפלייאוף התחתון
רמת גן בגלל שסכנין תשחק על תיקו היא תפסיד
הפועל חיפה
הפועל תל אביב
מכבי נתניה
מאיורקה
ארסנל
קפר
ולנסיה
ניוקאסל

סיכוי סביר שכל ה-10 תקח

עד שלא יסגרו קבוצות מהסוג של ביתר ואשדוד

שבאות להעביר את הזמן שנגמרת להם העונה (אצל ביתר גם אין כסף לפרמיות אז איזה סיבה יש לשחקן להתאמץ יותר מדי?), כל שבת זה יקרה. בשבת הבאה לדעתי נתניה מתארחת בטדי, נתניה אם תבוא לשחק כדורגל יכולה לנצח גם 3 ו4 על ה0, אשדוד תפסיד שבוע הבא לסכנין ושם אני מבטיח לכולם פה זה יגמר בתוצאה גבוהה מאד,
והכל ימשיך על אותו הסדר.
שבוע הבא גם הפועל חיפה והפועל ב"ש נכנסת לאותו המעגל וגם הם יפסידו למי שישחקו נגדם. ככה זה שהכל מותר בכדורגל הישראלי.
בדיוק כמו שמותר לשופט לאשר משחק כדורגל בבריכה במקום על דשא כדי להפסיק אותו אחרי חצי שעה ולעצבן בצדק את סכנין...

נצרת עלית

בני לוד שלחה את המאמן שלה לאחי נצרת כמחווה של רצון טוב על זה שהם נתנו לה את המשחק. המאמן והעוזר שלו מועסקים היום בנצרת
שבני לוד משלמת עליהם את כל ההוצאות שלהם.
בני לוד בלי מאמן, בלי עניין במשחק, בלי מוטבציה ועם רצון שהעונה הזאת תגמר כבר, מצד שני נצ רת עלית באים אחרי משחק טוב מאד למרות שהפסידו למכבי פ"ת ויודעים שניצחון היום יתן להם רגל וקצת בליגת העל וכל מה שהם יצתרכו בשביל להבטיח את העליה, זה לא להפסיד שבוע לרעננה, סביר מאד להניח שתאבד נקודות מול הלוזונים השבת. מאד עוד שנצרת עלית מארחת את משחק העונה.
אני מאמין שנצרת עלית אם תבוא מפוקסת לא תתקשה נגד בני לוד...

shimon148

New member
השבת הכסף בליגה שלנו

המישחק הראשון המומלץ הוא ניצחונה הצפוי של מכבי נתניה על עירוני אשדוד כאמור נתניה חייבת אבל חייבת את הנקודות האלו מה שאי אפשר לומר על אשדוד לכן המוטיבצייה לעיניי הקהל הבייתי יביאו 3 הנקודות לנתניה כי אים את זה היא לא תיקח אז באמת שמגיע לה לרדת ליגה
המישחק השני הוא ניצחון להפועל באר שבע -תאמינו לי שהייריבה הפועל עכו היא יריבה באמת חלשה וזה לא שבאר שבע היא חזקה אבל לעומת עכו בבית לעיניי קהל הביתי שימלא היציאים היא תנצח את עכו החלשה מה גם שבאר שבע ירצו ליגמור כמה שיותר מהר את הבטחת הישארותם בליגה כי יש להם עוד מישחק מאוד קשה נגד נתניה שכניראה כבר יגיעו למישחק שלא יצטרכו כבר להילחם נגד הנתנייתיים .
המישחק השלישי הוא לא בגדר ביטחון גבוהה אבל הוא ניראה לי 90 אחוז תופס וזה המישחק של הפועל תל אביב שיבואו לנצח על מנת להגיע לאירופה כי השנה הם לא הביאו כלום למועדון ולא לקהל המאוכזב שלהם לא אליפות ברוך השם ולא גביע ברוך השם אלא רק תבוסות בדרבי למכבי והלוואי עוד כאלו אבל אני צופה את ניצחונם על קריית שמונה שתבוא שמחה אחריי העפלתה לגמר הגביע אבל עייפה מאוד אחריי ששיחקה רק ביום רביעי 120 דקות קשות ביותר לכן זה ניראה כניצחונה הצפוי של הפועל תל אביב
בהצלחה לכולם

shimon148

New member
נצרת עלית -בני לוד

שווה לקחת את נצרת עלית שזה מישחק החיים שלהם שיתן להם מיקדמה יפה לעלייה נגד קבוצה שכבר מחכה לסיום העונה שהם כבר בים למרות שהיום גשם בחוץ ואבל הם כבר בים לכן זה ניצחון מובטח של נצרת עלית בעזרת השם בהצלחה לכולם

וכמובן שהיה גם את העניין שרעננה לא הקיזה דם

נגד הפועל ר"ג מה שגרם למשחק על עליה בין בני לוד להפועל ר"ג מה שמנע בסוף עליית ליגה של בני לוד.
בני לוד מאשימים את רעננה שעזרו להפועל ר"ג לעלות ליגה, זאת סיבה מספיק טובה לפתיחת רגליים שיש שם כרגע.

למעלה