שרשור המלצות ליום העצמות, יום שלישי

גליל ML שיפתח בויקטור, ו-5 למהמרי הווינר

אני מאמין שאשקלון שבורים מנטלית.
היה להם רבע ראשון טוב בשבוע שעבר נגד גליל שהם הובילו ב5, ההגנה עבדה, והם חשבו שהם ינצחו, גליל הפכו לגמרי תמשחק בשני הרבעים האלה, אחד ניצחו ב16 והשני ב9 בהתאמה ואז נחו פחות או יותר על המגרש שהם משתמשים במהלך המשחק ב12 שחקנים,
סגל רחב מאד (לדעתי שני בליגה למכבי), מצד שני לאשקלון יש סגל קצר מאד של 8 שחקנים. ההפסד הזה של אשקלון לדעתי הוציא להם את האוויר מהמפרסים ועכשיו נותר להם רק לקוות שהעולה לא תעמיד תקציב מינימום (וזה אפשרי מאד). מנגד גליל תרצה לנצח את המשחק בשביל ליצור לעצמה מקדמה במקום השביעי (ראשון בפלייאוף תחתון) מה שנותן לה גרלה יותר נוחה בסדרות נגד מכבי חיפה או אילת (מקום שני בליגה). אין לי ספק שגליל תנצח, במיוחד אם אשקלון תגיע בלי חשק למשחק וזה סביר מאד.

cristian tello

New member
155 בארי-סקאנטורפ

אמרתי שאני לא אמליץ על ליגות שאין לי בהם מושג לכן רק אביא מידע ועמדתי

המאחרת ירדה ליגה אין לה סיכוי להישאר, האורחת עם מינוס 2 מהמקום שמשאיר בליגה עם משחק עודף כשנותרו עוד 3 מחזורים

מאמין שהליגה הזאת כי כן מקצוענית ומי שצריך לקחת את הנק' גם יקח אותן בסופו של דבר

ולמשחק הקרוב המארחת תתייצב ללא הרבה שחקנים

The home team, who made only 2 wins in last 10 home matches today will be without some key figures; First GK Carson (39/0) is out, which means t Defenders Lockwood (17/1), Sodje (5/0) and Picken (2/0), important midfielder Schumacher (39/8) and midfielders Jones (25/1), Ebanks-Landell (16/0) and Byrne (3/0), with attackers Bishop (22/4), Fagan (10/1) and Clarke-Harris (9/1) are all out for this match.

ולמרות שזה מוקדם, יש ערך גדול בראשון +1

בקצרה: ר"ג עם רגל ועוד קצת בליגה הלאומית, המצב שלהם הכי קשה מבין כל הקבוצות שמתמודדות על הירידה (סכנין השבוע בחוץ ועכו שבוע הבא בחוץ, הפסד באחד משני המשחקים האלה יוריד אותם ליגה), הם שבורים לגמרי לדעתי לפחות מאי הניצחון על נתניה למרות משחק מעולה שלהם, ומה שהכי יכול לשבור אותם זה שמשפחת ארקין שמחזיקה את הראש של ר"ג החליטה לעזוב סופית את הקבוצה, ועכשיו גם צד סיפור שאני לא קונה אותו שאיתי ארקין נפצע (הוא לא פצוע, הוא עוזב בסוף השנה להרצליה בחזרה, לפחות ככה שמעתי בשבת האחרונה מפרימו, ורוצה לשמור על הרגליים שלו לשבת למשחקים החושב נגד סכנין, ואח"כ עכו). מצד שני יש את ראשון, משוחררת לגמרי מדאגות, שבועיים כבר מכינים את עצמם למשחק הזה, אין שום משחק אחר באופק שיכול להשפיע עליהם, והכי חשוב אין להם מה להפסיד כי גם אם יפסידו זה נחשב להפסד צפוי לקבוצה שנחשבת לטובה יותר על הנייר. אני רואה את ראשון עוברת את ר"ג,
יכול להיות שזה יגרר להארכה, אבל ראשון תעבור את ר"ג מחר.

w i n n e r r r

New member
מאצ תוצאה מדוייקת משוגעת

4-0 4-1 לליאז נגד גנק לצערי המינמום 10 שקל אז זה הסכום ששמתי...

יחס פשוט קורץ.

למעלה