שרשור המלצות דעות ליום א'

Dardalon

New member
סימונים ללוב-קמרון

1:0 / 2:0 לקמרון

מחצית/סיום - קמרון/קמרון , גיבוי תיקו/קמרון

מאצ' אירלנד - קרואטיה

יחסים הפוכים במאצ' מחצית סיום לקרואטיה...

בגלל הטעות אנסה

קרואטיה מחצית סיום פי 5
ואיקס מחצית וקרואטיה בסיום פי 7.
בעולם כמובן הרבה פחות..

טוב שלא באת מחר

היחסים היו הפוכים עד לשעה 12:30 בערך..
גם באתר וגם בטופס התוכניה שיצאה בתחנות היחסים היו הפוכים..

cristian tello

New member
סאו פאולו-סאנטוס ועוד 2 עידכונים

סאו פאולו אחת הקבוצות הטובות בברזיל מועמדת בכירה לרוץ עד הסוף, טרם עם ניצחון 1 ו 2 הפסדים פתיחה דיי צולעת,

היריבה אין ספק מוכשרת מאוד אבל היום כמו במשחקים האחרונים היא תעלה בהרכב מאוד חסר
בלי 3-4 שחקניי נבחרת ברזיל שהם הבורג המרכזי בעמוד השדרה של סאנטוס, כמו כן לקבוצה יש עוד מעטי משחק חשוב בליברטדורס נגד קורינטיאס והמאמן נוטה לא להעלות למשחק הזה עם ההרכב הראשון שבלאו הכי חסר מאוד

סאו פאולו תחסר היום את לואיס פאביאנו אבל ההרכב שלה כולל כמה שחקנים מצויינים כמו ג'דסון(שחטיור אשתקד), דנילסון(ארסנל)
ועוד כוכבים מקומיים שעדיין לא פרצו לתודעה האירופאית כך שציון שמם כרגע לא אקטואלי

לאור החיסורים הרבים ביריבה, המארחת צריכה וחייבת לשלוט בבית(סאנטוס עד עכשיו עם שער 1 ב-3 משחקים) והיא גם תיקח את מלוא 3 הנק'

##גרמיו-קורטינטיאס קורינטיאס עולה בהרכב ה-2 היום בלי אף שחקן הרכב!!(למרות ששלחתי בפזיזות לפני שבדקתי על קורינטיאס+1)
##אולימפו-לאנוס-----אולימפו טרם הפסידה בביתה ללאנוס!!!

בהצלחה

cristian tello

New member
2 טורים

1 גיאנה+1 בבית גינאה שבכושר מצויין שווה ועוד איך מול מצרים+1
2 הרקולס+1 לדעתי משחק שווה כוחות ובמקרה הזה למרות שהרקולס חייבת להבקיע אני עדיין אלך על X 2
3 סילבה-באלוטלי X בונקר איטלקי צפוי להיות וסילבה למרות כישוריו ההתקפיים מתמקצע בעיקר בלבשל, באלוטלי הוא לא החלוץ שהייתי בונה עליו לסיים התקפות ומול ההגנה הספרדית המצויינת לא רואה אותו מבקיע
4 קולומביה+1 הנבחרת בכושר מצויין, פלקאו בכושר שיא מול אקוואדור שהיא נבחרת נחותה בלאו הכי, אקוואדור פייבוריטית בגלל משחק הבית שנערך בקיטו הבירה שקשה לשחק שם בגלל האוויר הגבוה אבל לאור תוצאות החוץ של קולומביה מולה 8 נצ 2 תיקו 2 הפ ממש לא קשה לה לשחק נגדה
5 טעות פטאלית שאולי תעלה ביוקר, קורינטיאס+1 מבלי לבדוק הסתנורתי מה+1 היחס הגבוה שמקבלת האלופה מול קבוצה טובה אבל לא מאריות הליגה, אבל כמובן בבדיקה משנית קורינטיאס בהרכב משני, בכל מקרה המשחק מתחיל מ 0-0 וב 0-0 יש זכייה

טור 2

שבדיה-5 כמו שציין החבר קודם לכן, שבדיה בבית פייבוריטית ברורה וצריכה לנצח בהפרש טוב לקראת הגומלין
אירלנד שערים 1 לפי דעתי ה-0-0 הראשון שנראה היום, משחק דל התקפות אני צופה
אירלנד אנדר קרנות לא רואה משחק אגפים מזהיר ב-2 הקבוצות, למרות שזה כמובן גם הרבה מזל כי אי אפשר לדעת איך המשחק מתפתח
ניו יורק-1.5 ניו יורק באים אחרי 2 ניצחונות טובים בפורמה טובה בבית ירצו להמשיך את המומנטום, הפלוס לא רלוונטי פה לפי דעתי במקרה של ניצחון ניו יורקי
אולימפו+1 טרם הפסידו ללאנוס בבית
סאו פאולו בגלל הצרות של סאנטוס בהרכב
צרפת כי פיטרתי כבר

dedi22

New member
הבעיה שגם לסאו פאולו וגרמיו יש משחקים סופר

חשובים באמצע השבוע בחצי גמר הגביע הברזילאי.

הזוכה בגביע הברזילאי מקבלת כרטיס לגביע הליברטדורס (ליגת האלופות של דרום אמריקה) וייתכן שגם סאו פאולו וגרמיו לא ישחקו עם כל ההרכב החזק.

cristian tello

New member
יכול להיות, אבל...

סאו פאולו לפי מה שקראתי מתייחסת למשחק הזה ביותר חשיבות מאשר סאנטוס והחיסורים שלה הם מזעריים יותר אם יהיו מאשר לסאנטוס

גרמיו הלוואי שכוכביה לא ישחקו, אבל קורינטיאס 100 אחוז עם ההרכב ה-2 בלי שום שחקן הרכב,
בכל מקרה יש לי טור על קורינטיאס+1 לפני שבדקתי לעומק מה קורה במשחק הזה אז הלוואי וגם גרמיו לא ישחקו עם ההרכב החזק שלהם

cristian tello

New member
סאו פאולו מנצחת 1-0

אולימפו ממשיכה לא להפסיד בבית ללאנוס אחרי שהצליחה לחזור מפיגור 2-0 ל-2-2
גרמיו מנצחת 2-0 ללא בעיות את קורינטיאס

שלי להיום

3-0 נאדל במערכות,
אובר 7 קרנות ספרד (אני בונה על בונקר איטלקי, ספרד תקופת המון מהאגפים כמו ברסה ותשיג הרבה מאד קרנות לדעתי),
0-0 בחצי בין אירלנד לקרואטיה (מצפה לעוד שעמומון).

amirra2

New member
שבדיה (5-) כדוריד

המשחק הראשון במסגרת מוקדמות אליפות העולם.
הגומלין ייערך במונטנגרו.
השבדים עדיפים באופן ברור על פני האורחים ובעלי מסורת ארוכה
ומוצלחת בענף.
שבדיה מתהדרת בשחקנים מהליגה דנית,הספרדית וכמובן הגרמנית(בראשות
שחקן מקיל- אלופת אירופה), היא מיטיבה לשחק בביתה והעובדה
כי היא צריכה לצבור יתרון משמעותי לקראת הגומלין, מחזקת את הסימון לטובתה.

לפני מספר חודשים השתתפה שבדיה באליפות אירופה(סיימה במקום ה-12) והתמודדה באופן מכובד עם אריות הכדוריד האירופי.

dedi22

New member
לוב-קמרון:

המועצה מיד עדכנה יחסים בווינר, מיד עם פתיחת התוכניה, והורידה את היחס בכמעט 25 אחוז, אבל במאצ' היחסים המקוריים נשארו.

קמרון לא נבחרת גדולה, היא לא הרשימה בשבת מול קונגו, ואף תחסר את אטו. אין גם פליימייקר אמיתי שם, אבל עדיין סגל עם המון שחקנים טובים שמשחקים כמעט כולם באירופה.

מצד שני, לוב נבחרת די חלשה, וכמעט ולא משיגה תוצאות טובות מחוץ לבית. היא גם כמעט ולא כובשת במשחקי חוץ.

המשחק לא ייערך בלוב, אלא בטוניסיה. הוא גם ייערך ללא קהל. לכן היחס ירד בעולם, וגם בווינר.

לכן ניסיון חצי חווייתי במאצ':

קמרון ניצחון 3:0
קמרון ניצחון 4:0

גיבויים: 1:0, 2:0

בלל יחסים היחסית גבהים, בעיקר על 4:0= השקעה שונה על התוצאות הגבוהות, כדי שסכום הזכייה יהיה כמעט זהה.

בעולם 3:0 יחס 19
4:0 בעולם יחס 41

ברור שצריך הרבה מזל.

נסיון קודם דומה שלי (שלא פורסם) על הולנד- צפ' אירלנד (שהיתה בהרכב סופר חסר) הסתיים בהצלחה. 5:0 היה גיבוי,
6:0
7:0
8:0 טורים עקריים

6:0 כמובן היה היחס הנמוך מכולם, אבל בזכות היחס הגבוה על 7 ו8:0 יכולתי להשקיע יותר על 6:0, ופחות על השאר לקבלת סכום זכייה שווה. מה שאומר בעצם שכאילו קיבלתי יחס גבוה יותר על ה6:0 ממה שכתוב בטופס.

כך גם הפעם. 3:0 אם יהיה יתן תשואה נאה בזכות היחס הגבוה של 4:0

amirra2

New member
מבקיע ראשון - ספרד/איטליה

אם נניח שספרד תכבוש ראשונה ובהנחה שמאטה,יורנטה ופברגאס לא יפתחו, היחס על דויד סילבה(10) נראה לי מצויין.

גם צמד החברים מברצלונה(אינייסטה וצ'אבי-יחסים 15 ו-11 בהתאמה) זוכים ליחס שווה לדעתי.

טורס הוא "הסכנה העיקרית" להימור/ גם פנדל של צ'אבי אלונסו יכול לשבש את ההימור האופטימי הזה.

אני עם סילבה "וצמד נמוכי הקומה".

n1ke

New member
אמיר לא מומלץ לחפש מבקיעים במשחק כזה

איטליה תסגור את המשחק חזק
אני שמתי מאץ 0-0 1-0 משחקים מסוג כזה ספרד תבקיע רק ממכדור קרן אחד הבלמים אולי פיקה כל ההתקפה לא תיהיה מאורגנת בכלל

למעלה