שרשור המלצות דעות ליום א'

האם הפלוס של בוסטון (8) בויקטור לא מוגזם?

זה שוב נראה לי כמו ליין מלכודת שנועד למשוך אנשים ללכת עם בוסטון
בגלל הפלוס הגבוהה, וזה מוזר לי בגלל שבוסטון לא נפלה ואפילו עלתה על מיאמי ברוב שלבי הסדרה הזאת ואם לא סדרה של טעויות שיפוט במשחק מספר 2 אנחנו לא מדברים על המשחק הזה היום ולא על משחק מספר 6....
בוסטון כקבוצה שלמה טובה יותר ממיאמי שחיה על לברון ועל הבלחות של וויד. ואני ממש לא בטוח שזה יספיק להם מול הניסיון והיוכלת ברוב הסדרה הזאת של בוסטון.

ivgany4

New member
לא ייאמן!!!

שתי דקות לסיום, לה ברון ג׳יימס ניגש לקו העונשין וקולע רק אחת... האם איכס שלישי בסדרה??? יש אחד תימני שעובד במועצה, קוראים לו עמוס לב רן... מספרים שהוא קרוב משפחה רחוק של לה ברון. ייתכן שהם משתפים פעולה???

ivgany4

New member
אכן איכס!

כשתי דקות לסיום מחטיא עונשין, בהמשך מחטיא ליי אפ, וחצי דקה לסיום מוחלף. לסיכום: איכס שלישי בסדרה.
אין ספק שלה ברון ג׳יימס ראוי להיכנס לאגף האיכסים בהיכל התהילה של המועצה!

n1ke

New member
אני יגיד לך מה יותר איכס

שבעולם נתנו עליו ליין של 32, בכל אתר שבדקתי.
ואצלנו 31 ככה גם ב2 הפעמיים הקודמות שהוא הוציא איקס נתנו ליין שונה, האם הוא עובד פה.?
זה רק גורם יותר להתרחק מהווינר מה שאני רוצה, תראה ברשת כמה זכיות היה אפשר להביא, אין שם איקסים ויחסים גדולים...רק מעניין עם אחרי האיקס הזה תפרוש? לי זה קרה המון פעמים ואיכשהו לא פרשתי,(מה שאני מת לעשות)

סטיץ1

New member
אם עקבת אחרי הסדרה

אז ראית שלברון החמיץ מהקו הרבה מהממוצע הרגיל שלו בעונה.
אז המשחק הזה לא היה שונה.

אותו דבר לגבי וויד. גם הוא "נאבק" בעונשין מהקו בסדרות.
הלחץ משפיע על שניהם.

montella

New member
היום ביורו - איטליה-ספרד וקרואטיה-אירלנד

19:00 משחק ראשון לא לכולם.
21:30 שידור בערוץ 10.

איטליה הרכב משוער:
ג'יאנלואיג'י בופון; כריסטיאן מאג'יו, ג'ורג'יו קייליני, לאונרדו בונוצ'י, דניאלה דה רוסי, פדריקו בלצארטי; אנדראה פירלו, קלאודיו מרקיזיו, ריקרדו מונטליבו; מריו באלוטלי, אנטוניו קסאנו.
ספרד הרכב משוער:
איקר קסיאס; אלבארו ארבלואה, סרחיו ראמוס, ג'רארד פיקה, ג'ורדי אלבה; סרחיו בוסקטס, צ'אבי אלונסו, צ'אבי הרננדס, אנדרס אינייסטה, דויד סילבה, פרננדו טורס.

yakir2006

New member
איטליה-ספרד סה"כ שערים 1

ברור לכולם במשחק הזה איטליה תעשה בעיקר הגנה ותצא למתפרצות, עובדה שהם פתחו עם 2 חלוצים מהירים ולא עם חלוץ 9 אמיתי.
אני חושב שאיטליה תחזיק מעמד הרבה זמן ואולי אפילו תגנוב גול בסוף ואם בופון יהיה ביום טוב הוא ינעל את השער.

סה"כ שערים 1 ביחס 2.60 בווינר

n1ke

New member
דיוקוביץ'

יחס 3.25, הסיבה ליחס זה כמובן שנדאל אלוף החימר הוא מצטיין בזה, אבל אני לא קונה את זה. אני חושב המשחק יהיה צמוד ואני אישית ישים את היחס הגדול גם עם ייפול זה שווה כי יהיה צמוד
לדעתי גם אובר 38 משתלב יהיה לפחות 4 סטים צמודים.
עם לא יילך בטניס נחזור ליורו, אגב מומלץ לשלב שערים 1 בספרד-ובאירלנד
למי שלא יודע לאירלנד יש הגנה בין הטובות והלוחמות, איטליה צפויה לבונקר איטלקי כמו שהם יודעים כמו אתמול 1-0 1-0

נדאל לדעתי ינצח

לא בטוח שבשלוש מערכות כי בכל זאת הבן אדם אנושי והגיע הזמן שיפסיד מערכה בטורניר אבל הוא בכושר שיא וניצח את ג'וקוביץ' די בקלות פעמיים בחודשיים האחרונים על חימר.
אם כבר ללכת אז עדיף לנסות את האובר משחקונים(שגם הוא מאוד גבולי), לדעתי נדאל מנצח בארבע מערכות.

n1ke

New member
אין להסתכל על משחקים קודמים

אתה יכול ללכת נדאל ולחכות לנצחון 4 שעות שיגיע בלחץ מיותר.
בהימורים כמו תמיד היחסים הגדולים שווים סיכון גם עם ייפול לפחות עדיף על ליפול ביחסים הקטנים תמיד.

אין שום קשר ליחסים

מי שמסתכל על יחסים בכל סוג של הימור, רק ייפול לטווח הארוך.
מסתכלים על פורמה נוכחית, בטח ובטח בטניס שעניין המומנטום בו הוא מעל הכל, אם אתה מאמין בנובאק זו זכותך, נשתמע באיזור שבע וחצי בערב ונראה אם הימרת חכם או לא...

Binyamin Yaish

New member
הזה כושי במבו באטליה

מס' תחרות סימון(תוצאה) תוצאה יחס
33 בעיטת פתיחה - ספרד/איטליה 1 אין 1.65
37 אנדר/אובר שערים‎ (2-3) ‎ - ספרד/איטליה 1 אין 2.6
42 אנדר/אובר קרנות‎ (10-12) ‎ - ספרד/איטליה X אין 2.75
44 חילוף ראשון - ספרד/איטליה 2 אין 1.65
יחס זכיה לצרוף: 19.47
סכום זכיה הצפוי: 1,752.00 ₪
סה"כ לתשלום: 90.00 ₪
מחזור: 122411
תאריך מילוי: 10/06/2012 17:37:01
מספר קבלה: 09 06281 02062 00865 00000
תאריך שליחה: 10/06/2012 17:37:19

Fred9

New member
מערכות בגמר הרולאן גרוס אנדר/אובר 4

קשה לי להאמין שנדאל ינצח 3-0, הוא יפסיד מערכה אחת לפחות (לפי הגישה שהוא מנצח היום) ולכן x או 2 נותנים לנו יחסים ששווה לנסות לתפוס.

למעלה