שרשור הכרות כללית לפורום

Madonna Men

New member
שלי

השם שלי : אבישי הגיל שלי : 19 3 שירים אהובים של מלאני : First day of my life, reson, i turn to you קליפ אהוב של מלאני : never be the same again אני גם בפורומים: מדונה
אקזיט
שרית חדד

הורס 17

New member
ועכשיו תורי../images/Emo187.gif

אממ השם שלי: גל הגיל שלי: 18 וחצי 3 שירים אהובים: ואי זה קשה אני אוהב את כולם אבל אם צריך לבחור אז first day of my life closer feel the sun קליפ אהוב : better alone החדש באגם.... אני גם בפורומים: גאווה צעירה
(מקווה שזה לא מפריע)

actimel

New member
אוייש הגזמת לגמריי

למה שיפריע שכתבת שאתה בפורום גאווה צעירה? ממש הצחקת אותי... אתה מוזמן להציץ בחתימה שלי אוקע?

הורס 17

New member
צודקת...אבל

לא יודע, אולי יש כאלה שזה כן יפריע להם אולי הבנים של הפורום או משהו...לא יודע

רוני1002

New member
למה שזה יפריע למישהו../images/Emo35.gif

ואם יש מישהו שזה מפריע לו, זאת באמת בעיה שלו.

RedRecords

New member
אהם. סליחה! אם הוא כאן...

אז אני לא נכנס לפה יותר! מובן? סתם... אני צוחק. ברוך הבא!

Madonna Men

New member
לי זה מפריע ../images/Emo70.gif

לי זה מפריע ! שזה מפריע לך ! כאילו חלק מאיתנו מעריצי הספייס גירלס YOU KNOW

DirrtyShay

New member
יהההההההההה ! י'מעתיקן ../images/Emo6.gif

חחח... סתם סתם.. אחרי שקראתי את ההודעה שלו שאם זה יפריע לבנים רציתי לרשום לו : "לי זה מפריע שזה מפריע לך"
אוי ואבוי יש לנו את אותה דרך החשיבה
I Love You

היי גל, ברוך המצטרף WE R FAMILY

כולנו משפחה כאן
מקבלים כל מצטרף ללא הבדל דת, גזע, מין ונטייה מינית...

gaga01

New member
וולקום טו דה קלאב

רק לידע כללי משום מה הרבה מעריצים של מלאני הם בקטע בהופעה שלה בארץ חצי מהקהילה ההומו לסבית הייתה שם

actimel

New member
ולא רק בארץ...

אני מכירה די הרבה אנשים מחו"ל מקהילת הגייז: גרמניה, אנגליה, ברזיל... אוקצור, עוד מעט כדאי לשקול להפוך את הפורום לפורום מלאני סי גאווה חחחחחחחח

אני לא מאמינה!!!! אני שנים אוהבת את

מל ואני מאוד שמחתי לדעת שיש לה פורום. היא בטח לא תכנס לפה כמו שאני רגילה בפורומים אחרים שהבנאדם שעליו הפורום נכנס אבל עדיין זה כיף שיש פורום על שמה!!! אז נתחיל... השם שלי: סיון הגיל שלי: 23 3 שירים אהובים של מל: i turn to you fieel the sun northern star קליפ אהוב: i turn to you אני גם בפורומים: טלי שרון, טב"ע והקומונה של שורטי. נעים מאוד ושמחה להצטרף לפורום

רוני1002

New member
בכיף,

אני מעריצה של מלאני מתקופת הספייס גירלז. יש פה אנשים מגניבים אז שתהיה לך השתלבות נעימה. אה, ו... טלי שרון שחקנית מדהימה. אהבתי אותה הכי הרבה מ"טלנובלה בע"מ".

טלי שחקנית מדהימה והיא גם בחורה

מדהימה במציאות
אני אוהבת אותה מתחילת דרכה שזה אומר מתקופת מיכאלה. אני לא ארחיב כי בטח זה לא מעניין אנשים פה אבל אם תרצי אני ארחיב את אופקייך באופן אישי בכל הקשור לטלי
. אני רק אומר שטלי התפתחה המון מתחילת דרכה.

RedRecords

New member
ברוכה הבאה!

אז נכון שמלאני לא נכנסת לכאן (היא *עדיין* לא יודעת עברית), אבל לפורום של האתר הרשמי היא דווקא כן נכנסת מדי פעם. לרוב היא קוראת, ולעיתים היא גם מגיבה! מגניב, לא?

בטח. אני לא יודעת עליה הרבה אבל

כשהייתי קטנה מאוד התחברתי לדברים שהיא עברה וסיפרה בראיונות וגם לכל החלק של הספורט כי אני כזאתי גם וגם הייתי מן טום בוי כזאת אז התחברתי לזה ויש לה קול ממש מ-ד-ה-י-ם!!! תמיד אמרתי שהיא צריכה לצאת לקריירת סולו. ואני לא משו באנגלית אז אני לא נכנסת לאתר הרשמי אבל אם היא נכנסת ומגיבה אז כל הכבוד לה!!!

למעלה