שרשור הכוונה ומודיעין 28/10

מצב
הנושא נעול.

i d i t 82

New member
הגעה מרמת גן לאיזור התעשייה חולון

שלום לכולם, אשמח להכוונה כיצ להגיע מרמת גן (ז'בוטינסקי- ביאליק והאזור) לאזור התעשייה בחולון.
תודה רבה!

יניביש1

New member
איזור תעשיה חולון הוא מאוד גדול

שלום לכולם, אשמח להכוונה כיצ להגיע מרמת גן (ז'בוטינסקי- ביאליק והאזור) לאזור התעשייה בחולון.
תודה רבה!
איזור תעשיה חולון הוא מאוד גדול
לאן בדיוק

ברגל. רחוב ז'בוטינסקי מתחיל מתחנת הרכבת.

מתחנת ארלוזורוב בתל אביב
מתחנת ארלוזורוב אל רחוב זאב ז׳בוטינסקי ברמת גן?
בבקשה תציינו רק קויים של אגד (כי באגד יש לי כרטיסייה).

תודה רבה למי שעונה!!!
ברגל. רחוב ז'בוטינסקי מתחיל מתחנת הרכבת.
דרושות כמה הבהרות לגבי השאלה שלך:
1. אנא צייני לאן בדיוק את צריכה להגיע, כי ז'בוטינסקי זה רחוב ארוך.
2. איזו כרטיסיה בדיוק יש לך? כרטיסיות ממקומות אחרים בארץ לא בהכרח תקפות בגוש דן.
3. מאיפה את מגיעה? ייתכן שאם הכרטיסיה לא מתאימה, עדיף כרטיס רכבת משולב עם חופשי יומי.

orchilit

New member
תשובה-

מבני ברק רמת גן
האם יש קו ישיר?
האם האוטובוס נכנס לתוך היישוב ?

תודה רבה!!!!!!!
תשובה-
אני אניח שמדובר באזור ז'בוטינסקי/בן גוריון (מאחר וגבול ב"ב-ר"ג משתרע על אזור גדול, ולהבא תדייק במוצא שלך ולא תציין "גבול")
קווים 641/921 מז'בוטינסקי מול מכון מור (921 מעט יותר מהיר), מגיעים לצומת פרדסיה. לא נכנסי ליישוב.

ניתן לקחת אותם עד צומת השרון (בית ליד) ומשם להחליף עם קווים 42/45 שכן נכנסים ליישוב. (תדירותם המשותפת היא פעם בשעה בערך, ככה שלא הייתי כמה הייתי הולך על זה).

אדם 08

New member
איך מקניון רננים לחניון אליפלט?

רוצה להגיע בימי ראשון ב15:50

אין לי בעיה להגיע למקום קרוב אחר (רוטשילד, הרצל) ולתפוס תל אופן לנסיעה של 15 דקות, אם זה עוזר בזמנים של אוטובוסים.

אפשר באוטובוסים ואפשר באוטובוס+רכבת.

רוצה להגיע בימי ראשון ב15:50

אין לי בעיה להגיע למקום קרוב אחר (רוטשילד, הרצל) ולתפוס תל אופן לנסיעה של 15 דקות, אם זה עוזר בזמנים של אוטובוסים.
באוטובוסים, מגיעים מקניון רננים לצומת רעננה (בקו 7 ואולי יש קווים נוספים), ומשם 567 או 149 המהירים לתל אביב (לא לעלות על שאר הקווים, כי הם הרבה יותר איטיים). יש כמה מקומות שבהם אפשר לרדת מהקווים האלה ולהחליף לתל אופן, מ-567 אני ממליץ לרדת בתחנה הלפני-אחרונה (המסגר - בי"ס שבח מופת), כי יש תחנת תל אופן סמוכה. מ-149 אפשר לרדת באלנבי או במסוף כרמלית, אני לא זוכר איפה בדיוק יש שם תל אופן אבל בטוח יש באיזור.

אם רוצים רכבת, ממשיכים בקו 7 עד תחנת הוד השרון סוקולוב ונוסעים עד תחנת ת"א ההגנה. יש שתי תחנות תל אופן סמוכות לתחנת ההגנה.

אדם 08

New member
המון תודה

באוטובוסים, מגיעים מקניון רננים לצומת רעננה (בקו 7 ואולי יש קווים נוספים), ומשם 567 או 149 המהירים לתל אביב (לא לעלות על שאר הקווים, כי הם הרבה יותר איטיים). יש כמה מקומות שבהם אפשר לרדת מהקווים האלה ולהחליף לתל אופן, מ-567 אני ממליץ לרדת בתחנה הלפני-אחרונה (המסגר - בי"ס שבח מופת), כי יש תחנת תל אופן סמוכה. מ-149 אפשר לרדת באלנבי או במסוף כרמלית, אני לא זוכר איפה בדיוק יש שם תל אופן אבל בטוח יש באיזור.

אם רוצים רכבת, ממשיכים בקו 7 עד תחנת הוד השרון סוקולוב ונוסעים עד תחנת ת"א ההגנה. יש שתי תחנות תל אופן סמוכות לתחנת ההגנה.
המון תודה
מה זמן הנסיעה הצפוי בד"כ ?

מתי לצאת מרננים כדי להיות באלילפלט ב15:50 - 16:00 ?

על פי הנתונים הרשמיים, שעה - שעה וחצי

המון תודה
מה זמן הנסיעה הצפוי בד"כ ?

מתי לצאת מרננים כדי להיות באלילפלט ב15:50 - 16:00 ?
על פי הנתונים הרשמיים, שעה - שעה וחצי
תלוי בשעה ובאמצעי.
כמובן שזה יכול להתארך אם יש פקקים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה