שרשור הכוונה ומודיעין 28/10

מצב
הנושא נעול.

raminec

New member

טל 2010

New member
צריך להגיע מכפר סבא לרח' בני אפריים ת"א

למכללת אפקה.
עד היום הרגלתי את עצמי לקחת את קו 2 שאוסף אותי לצומת רעננה, ואז 2-3 דקות אחרי מגיע קו 47.
הבעיה איתו, שהוא עושה סיבוב יותר מדי גדול, לא ממש בא לי לעבור דרך רעננה-הרצליה-רמת השרון, זה מיותר לדעתי.. וגם בלילה אני נאלץ לעשות את אותה נסיעה מעצבנת(אחרי 22:00 עם 247).
אני מתלבט עם עניין הרכבת, כדאי להשתמש ברכבת בשעות אחה"צ- מ3 עד 4 כדי להגיע מכפר סבא לת"א?
איזה אוטובוס גם אני צריך לקחת מאחת התחנות ת"א אוניברסיטה/ת"א מרכז כדי להגיע לרח' בני אפריים?
יש גם אופציה לקחת 149 ולרדת בכפר הירוק, משם לקחת את אחד הקוים שיעברו דרך בני אפרים...יותר טוב לא?
לגבי הלילה, אותה שאלה, רק הפוך, איך הכי כדאי להגיע מת"א לכפר סבא? רכבות יש פעם בשעה, לא הכי אידיאלי, איזה עוד אופציות יש ממכללת אפקה?
תודה מראש...

כן, נראה לי שהחלפה בכפר הירוק יותר טובה.

למכללת אפקה.
עד היום הרגלתי את עצמי לקחת את קו 2 שאוסף אותי לצומת רעננה, ואז 2-3 דקות אחרי מגיע קו 47.
הבעיה איתו, שהוא עושה סיבוב יותר מדי גדול, לא ממש בא לי לעבור דרך רעננה-הרצליה-רמת השרון, זה מיותר לדעתי.. וגם בלילה אני נאלץ לעשות את אותה נסיעה מעצבנת(אחרי 22:00 עם 247).
אני מתלבט עם עניין הרכבת, כדאי להשתמש ברכבת בשעות אחה"צ- מ3 עד 4 כדי להגיע מכפר סבא לת"א?
איזה אוטובוס גם אני צריך לקחת מאחת התחנות ת"א אוניברסיטה/ת"א מרכז כדי להגיע לרח' בני אפריים?
יש גם אופציה לקחת 149 ולרדת בכפר הירוק, משם לקחת את אחד הקוים שיעברו דרך בני אפרים...יותר טוב לא?
לגבי הלילה, אותה שאלה, רק הפוך, איך הכי כדאי להגיע מת"א לכפר סבא? רכבות יש פעם בשעה, לא הכי אידיאלי, איזה עוד אופציות יש ממכללת אפקה?
תודה מראש...
לגבי רכבת, בין תחנת ת"א אוניברסיטה למכללת אפקה אפשר לנסוע בקווים 48, 89 (ובערב 247).
מרכבת בני ברק אפשר לנסוע למכללה בקו 33, ואפשר גם באחד הקווים לאורך פנחס רוזן (42, 525, 531) ולהמשיך ברגל.
לתחנת ת"א מרכז לא להתקרב, היא ממש לא בכיוון.

טל 2010

New member
עוד פעם- לגבי הלילה, יש פיתרון יותר טוב?

לגבי רכבת, בין תחנת ת"א אוניברסיטה למכללת אפקה אפשר לנסוע בקווים 48, 89 (ובערב 247).
מרכבת בני ברק אפשר לנסוע למכללה בקו 33, ואפשר גם באחד הקווים לאורך פנחס רוזן (42, 525, 531) ולהמשיך ברגל.
לתחנת ת"א מרכז לא להתקרב, היא ממש לא בכיוון.
שעה נסיעה עם 247... =\
לפחות עד שיהיה לי אוטו מה לדעתך אפשר לעשות?

droriko

New member
יש לך רכבת עד לאוניברסיטה ומשם 247

שעה נסיעה עם 247... =\
לפחות עד שיהיה לי אוטו מה לדעתך אפשר לעשות?
יש לך רכבת עד לאוניברסיטה ומשם 247

טל 2010

New member

כן, 247 ו-89 הם זהים וסימטריים בקטע הזה.

droriko

New member
בבוקר יש קו 366

בוקר טוב

שלום רב
איך אני מגיעה ממרכז העיר פתח תקוה
לדן דיזיין סנטר בבני ברק
זה ברחוב הלחי 2 בני ברק
תודה
בבוקר יש קו 366
שיש לו מספר נסיעות,תבדקי באתר של דן. ואם לא איתו אז 51/66/82/166 עד מכון מור, לפנות ימינה בן גוריון ומשם 40/52/33

אפשר גם אוטובוס + רכבת

בוקר טוב

שלום רב
איך אני מגיעה ממרכז העיר פתח תקוה
לדן דיזיין סנטר בבני ברק
זה ברחוב הלחי 2 בני ברק
תודה
אפשר גם אוטובוס + רכבת
אוטובוס לתחנת סגולה או לתחנת קריית אריה (ליד האצטדיון החדש) ומשם רכבת לבני ברק - מהתחנה פשוט חוצים את הרחוב לדיזיין סנטר.

אילו קווי אוטובוס יש ממרכז פ"ת לתחנות הרכבת?

אפשר גם אוטובוס + רכבת
אוטובוס לתחנת סגולה או לתחנת קריית אריה (ליד האצטדיון החדש) ומשם רכבת לבני ברק - מהתחנה פשוט חוצים את הרחוב לדיזיין סנטר.
אילו קווי אוטובוס יש ממרכז פ"ת לתחנות הרכבת?

לא רק שאין קו ישיר

הגעה מבני ברק להוד השרון
מבני ברק, רחוב חזון איש להוד השרון ,רחוב הנגר
האם יש קו ישיר?

תודה!
לא רק שאין קו ישיר
מדובר על החלפה של אוטובוסים פלוס הליכה לא קצרה - אוטובוס אחד מרח' חזון איש לזבוטינסקי (240, 92 ויש עוד כמה) ומשם 921, 641 או 561 לכיוון פתח תקוה/הוד השרון - יורדים ליד קניון שרונים. משם יש הליכה של כק"מ כי אין אוטובוס שנכנס לאזור התעשיה של נוה נאמן.

i82

New member
הגעה מרכבת מרכז/אלרוזורוב לשינקין גבעתיים

הגעה מרכבת מרכז/אלרוזורוב לשינקין גבעתיים
שלום,
אשמח להכוונה מרכבת מרכז לשינקין 3 גבעתיים

תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה