שרשור היכרות

idanoosh17

New member
אניייייי

שם:עידן גיל:20 איזור מגורים:מודיעין עיסוק:חייל... תחביבים:גיטרה מחשבים טלוויזיה למה אני רואה את התוכנית:כי מצחיק וכיף לי! :) למה אני בפורום הזה: כי מצחיק וכיף לי
ריאיון אהוב:גורי אלפי פינה אהובה:מורים מחליפים משהו להוסיף:אין :)

עדיב4

New member
ועכשיוווווווו אני!../images/Emo3.gif

שם: עדי גיל: 14.5 איזור מגורים: תל אביב עיסוק: תלמידה
תחביבים: ריקוד, חד"כ, שמיעת מוזיקה, טלוויזיה, מחשב וקריאה:) למה אני רואה את התוכנית: כי היא מצחיקה, איכותית, מעניינת וכמובן ליאור שליין!
למה אני בפורום הזה: בעקרון, בעיקר בגלל שמאוד שעמם לי אתמול ואז דיברתי עם יעל ונזכרתי שרציתי להצטרף לפורום:] אבל בכללי ממש נחמד כאן! ריאיון אהוב: וואי לא יודעת
היו כל כך הרבה פינה אהובה: מורים מחליפים! בחיי כמה צחקתי
משהו להוסיף: סופשבוע נעים!

נשומי

New member
הייי../images/Emo13.gif Long time no see

שם: הדר גיל: 15.5 (שיבוא כבר 16!) איזור מגורים: חולון עיסוק: תלוי במצב רוח, סתם, תלמידה. תחביבים: לנגן, לצייר וכל דבר שקשור במוזיקה.(וכשאני אומרת מוזיקה אני מתכוונת למשהו קצת מעבר ל"סוזי תזוזי") שינוי קל - למה אני רואה את התוכנית באינטרנט: כי המורות החליטו שהן מסכנות ועשו שביתה. למה אני בפורום הזה: מה ז"א?! יעל פה!!
ריאיון אהוב: גורי, ציפי שביט ועוד איזה ראיון עם דוגמנית ששכחתי את שמה אבל היא פשוט קרעה אותי מצחוק. בואו נגיד שאם נמדוד את מנת המשכל שלה ושל הנעל שלי, הנעל שלי לוקחת אותה בענק. פינה אהובה: מורים מחליפים כמובן. משהו להוסיף: למה לא יורד פה בשלג?!

ליאור144

New member
שרשור הכרות שלי

שם :ליאור גיל 20 איזור מגורים: נתניה עיסוק: כרגע לא עובד תחביבים: מחשבים מוסיקה כדורגל למה אני רואה את התוכנית:בגלל ליאורשליין הוא מצחיק ומדהים אני אוהב אותו עוד מימי משחק מכור למה אני בפורום הזה: כדי לכתוב את דעתי על התוכנית ולדעת מה אחרים חושבים על התוכנית ראיון אהוב:הראיונות עם גורי אלפי והראיון עם עינב גלילי פינה אהובה:האם אפשר לנגן על זה עם גרשון ויסרפירר ונדב עושה היסטוריה משהו להוסיף: צריך להחזיר את גרשון ויסרפירר ומיד לתוכנית

למעלה