שרשור היכרות

שרשור היכרות../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

כמו בכל קומונה ופורום,גם כאן נעשה אחד,
,אז תקחו
ותתחילו לכתוב :) שם מלא: שמות חיבה: תאריך לידה: מזל: גובה: מקום מגורים: מקור הכינו ופרושו: השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז: להקות אהובות: ציטוט משיר: משפט נבחר: כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): פאדיחה שהייתה לכם: ו..תמונה תתקבל בברכה

מתחילה ../images/Emo13.gif

שם:הדר שמות חיבה:הדרי,הדרוש.. תאריך לידה:6.9.1989 מזל:בתולה גובה:1.65 [לפני שנה?] מקום מגורים:מרכז הארץ
מקור הכינוי ופירושו:
פשוט חשבתי על כינוי נחמד וזה מה שיצא! השיר שאני הכי אוהבת של שרון חזיז: משתנה כל דקה,אבל נראה לי שאני מתחברת הכי ל"אני בשבילי" [+הולכת ממך+פנסים..]
להקות אהובות/זמר/ת:שרון חזיז,משינה,עברי לידר,דניאל סלומון,דנה ברגר,רוני [ואני לא פאקצה!],.ליאל קולט. ציטוט משיר:"רק הזמן סוגר פצעים של מלחמות" [דלתות לאהבה,ליאל קולט] משפט נבחר : [יש כל כך הרבה..] "אי אפשר לשכוח,העבר מבסס לנו את החיים,את העתיד" כמה מילים על עצמך:מנגנת באורגנית,גיטרה קלאסית,גיטרה אקוסטית. מעריצה את ליאל קולט,אוהבת לכתוב,אוהבת להאזין לשירים [תלוי איזה!],אוהבת לקרוא.. פאדיחה שהייתה לכם:כשאחי צעק באמצע הסרט של המורדים "הנה פוקימון ים" וכל הצופים הסתכלו ,לדעת מי אמר את זה...

גם אני אוהבת את רוני

ואני לא פקאצה. ויש עוד המון בנות מקסימות שאוהבות את רוני והן גם לא פקאצות. אין משהו פקאצתי בלאהוב את רוני. את מוזמנת לכתוב ב"פורום רוני" בתפוז ולראות שמה שכתבתי נכון:

אני יודעת.. ../images/Emo9.gif

אבל בכל זאת,יש אנשים שחושבים ככה. ויודעת מה
,בעצם כשחושבים על זה.. אני גם אוהבת צבע ורוד.
פעם הייתי בפורום..

יש הרבה אנשים שחושבים ככה.

אני לא הכי אוהבת ורוד. הרבה אנשים אומרים לי:"רוני פקאצה... בטח כל המעריצות שלה פקאצות..." אבל זה ממש לא נכון.

אהלן... אני חדש פה.. אני מימי הקומו

נה שם מלא: אריק גלפרן שמות חיבה: טוני תאריך לידה: 15 לאפריל 88 מזל: טלה גובה: 1.77 מקום מגורים: בת=חפר= ישוב ליד נתניה מקור הכינו ופרושו: אריק= שמי הפרטי. טוני=זמר ספרדי -טוני סנטוס. טראנקס=דמות מסדרת טלווזיה. השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז:אתה קורא לי לחזור. להקות אהובות:להקות? אמממממ LFO ציטוט משיר:תגיד לי מה אני צריכה לעשות. איך אני יכולה להחזיק אותך. ספרד 2003- תרגום חופשי. משפט נבחר: ננהנהננהנהנה כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): אירוויזיון, מוזיקה לטינית, כדורגל, אנימה, WWE. פאדיחה שהייתה לכם: לא זכור לי כרגע

sapir1000

New member
עונה=>

שם מלא: ספיר שמות חיבה: סאפ,ספירו'ש,סאפירי.. מה שבה לכם.. תאריך לידה: 17.6.92 מזל: תאומים גובה: שנה שעברה ההיתי מטר 53 וחצי אבל גבבהתי מאז חח מקום מגורים: פ"ת מקור הכינו ופרושו: מזתומרת
השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז: אממ כימעט כולם להקות אהובות: RBD אין עליהםםםם ציטוט משיר: "כשאני מתעוררת החלום לא נרדם יש לו ריח יש לו טעם של ים,אולי פעם תספר לי על מה חלמת אתה?! ואולי.. קח אותי לשם" חח זה השיר שעלה לי עכשיו לראש
משפט נבחר: במקום שבוא תימצא נשר לבן תימצא אישה יפה
דוד שלי תיד אומר את זה חחחחחחחחח כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): משעמם לי נורא=] פאדיחה שהייתה לכם: הרבה ו..תמונה תתקבל בברכה לא

ברררר

New member
../images/Emo152.gif

שם מלא: בר החמודה
שמות חיבה:ברבי? תאריך לידה:6.1.89 מזל:גדי גובה:1.66 מקום מגורים:משגב מקור הכינו ופרושו:מממ השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז:הולכת ממך. להקות אהובות:קולדפליי, היהודים ציטוט משיר: "ראש השנה בחוץ בפנםי הכל שבור לי, איך אני רגילה לברוח מאמת פשוטה"- גן מאיר/ דנה ברגר משפט נבחר:"לא תצפה לא תתאכזב" כל מה שנשאר\בוטן מתוק בקרקס כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'):לשיר. פאדיחה שהייתה לכם:ממממ ו..תמונה תתקבל בברכה לא היום
.

noa8bar

New member
עונה ../images/Emo9.gif

שם מלא: נועה שמות חיבה: נוייה תאריך לידה: 14/1 מזל:גדי גובה:164 ס"מ מקום מגורים:אשדוד מקור הכינו ופרושו:אני ואחותי... השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז: יזראל
להקות אהובות:גרין דיי, יו טו, נירוונה ציטוט משיר:"נשים כמוני פעם היו שורפים על המוקד
" משפט נבחר: באומנות כמו באומנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה
כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): קוראים אותי נועה אני בת כמעט 14 אני אוהבת להיות במחשב, לראות 24, לקנות בגדים ונעליים
ובגדי ים
ואקססוריז
ותיקים
וכל דבר שיכול לפגוע בחשבון הבנק של אימי ואבי
אממ..
פאדיחה שהייתה לכם: לא רוצה להזכר
:-8 סתם סתם.. כתבתי מסר לאסנת מרצים לדירה, משו אישי
ובטעות שלחתי את זה למישו אחר
שלא רציתי ממש שיידע
כי זה גם איכשהוא היה קשור בו
בקיצור, פאדיחה?!

Aviv6

New member
קצת על עצמי ../images/Emo13.gif

שם מלא: אביב שמות חיבה: VOV, בובי, אביבוש תאריך לידה: 14/5/86 מזל: שור גובה: 172 ס"מ מקום מגורים: צפון מקור הכינו ופרושו: השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז: "הולכת ממך" להקות אהובות: ACE OF BASE!! ציטוט משיר: I SAW THE SIGN AND IT OPEND UP MY EYES... מתוך השיר של אייס אוף בייס THE SIGN משפט נבחר: אם אין אני לי מי לי. כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): אינטרנט, מוזיקה, חברים, סרטים, פאדיחה שהייתה לכם: לא עולה לי...

Tinkerblack

New member
אז מה איתי?

שם מלא: שיר מייגן סמואל שמות חיבה: מייגן(כך כולם קוראםי לי), ש"ס(החלק השני קורא לי- ראשי תיבות), שיווי, שירוש, שירלה, טינקי תאריך לידה: 21/2/89 מזל: דגים, עם המשכות פנטית למזל בתולה(מזל בתולה שולט, מתה עליהם
) גובה: נמוכה
1.60 מקום מגורים: ת"א, עיר נידחת שאותה אתם בטח לא מכירים מקור הכינו ופרושו: אממ בהתחלה זה היה tinabell שזה הניקנאיים של הזמרת האהובה עליי טינה בארט, ואחרי זה שיניתי אלטינקרבלל כי זה דומה ואז אמרתי שזה נדוש אז אמרתי ניקח טינקרבלאק שזה יפה ולא נדוש ומקורי ושלי! השיר שאתה הכי אוהב של שרון חזיז: אופליה!!!!! להקות אהובות: אס קלאב, משינה, סינרגיה, מופע הארנבות של ד"ר קספר, החברים של נטשה וזהו נראה לי כיאילו אני אוהבת יותר שירים מאשר להקות... ציטוט משיר: יוו יש כל כך הרבה, אני לא יודעת כבר משפט נבחר: נצל את הרגע, עוד שניה תדרוס אותך מ כונית... כמה מילים על עצמך(תחביבים וכד'): אממ אני מייגן כמו שכבר אמרתי, אני אוהבת לכתוב הרבה בעיקר שירים, לשיר אני אוהבת, אני אוהבת לשמוע מוזיקה, לבלות הרבה, בנים, שופינג, ולעשות חיים! פאדיחה שהייתה לכם: דוד שלי תפס אותי בבית שלו עם גבר אחר...

מזל בתולה ../images/Emo99.gif

זה המזל שלי.
פאדיחה לא נעימה במיוחד הייתי אומרת..

Tinkerblack

New member
את מזל בתולה?!

זהו אכלת אותה את שבויה בידי Muwhahah אני לא נותנת לך ללכת לשום מקום חיח התאהבתי בך חיח

התשובות שלי

שם מלא: שרית. שמות חיבה: "שרה", "סוריה", ויש עוד מלא. תאריך לידה: 16.06.1983 מזל: תאומים. גובה: 1.60 (בערך- לא נמדדתי הרבה זמן). מקום מגורים: ראשון לציון. מקור הכינוי ופרושו: הכינוי זה בגלל שאני אוהבת את רוני סופרסטאר ו1002 זה בגלל שזה היה אחד מהמספרים היחידים שהיה פנוי בתפוז. השיר האהוב עלי של שרון חזיז: "שבע נשמות"- חולה על השיר הזה. כמה שאני מקשיבה לו לא נמאס לי. להקות אהובות: ספייס גירלז, בקסטריט בויז- אני יותר אוהבת זמרים וזמרות. ציטוט משיר: "מתי תבין שאין לי עוד סיבה לחשוש? אני כבר לא רוקדת רק איתך" זה מהשיר "מותק 2" של רוני. משפט נבחר: "אדוני לא מבין איך כל זה לא עוזר" מתוך "אדוני" של רוני. כמה מילים על עצמי: נחמדה, אמיתית, מפרגנת ואכפתית. תחביבים: לשמוע מוזיקה לראות סרטים, להיפגש עם חברות... פאדיחה שהייתה לי: כשפגשתי את רוני דואני בפעם הראשונה ברחוב, בהתחלה לא האמנתי שזאת היא, אז שאלתי מישהו שדיבר איתה:" דיברת עם רוני דואני, נכון?" והיא שמעה את זה והסתכלה עלי. תמונה: אין לי תמונה שלי במחשב.

../images/Emo2.gifשרית..

את אוהבת בדיוק את אותם השירים והלהקות שאני אוהבת. ספייס גירלז, בקסטריט בויז[את הדיסק החדש לא אהבתי..], רוני, שרון חזיז...
רק לא הבנתי מה קשור בכינוי שלך "מלאני סי"-לרוני
יהיה מצחיק אם תגידי לי שאת אוהבת גם את ליאל קולט.
כי זה הדבר היחיד שחסר.

יא, איזה קטע.

בחרתי את הכינוי הזה כי אני אוהבת הכי הרבה את מלאני סי מה"ספייס גירלז". אני לא מעריצה של ליאל, אבל אני חושבת שיש לה קול מדהים. אני גם לא הכי אהבתי את הדיסק החדש של הבקסטריט בויז...

למעלה