שרשור היכרות ראשון..

perhaps

New member
מאיר וכספי

הגעתי ממש מוקדם ונכנסתי לבאלאנס. מאיר ישב בשורה הראשונה ועשה צחוקים עם הנגנים של כספי. אח"כ הוא שר את גשם ב"הילוך שלישי", לא ממש התאמץ בגבוהים. ההופעה היתה מדהיממממה, הוא שר את גשם (והגבוהים היו גבוהההים!!!), אהבה קצרה, לא ידעתי שתלכי ממני (את רוב השיר!) ועוד אחד של מתי שהספקתי לשכוח. הקהל מחא כפיים סוערות גם אחרי שמאיר עזב ולא הפסיק עד שמתי סימן "להנמיך" את הכפיים בציניות... מתי אמר: "אני אוהב את מאיר, הוא אומן טוב..." - מתי הציני בהתגלמותו - מצחיייק! עוד ממתי: הבאתי את מאיר כאומן אורח ותמיד חשבתי שלארח אומן זה כמו לארח אורח בבית. הוא ישב וישתה תה ועוגיות ואני אשיר שירים... הם היו חמודים ומצחיקים מאוד. היה פשוט ענק. האוירה במבצר שוני, הרוח הקרירה, השירה של מאיר ומתי ביחד - אי אפשר להרטיט את השמיים יותר משני החבר'ה האלה. ועוד ישבתי בשורה הראשונה, מרחק נגיעה.

אני שמחה שנהנת...../images/Emo9.gif

תודה על המידע

light angel

New member
עד עכשיו לא היה לו פורום?! ../images/Emo2.gif

וואו. זמר ענק ומופלא שלא אהבתי רק כי לא הכרתי, אבל בשנים האחרונות אני מגלה יותר ויותר שירים שאני אוהבת ו"מה, גם זה שלו?!"
אז אני מצטרפת כמובן. שם: אורלי גיל: 18 וחצי מסנג'ר/אייסיקיו: 239537204 השיר האהוב של מאיר: מתלבטת בין "מהרי נא" לבין "בלוז כנעני". מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: אין לי עדיין
מחפשת איזה אוסף מוצלח להתחיל איתו. מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: כנ"ל
אני כמעט לא הולכת להופעות. אלך בהזדמנות הראשונה. אני מצפה מהפורום שיהיה בו: כיף
אני לא אוהבת פורומים שנראים יותר מדי כמו לוח מודעות, וגם לא כאלה שרבים בהם כל היום. חוץ מזה, הכל פתוח. בהצלחה לכולנו!

אורלי חמודה..

התבלבלת קצת.. "מהרי נא" ו"בלוז כנעני" שניהם של אהוד ולא של מאיר..
את מוזמנת להצטרף ולהביע נוכחות בשרשורים ולהכיר ככה את מאיר.. אזהרה: זה גורם להתמכרות.. הרגעה: זו ההתמכרות הכי כייפית בעולם
בכל אופן, את מוזמנת..

למעלה