שרשור היכרות ראשון..

אני לא יודעת מה איתך

אבל במקרה שלי זה ברור לו לחלוטין כי.. אממ.. אמרתי לו
דיברתי איתו לפני חודש...

ימוש2

New member
אוי נכון......שיחקת אותה......./images/Emo106.gif

נכוןןןןןן את רשמת לנו איך היה .....וגם העברת תמונה נכון מאוד.....שאני ניגשתי אליו פעם ראשונה ודיברנו וכמובן הצטלמנו זה היה בשנת 94.. במועדון ה"טריפ" וגם דיברתי עם אורנה שהיא היתה ממש בתחילת הקריירה שלה....זה היה במועדון והוא כ"כ ביישן אהההה זה משהו איתו...אבל האמת אני חולה על הביישנות שלו...נו בנאדם מיוחד אין מה לומר...

../images/Emo99.gif

הביקורות מהקומונה אגב הפכו כאן למאמרים למי שלא הספיק לקרוא/ לא הכיר אותנו אז..
לגבי התמונות- אני עובדת על זה.. גם זה יבוא..

darling2

New member
לדעתי../images/Emo168.gif

הכל תלוי בסגנון ההופעה ובאיזה אמן מדובר.. כי אם הסגנון הוא שקט ואנטימי אז יותר כיף לפעמים רק לבהות ולהקשיב.. (מאיר...
) ויש אמנים וסגנון של הופעות שכיף לצעוק ולהתפרע!!!!! (אני יותר מהאנשים האלה!!!) והכי הכי חשוב זה האנשים שאיתך בהופעה...כי זה עושה הכל!

ramonsegev

New member
כן הפקדת../images/Emo13.gif קפצתי מהקומונה../images/Emo9.gif

שם: רמון שגב גיל: 16 (וחצי! זה חשוב
) שיר אהוב: מרגישה בסרט\ לב סדוק מספר אלבומים: עכשיו 0, כנראה מחר 3-4
מספר הופעות: 0 מת כבר ללכת להופעה שלו
מה אני מצפה מהפורום: שהיה כיף בפורום, ללמוד על השירים שלו ועליו אולי איזה אירוח מדי פעם ושהיה פורום מיוחד שנפיץ את המוזיקה של מאיר בהצלחה לנו! כולם לפרסם את הפורום בחתימות!

כן, כן... רעיון טוב.. ../images/Emo24.gif

טוב, כולם לשנות חתימות בבקשה ולדאוג שהמספר 1395 יהיה שם..
טוב נו, אתם לא חייבים, אבל רעיון מדליק ומומלץ..

טוב, אענה גם שתכירו אותי קצת.. ../images/Emo9.gif

שם: עדי גיל: 21 מסנג'ר/אייסיקיו: [email protected] השיר האהוב של מאיר: יש לי פטור מהשאלה הזו..
מה לא
טוב נו.. זה עניין של תקופות אני משערת.. כרגע זה "את אחת יחידה"..
מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: 10 אלבומים וסינגל אחד..
מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: וואו.. אני משערת שזה מגיע למספר בן 3ספרות כבר.. יותר מדי..
וידי עוד נטויה.. אני מצפה מהפורום שיהיה בו: המון כבוד ואהבה למאיר ואחד לשני, משפחתיות, מפגשים, סיקורי הופעות ופינות מגניבות.. [אני אחזור ואציין- הצעות יתקבלו בברכה..
] שיהיה לנו הכי כיף בעולם..

glitter8

New member
שמי ענבל

אני מהצפון בת 31 יש לי 3 אלבומים מנגינת הנדודים האלבום הראשון ועוד אחד(לא זוכרת איזה... מסנג'ר [email protected] הייתי ב 3 הופעות רובם לפני בערך 10 שנים זהו בערך... אבל אני בעיקר גרופית של ברוזה וקליינשטיין...

טולייצ

New member
מזל טוב על הפורום ../images/Emo65.gif

שם: אורטל גיל: 17 מסנג'ר/אייסיקיו: - השיר האהוב של מאיר: "וביניהם" מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: אין
מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: 1 אני מצפה מהפורום שיהיה בו: שמח

AnGeLiNa JoNsOn

New member
אההההה../images/Emo70.gifני../images/Emo141.gif

שם: תמר יום טוב גיל: 16 ב-15 לנובמבר מסנג'ר: [email protected] השיר האהוב של מאיר: אין אחד כזה מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: none...ודי לשאול אתזה, אני מרגישה רע כל פעם מחדש מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: מממ....0 אני מצפה מהפורום שיהיה בו: את אותה החמימות והכיפיות שהייתה בקומונה, ובנוסף גלרית תמונות מתעדכנת מכל הופעה, טאגליינס, וכו וכו עדי! לאב יו!

נעה99

New member
אהלן../images/Emo39.gif

שם: נעה גיל: 22 השיר האהוב של מאיר: משתנה, כרגע גשם. מספר האלבומים של מאיר: 5 מספר ההופעות: אחת בנתיים מצפה שיהיה כיף לאללה :)

perhaps

New member
שלום לכולם!!!../images/Emo24.gif

שם: אולי גיל: 24 מסנג'ר: במסרים. שיר אהוב: גשם. מספר אלבומים: 3. מספר הופעות: 1/2 (באירוח אצל מתי כספי), בתקווה להגיע לברבי בכ"ס. מצפה מהפורום: עדכוני הופעות, גירסאות מיוחדות, שיהיה מעניין. תודה ובהצלחה לפורום!!!

נעים מאוד ../images/Emo24.gif

היית בהופעה האחרונה של מתי ומאיר בשוני או שאתה מדבר על הופעה משותפת אחרת

אכפת לך

לספר לנו עוד קצת
יש פלייליסט במקרה
מה מאיר שר
בקיצור, פרטים שזכורים לך יתקבלו בברכה..

למעלה