שרשור היכרות ראשון..

שרשור היכרות ראשון..

סליחה, אני לא מנומסת.. התחלתי ישר עם הופעות..
בכל אופן, התפקדות..
שם: גיל: מסנג'ר/אייסיקיו: השיר האהוב של מאיר: מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: אני מצפה מהפורום שיהיה בו: [כל הצעה תתקבל בברכה.. אשתדל לעמוד בציפיות
]

ח ל ו ן

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

שם:אלעד גיל:17 מסנג'ר/אייסיקיו:[email protected] השיר האהוב של מאיר:קשה
עכשיו זה "אל המנוחה" מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי:עשרה-כולם
מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן:ממ לא זוכר, אבל אחת היתה לא מזמן. אני מצפה מהפורום שיהיה בו:המון אבל המון מאיר.

TEENAGER1

New member
../images/Emo9.gif

שם: מיכל גיל: 15 מסנג'ר/אייסיקיו: רק אנשים מסוימים מקבלים
השיר האהוב של מאיר: נו נו
עוד לא גיבשתי דעה סופית לגבי זה. מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: 4
מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן:
אני מצפה מהפורום שיהיה בו: הרבה אהבה והשקעה, ואני יודעת שיהיה
אוהבים אותך עדי!

darling2

New member
אני אני אני../images/Emo39.gif

שם: דר גיל: 16 וחצי (בדיוק היום!!)
מסנג'ר/אייסיקיו: 330971166 והמסנג'ר הוא של אחותי אז..תסתפקו באיסיקיו השיר האהוב של מאיר: ואיי..קשה !..אבל איימי
וכל האקוסטי..
מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: (עדי לא להרוג אותי..) רק את האסף+אקוסטי מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: (עדי גם פה..) אבל אחת..
(הכי טובה בעולם..) אני מצפה מהפורום שיהיה בו: כל דבר שקשור אל מאיר!! (עדי אני יודעת זה יהיה..) למי שרוצה אני מצרפת לגלריות של הפורום את הפלייליסט מההופעה בב"ש.. (והוא בכתב יד..
) זהו.

0mroosh

New member
מזל טוב! ../images/Emo9.gif

שובבה.
אני המאהב של סבתא של דר.

darling2

New member
איזה כיף לה!! ../images/Emo9.gif

אבל אני לא בטוחה שהיא מודעת לקיומך.. אבל בכל אופן.. סופשבוע בת"א+הופעה של רונה סופשבוע בת"א+ הופעה של עברי...מה יותר שווה? אתם יכולים לענות לעצמכם...אני לא.! כי לי יש את שניהם!!!

0mroosh

New member
למרות שאני איתך בשני הסופ"שים,

אעדיף את גברתי הקיננית.
[שגם חסה והוציאה לנו פחות כסף מהכיס]. פסטיבל הפסנתר
, מה עושים עם מאיר?

darling2

New member
צודק!!!!!!

איכס.... עברי הומו!!!!!! ולא רק זה הוא גם דיסלקט!!! מי הוא חושב שהוא שאני אוציא עליו 130 שקל להופעה!!
רונה...היא משו משו!
(מי אמר לסבית?!)

darling2

New member
מאיר יסלח לנו...

השאלה האמיתית זה אם עדי תסלח לנו?! עדי?

לא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שניכם מתפקדים אצל מאיר
ברור

0mroosh

New member
אני אותך לאהוב! ../images/Emo9.gif

שם:עומר גיל:16 וטיפין. מסנג'ר/אייסיקיו:[email protected] השיר האהוב של מאיר:אליה, אצלך בעולם. [עם חיבה מיוחדת לתותים! מרענן וכייפי]. מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי:5 או 6..
מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן:1 השבוע ועוד כאלו שזכורות לי במעורפל, הייתי קטן.
אני מצפה מהפורום שיהיה בו:שוקו, מוצרי טיפוח של פנינה רוזנבלום, הומור וחמידות[אלעד ממציא מילים, אליעזר בן יהודה עם כיפה.
].

שלמונזה

New member
ננסה ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 26 מסנג'ר/אייסיקיו: במסרים השיר האהוב של מאיר: ובניהם/שירו של שף שף, בשם האהבה מספר האלבומים של מאיר שיש ברשותי: 0 מספר ההופעות של מאיר שהייתי בהן: 1/2 הייתי בהופעה של ארקדי ומאיר באוניברסיטת ת"א באיזה יום סטונדט אני מצפה מהפורום שיהיה בו: הרבה שרשורים הרבה אנשים והרבה עניין

ימוש2

New member
נעים מאוד...קצת פרטים......./images/Emo24.gif

שמי: ימית יעקב גיל:27 מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב: ממש קשה לבחור האמת, אז שיהיה: "אהבה קצרה", "חלמות אחרים" "כשהשמש עוזבת".....נו בקיצור כמעט כולם..נו....בחיי מס' אלבומים: כווולם,האוסף+האקוסטי+הופעות שהקלטתי ששודרו ברדיו.... מס' הופעות: המון מדובר על 13 שנה....הייתי בהופעה עוד שהוא הופיע בצמח עם האלבום "וביניהם" אז המון... בערך כל חודשיים אני הולכת לי להופעה אז באמת אינספור הופעות ....אני פשוט חייבת להטעין את עצמי קצת ברוגע..בחלום שנמשך בערך שעה וחצי.....בקיצור באופוריה מוחלטת....
ובקשר לפורום:כל הכבוד עדי...אני שמחה להיות חלק מהפורום ואני מקווה ובטוחה שנהנה והעיקר נעדכן בהופעות חדשות בתמונות וכולי.....

הו. מישהו מבין אותי באמת.. ../images/Emo99.gif

אפרופו הופעות, העברתי לכאן את ההופעות הקרובות ששמעתי עליהן בינתיים.. תציצי ותבחרי לך.. אולי נפגש..

ימוש2

New member
../images/Emo140.gifתודה..

תודה...כבר אסתכל בשרשור........וממש בכיף אולי באמת נפגש...ונרים את הקהל יחד בהופעה....ניתן למאיר קצת מצב רוח כי לפעמים הקהל קצת יבש נכון?! אבל ברוב ההופעות הם בסדר עושים שמח....אבל בטוח לא כמונו..... אז, שבת שלום שיהיה לך......ביי

../images/Emo8.gif

שמח זה התחום שלי, אין ספק..
באמת אפשר לפתוח על זה דיונון: מה אתם חושבים על הקהל בהופעות אינטימיות
מפריע לכם שאנשים שרים עם מאיר ומשתוללים בקהל
אתם מעדיפים לשמוע רק אותו או שנחמד לכם שיש אווירה קצת של שירה בציבור [שאצלי מתפרשת כפרגון] כמו ההופעות הגדולות

ימוש2

New member
האמת, גם וגם......טוב זה מאיר לא?

את יודעת...מענין אותי מה הוא אוהב....מה לו עושה טוב..קצב וריקודים או רק קולות ושירה שמצטרפים אליו.....אני יודעת וזה בדוק שמאיר למשל אוהב יותר להופיעה ב"זאפה" ב "קמלוט" מאשר ב"צוותא"...הוא מרגיש כאילו יותר טוב ובטוח ומשוחרר..והוא גם אמר את זה פעם...הייתי כמובן ואני בטוחה שגם את היית בהופעה עם קצב וריקודים וגם באקוסטית והאמת שתי ההופעות מדהימות מה אני אגיד לך...הכל קסום אצלו...אבל באמת אפשר לעשות בפורום כמו סקר כזה מה יותר אוהבים ולמה יותר מתחברים כי את ואני מתחברות להכללל במה שקשור למאיר זה כבר ברור לא..
רק חבל שזה לא ברור לו..

למעלה