** שרשור היום שאחרי ☀️

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הן לא יכולות להידחף, מזמינים אותן.
את מתארת לך מפגש רק של השישייה? צריך להישאר עוד ערים לתוצאות המדגם, לא רוצים להרדים אנשים מול הטלויזיה.
למה צריך תוכנית משעממת כמו הזוכה שלה שיפסיקו להשתמש בגל ולינור ושיאכלו את מה שבישלו הפקה הזאת

ariela1612

Well-known member
טוב עכשיו אני כמעט בטוחה שהעוקבים של דרור, יהודה ולינור היו קנויים, כמות כזאת של עוקבים תוך 24 שעות זה מטורף, אמרו כאן שזה עניין של הסקרנות הראשונית של אנשים, אבל עובדה שלג'וזי לא עלו עוקבים בכמות כזאת ומתחילת התוכנית העלייה של העוקבים שלו מתונה ככה שזה מאוד מוזר שדווקא להם עלו ככה העוקבים בטירוף
אגב לאף אחד לא עלה בצורה כזאת חדה גם לא לקארין אולי לזהבה אבל זה עוד מובן

בסדר555

Well-known member
טוב עכשיו אני כמעט בטוחה שהעוקבים של דרור, יהודה ולינור היו קנויים, כמות כזאת של עוקבים תוך 24 שעות זה מטורף, אמרו כאן שזה עניין של הסקרנות הראשונית של אנשים, אבל עובדה שלג'וזי לא עלו עוקבים בכמות כזאת ומתחילת התוכנית העלייה של העוקבים שלנו מתונה ככה שזה מאוד מוזר שדווקא להם עלו ככה העוקבים בטירוף
של יהודה זה מובן כולם חיכו להודעה ממנו
לינור ודרור לא מובן בכלל
אחרי ג'וזי וקארין כבר עקבו במהלך ולפני התכנית כי אין מה לעשות יש להם את הלוק

yoni564712

Well-known member
לינור ודרור לא מובן בכלל
לינור עפה אחרי כל הסיפור עם רמי והאובססיה
מובן לגמרי דווקא

ariela1612

Well-known member
לינור ודרור לא מובן בכלל
לא. גם יהודה זה לא מובן עלו העוקבים במסה מטורפת ב24 שעות, לא הגיוני, הייתי מבינה עליה של 20,000- 30,000, אבל זה היה הרבה יותר גבוה. ואני לא מדברת על כמה עוקבים יש לכל אחד ועם כמה כל אחד הגיע לבית, אני מדברת רק על מגמת העלייה של כל אחד מהם.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
טוב עכשיו אני כמעט בטוחה שהעוקבים של דרור, יהודה ולינור היו קנויים, כמות כזאת של עוקבים תוך 24 שעות זה מטורף, אמרו כאן שזה עניין של הסקרנות הראשונית של אנשים, אבל עובדה שלג'וזי לא עלו עוקבים בכמות כזאת ומתחילת התוכנית העלייה של העוקבים שלו מתונה ככה שזה מאוד מוזר שדווקא להם עלו ככה העוקבים בטירוף
למי אכפת העוקבים מספיק שהוא יסתובב ברחוב ואנשים אוהבים אותו זה שווה לו הכול מבחינתי

ariela1612

Well-known member
למי אכפת העוקבים מספיק שהוא יסתובב ברחוב ואנשים אוהבים אותו זה שווה לו הכול מבחינתי
ברור הוא מקבל מלא אהבה, ראית את השוטר שבא לבקש שקט במסיבה שעשו לג'וזי? ואז שהשוטר ראה שזה ג'וזי הוא עשה שיחת וידאו עם המשפחה שלו :ROFLMAO:

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ברור הוא מקבל מלא אהבה, ראית את השוטר שבא לבקש שקט במסיבה שעשו לג'וזי? ואז שהשוטר ראה שזה ג'וזי הוא עשה שיחת וידאו עם המשפחה שלו :ROFLMAO:
לא ראיתי את זה אבל אני שמח בשבילו כמו שבשביל כול האחרים שיקבלו אהבה בחוץ

מנהג שנעשה פופולרי מאוד בשנים האחרונות. ולעיתים בחוסר טעם קיצוני. אבל גם ביבי עושה את זה

בסדר555

Well-known member
הדבר המבאס בשביל הדיירים שמשתתפים באח הגדול של רשת
שהם נשארים תקועים עם החוזה 7 שנים, ואין לרשת באמת מה לעשות איתם כל מה שיש להם בערוץ זה תכניות שאין להן רייטינג
דוחפים אותם לכל מיני אולפנים עם 2 אחוז רייטינג

בוייאקה מאן

Well-known member
הדבר המבאס בשביל הדיירים שמשתתפים באח הגדול של רשת
שהם נשארים תקועים עם החוזה 7 שנים, ואין לרשת באמת מה לעשות איתם כל מה שיש להם בערוץ זה תכניות שאין להן רייטינג
דוחפים אותם לכל מיני אולפנים עם 2 אחוז רייטינג
זה לא באמת נכון
ה7 שנים האלה לא מחייב אותם להגיע לשום תוכנית רק לא ללכת למתחרים

בוייאקה מאן

Well-known member
אז איך אסף גורן השתתף בנינג'ה?
לפי מה שהבנתי החוזה זה "זכות ראשונים" יעני רשת צריכה להשוות את ההצעה שהמתחרים נתנו בשביל שהדייר לא יצא מופסד
כנראה לא היה להם מה להציע אז וויתרו על זכות הראשונים

לפי מה שהבנתי החוזה זה "זכות ראשונים" יעני רשת צריכה להשוות את ההצעה שהמתחרים נתנו בשביל שהדייר לא יצא מופסד
כנראה לא היה להם מה להציע אז וויתרו על זכות הראשונים
כן. אני חושב שרק שנה ראשונה אחרי היציאה הם באמת טאלנטים של רשת.
ומאחר ורשת קמצנית על, זה לא באמת מגביל בשום דבר אחר כך.

יש לכם השערה את מי מכולם נראה בתוכנית ריאלטי אחרת ראשון ואיזו?
(חוץ מזה שזהבה תקבל הופעות למכביר באקס פאקטור... ואם הם עוד מחפשים שופטים אז בכלל...)

נמרה דרקונית

Well-known member
יש לכם השערה את מי מכולם נראה בתוכנית ריאלטי אחרת ראשון ואיזו?
(חוץ מזה שזהבה תקבל הופעות למכביר באקס פאקטור... ואם הם עוד מחפשים שופטים אז בכלל...)
לא תוכנית אבל פרסומות/הגשות תוכנית/הצעות עבודה בלי סוף (חוץ מליהודה, רונית וימית ).

נמרה דרקונית

Well-known member
ראיתי איזה סטורי של זהבה(של האח הגדול) עם שמלה שחורה שהיא נמצאת בחלל של היציאה את הקהל כניראה אחרי התוכנית ובזמן שדיברה היו רעשי רקע של חריקות או נביחות שנישמעו למעשה כל העונה בחוץ בחצר המיוחד בלילה..זה כלב שמירה של מבנה האח?

מצב
הנושא נעול.
למעלה