** שרשור היום שאחרי ☀️

מצב
הנושא נעול.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
תדמיתית.
תמיד יזכרו לו את הקטע הזה באח שהוא איבד פרופורציה על רמי.
חבל, אני לא חושב שהוא אדם רע.. כל הדיירים בסופו של דבר שיצאו ואלו שהיו בגמר או לא, יחזרו לחיים שלהם במוקדם או במאוחר.. חלק יצליחו יותר וחלק פחות.. אבל הקטע עם יהודה יישאר.
לשי חי לקח כל כך הרבה זמן לנקות את התדמית שלו והוא סה"כ בעט באיזה קרטון עלוב.

בסדר555

Well-known member
תדמיתית.
תמיד יזכרו לו את הקטע הזה באח שהוא איבד פרופורציה על רמי.
חבל, אני לא חושב שהוא אדם רע.. כל הדיירים בסופו של דבר שיצאו ואלו שהיו בגמר או לא, יחזרו לחיים שלהם במוקדם או במאוחר.. חלק יצליחו יותר וחלק פחות.. אבל הקטע עם יהודה יישאר.
לשי חי לקח כל כך הרבה זמן לנקות את התדמית שלו והוא סה"כ בעט באיזה קרטון עלוב.
זה תלוי, אם הוא ידבר ומה יגיד, יחליט לתבוע או שלא, בערוץ 13 כן רוב הסיכויים הוא יהיה שרוף, יכול לשכוח מקמפיינים, אבל אם יצליח להשתחרר מהחוזה עם רשת אני לא אתפלא אם ערוצים מתחרים ירצו אותו, רייטינג ההדחה שלו היה כמו רייטינג הגמר, בסוף הרייטינג והכסף מדבר

אני עדיין מחכה שידבר ויש עוד הרבה שמחכים
אבל אם מדברים אסטרטגית השתיקה שלו הופכת אותו ליותר ויותר "מבוקש"

זה גם תלוי באיזה כיוון יבחר ללכת אם יבחר להמשיך בחיים שלו והעבודה שלו אין סיבה שזה ממש ישפיע עליו
אהבת קהל יש לו(אני באמת מאמין שהרוב המוחלט של הצופים בערוץ 13 היו בעדו האריות זה סתם, לא בזכותם הוא נשאר) המשפט בחדר האח לדעתי לא גרם לאף תומך שלו לשנוא אותו או להתהפך עליו, המשפט ישכח במיוחד כשהאח ישודר ויהיה משעמם יותר ויותר צופים יזכירו אותו לטובה, על העונה הזאת רשום שמו של יהודה לטוב ולרע

אני לא יודע ממה שי חי נפגע, אשמח אם תפרט
לא כל כך עקבתי אחרי העונה שלו או אחריו
ממה שאני ראיתי, 90% מהתגובות על שי חי מאז היציאה שלו עד החזרה שלו לעונת ה VIP היו טובות, כולם רצו שיחזור ועשו ממנו אגדה ממה שאני ראיתי
התקשורת התעלמה ממנו, לפי מה שהבנתי הוא יצא והלך להתראיין בכל מקום, התקשורת אוהבת לקבל מה שהיא רוצה ולזרוק

למשל רמי לדעתי הכי יפגע מהעונה הזאת, הוא בא מהעולם הזה וחוץ מהרגעים עם יהודה יש את הסיפור עם לינור שמשאיר כתם גדול

SNIPES

Well-known member
קטע, רק שנגמרה העונה באמת אפשר להבין כמה נזק יהודה עשה לעצמו בתוכנית.
אמרתי את זה ישר כשהוא יצא.
אהבת קהל זה טוב ויפה, אבל זה לא החיים האמיתיים, ראה ערך שי חי שאמר שהוא התרסק והייתה לו תקופה קשה אחרי שהוצא מהדלת האחורית, אז יהודה על אחת כמה וכמה.

קטע, רק שנגמרה העונה באמת אפשר להבין כמה נזק יהודה עשה לעצמו בתוכנית.
זה יכלו לדעת מראש עוד מהנסיון של שי חי.
יהודה, מעתה והלאה, בכל הופעה תקשורתית שיצליח לגרד, יאולץ "להתנצל", "להוכיח שהוא כבר לא כזה" ו"לפתוח דף חדש".

אין יותר "זוכה אמזונס עם שיצא למלחמה על קורס טיס". נשאר רק "גורש מבית האח הגדול כי איים באלימות".

רוב ה"כתמים" שהתוכנית הזו עושה נעלמים לגמרי עם עליית הריאליטי הבא. אלו שמגורשים, לרוב, צריכים לחיות איתם שנים ארוכות בהרבה.

בסדר555

Well-known member
זה יכלו לדעת מראש עוד מהנסיון של שי חי.
יהודה, מעתה והלאה, בכל הופעה תקשורתית שיצליח לגרד, יאולץ "להתנצל", "להוכיח שהוא כבר לא כזה" ו"לפתוח דף חדש".

אין יותר "זוכה אמזונס עם שיצא למלחמה על קורס טיס". נשאר רק "גורש מבית האח הגדול כי איים באלימות".

רוב ה"כתמים" שהתוכנית הזו עושה נעלמים לגמרי עם עליית הריאליטי הבא. אלו שמגורשים, לרוב, צריכים לחיות איתם שנים ארוכות בהרבה.
שי חי התנצל?

dorya

Well-known member
אז בגדול ג'וזי שם לבד עם חונטת הגולשים בלי אף חבר
הייתי דואגת לו אבל שרד ככה חצי עונה
יהיה בסדר
חוץ מדרור שיש לו איתו אישיו גדול שלא ברור לי, אף אחד לא יצא כנגדו..
גם דרור יסכם את זה אולי במשפט וחצי הוא יודע מה דעת הקהל..

fairytalee

Well-known member
חוץ מדרור שיש לו איתו אישיו גדול שלא ברור לי, אף אחד לא יצא כנגדו..
גם דרור יסכם את זה אולי במשפט וחצי הוא יודע מה דעת הקהל..

אה לא התכוונתי שיתקפו אותו
התכוונתי באוירה מאחורי הקלעים, ראיתי בסטורי של האח שהוא קצת מתבודד אולי לא בנוח

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אז בגדול ג'וזי שם לבד עם חונטת הגולשים בלי אף חבר
הייתי דואגת לו אבל שרד ככה חצי עונה
יהיה בסדר
בגדול אין לו מה לחפש שמה ואבל זה חלק מהחוזה שלו וזהו
לא מאמין שהיה כלום חוץ מכמה שאלות לכיוונו וזהו ויסיים ימשיך בדרכו

מצב
הנושא נעול.
למעלה