שרשור הוקרות

שרשור הוקרות

מה דעתכם על תרגיל פורומי לחיזוק "שריר ההוקרה האישי" של כל אחד. וכל אחד יכתוב כאן, לפחות פעם בשבוע (כשלב ראשון) דבר אחד קטן שהוא מוקיר את עצמו עליו. למה קטן? - כי על דברים גדולים, הכי קל להוקיר.. אך דווקה הכושר גדל דרך הדברים הקטנים שאנחנו עושים. אני מוקיר את עצמי על השרשור הזה שעלה בדעתי לפתוח.
בוקר נפלא מיקי

השבוע

הצלחתי להתאפק ולהכיל אותו היה קשה מאוד כי האמנתי שהוא לא באמת מתכוון. למחרת התנצלות...יחד עם זאת ביקשתי שזה לא יחזור. והוא מנהל המשרד מעריך ומוקיר ואני מעריכה ומוקירה אותי

seaגל

New member
היום...

מוקירה אותי על כך שלקחתי נשימה עמוקה האמנתי בעצמי ושמתי גבולות... תודה מיקי רעיון מקסים.

ש איילת

New member
ואני בכלל לא מוזכרת..לא יפה

טוב, האמת אם היה לי משהו לכתוב הייתי כותבת.. יש לי הוקרות בנוגע לאנשים אחרים.. לגבי עצמי אני צריכה לחשוב.

ש איילת

New member
אני מוקירה את עצמי על

שסידרתי עוד קצת את החדר שלי שעשיתי צעד קטן בתחום מסויים שהוא קצת תקוע בחיי ש.. וואלה מיקי, זה די קשה אבל מאוד נחמד ואולי אאמץ את זה יום יום כדי שיהיה לי יותר ויותר על מה להוקיר עצמי ושיהיה לי יותר קל לעשות זאת! יש הרבה דברים שאולי בהרגשה הם ההיפך מלהוקיר את עצמי אבל אני עושה מה שאני מרגישה... תודה לך!

א. כל הכבוד על ההעזה והעשיה!

ב. בשביל זה קיים השרשור... את מוזמנת לכתוב כאן כל יום הוקרה עצמית אחת פשוטה... לאנשים יש נטיה לזלזל בדברים שלכאורה נראים להם פשוטים... אך הנה שמת לב שזה לא קל
ולא תמיד פשוט.. אז יאללה, בכיף, קדימה הפועל.. הוקרה יומית?? תקבלי פה הרבה תמיכה ו
מיקי

ש איילת

New member
מוקירה את עצמי על ש..

ברגע זה התחלתי מחברת הוקרות משלי כי מעדיפה חלק מההוקרות שתהיינה שלי פרטיות ולא פה בפרהסיה.. :) רשמתי 3 היום.

נפלא!!!!! ../images/Emo24.gif כל הכבוד.

את מוזמנת להוקיר את עצמך בפורום בכל יום שתכתבי הוקרות במחברת שלך.. כך תקבלי גם חיזוקים וח"ח מהסביבה (הוירטואלית) לפחות (-; שבת נפלאה מיקי

spectacular

New member
דוקא חשבתי

ולא מצאתי משהו ראוי לציון בתוך הסלט שאני נמצאת בו, אני לא יודעת אם אני מוקירה את עצמי כרגע, או בכלל. "הצלחות" קטנות ובנאליות הן באמת מובן מאליו עד ש... משהו משתבש,,, הייתי רוצה להיות קצת בעולם המובן מאליו, לשבת לי שם קצת לנוח...

אם את בוחרת להיות

בעולם המובן מאליו- זכותך המלאה. יחד עם זאת בעודי קורא את מה שכתבת, אני חש איזו כבדות או לאות או פשוט עייפות שנובעת מתוך מה שכתבת. אולי אני טועה, אך אם לא אשמח לעזור אם אוכל.
מיקי

spectacular

New member
אכזבה..

מישהו אמר פה שבחיים הכל עובר , או משהו כזה, בסדדדדרררררר אז הלאה. להרפתקאה הבאה .....של החיים?

רוצה לשתף?

להוריד אבן מהלב, לקבל חיבוק, חיזוק, חיוך? לסלוח, לשחרר? מיקי

spectacular

New member
זה לא

להוריד אבן מהלב, כי זאת לא אבן, היתה אבן לפני שהחלטתי וביצעתי, עכשיו יש ריק, לצערי הבנתי שלא הבנתי כלום, מרגישה שכל הפרות הקדושות שלי-נשחטו, כמעט כל מה שחשבתי יצא הפוך ושונה, ואני מוקירה את עצמי על דבר גדול שעשיתי, הוקרה גדולה על שבירת דפוסים ישנים הרסניים וחזרה אל עצמי, יש לי הרגשה טובה בקשר לכל העניין הזה... עוד לא סיימתי...

נראה שאת דווקא

עומדת בפתחו של שינוי גדול.. אם כל הפרות הקדושות שלך נשחטו.. הנה נפתחה לך הדרך לפרות חדשות (-; וגם ההבנה שלא הבנת כלום, היא למידה בפני עצמה.. ואיזה מדהים שמצאת גם משהו להוקיר את עצמך עליו (-: נפלא לקרוא אותך.. תמשיכי לשתף מיקי

למעלה