שרשור הודעות

אנשים..יודעת שאתם לא מכירים אותי,

ושזה די חצוף "להתיימר" להיות אחת מהחבר'ה(אוי ווי ז מיר-אנחנו בכיתה א'?!?!) יש לי רעיון לשירשור-מותר? שיר עם הקדשה-ולמי הוא מוקדש.... איזה שיר הקדישו לנו אי פעם.... מה השם הכי חמוד שאי פעם קראו לנו בו(שם חיבה,כינוי)... מה עוד? מממ... פאדיחה מ"בינו לבינה"....כמו בנשיקה או משו.... גיל של הנשיקה הראשונה... טוב-התלהבתי.... סליחה,שוב... אוהבת,את כולכם, לילה מופלא(בשבילי הוא רק התחיל)....

סתם משהו חכם..מי קרא "באדולינה"?

נלסון מנדלה "הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו לא האפלה שבתוכנו שמפחיד אותנו יותר מכל. אנחנו שואלים את עצמנו- איזו זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת איזו זכות יש לך לא להיות? אין שום דבר נאור בלהצטמק כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון. ככל שניתן לברק שלנו להאיר אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו . ככל שנשתחרר מהפחדים שלנו, נוכחותנו תשחרר אחרים מפחד". תרגום ב'- ".הפחד העמוק ביותר שלנו, אינו פחד מפני חוסר היכולת .הפחד העמוק ביותר שלנו הוא הידיעה שעוצמתנו אינה ניתנת למדידה .האור ולא הצד האפל שבנו, הוא שמעורר בנו חרדות -כל אחד מאיתנו שואל את עצמו ?מי אני שאוכל להרשות לעצמי להיות כל כך מבריק, מקסים, מוכשר ומאושר ?למעשה, מי אתה שתרשה לעצמך לא להיות כזה .אנו ילדים של אלוהים .כשאנו בוחרים לשחק את המשחק הקטן, אנו לא משרתים את העולם ,שום דבר נאור או מואר בצמצום האישיות שלנו .רק כדי שאחרים ירגישו נוח בחברתנו .הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו .כל אחד מאיתנו נושא את הקסם הזה בתוכנו ,כאשר אנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח .בלתי מודע אנו מאפשרים לאחרים לעשות את אותו הדבר .כאשר אנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים"

ענבר1

New member
לדעתי זה רעיון נפלא קרן..

שיר עם הקדשה-ולמי הוא מוקדש....all for love לגמדה שלי... איזה שיר הקדישו לנו אי פעם....כתבו לי שיר והלחינו אותו גם חברה שלי וגם חבר שלי..חמודים.. מה השם הכי חמוד שאי פעם קראו לנו בו(שם חיבה,כינוי)...מלאך תינוק חמוד,שורטי,קושקושון,קוקי פאדיחה מ"בינו לבינה"....כמו בנשיקה או משו....פעם יצאתי לדייט ראשון עם מישהו כזה מגעיל איכס איכס אז בסוף הדייט הוא רכן לנשק אותי ואני לא התכוונתי לתת לה נשיקה אז השתעלתי עליו והלכתי..טיפוס מגעיל גיל של הנשיקה הראשונה...בכיתה ג

טומטומית שכמוני-אני עצמי לא עניתי..

שיר עם הקדשה-ולמי הוא מוקדש-וואי-המון!! יותר מדיי,האמת....מה שאני בוחרת?3 שירים עם הקדשה לעצמי-"מה שאת אוהבת"(ג.עטרי),Rise again,וBeautifull איזה שיר הקדישו לנו אי פעם-"you're just too good to be true","you're my sunshine" מה השם הכי חמוד שאי פעם קראו לנו בו(שם חיבה,כינוי)-מלתעות(אל תשאלו,בעיקר הגברים שביניכם),יצור,פאפי(חבר מורוקאי-שנמאס לו מהבנאליות של "מאמי") פאדיחה מ"בינו לבינה"....כמו בנשיקה או משו...או קיי....לא נדבר על מקור הכינוי "מלתעות".... יש לי!!אני יושבת על חבר שלי-על הברכיים(ביחד כבר שנה)....מביטה לו עמוק אל תוך העיניים....ואומרת לו...."אני אוהבת אותך...גבי" וכאן המקום לומר שלחבר קראו אבי,וגבי הוא החבר הראשון,של ה-6 שנים,האקס המיתולוגי.....אבל-יצאתי מזה גיל של הנשיקה הראשונה...-פתטי....19

שלוק29

New member
תדו...

שהיא חמודה ילדת החיים הזאת! אז ככה... אני אוהב להקדיש את סיגליות של דיויד ברוזה, שמות חיבה וכינויים- קושקוש, נשמונת, נסיכה, וכל מיני שמתקשרים עם השם הפרטי וכאלה... פדיחות- יש לי כמה אבל לא ממש יש לי מצב רוח...

(אני הסמקתי-וזה דבר שלא רואים הרבה)

לך אומר כי...... אני שמחה שיש לך מספיק מצב רוח לענות ולכתוב ושנית-אתה עדיין בחיבוק שלי,שכחת? זה לא מספיק "פאדיחה"-להתחבק ככה,שעה-עם מישהי שאתה לא מכיר?

שלוק29

New member
תקראי בפורום אכזבות...

את "השאלות" שלי ותדעי שכלום לא פדיחה אצלי... אני לא שואל אף פעם ולא ממש איכפת לי מה יגידו...

אני אשמע ממך.....את מה שתבחר

לשתף בו אני לא נוהגת ללכת ולחטט במקומות אחרים כדי לקבל עוד מידע עח מישהו... יאללה-שפוך פאדיחה.... הכי הכי מפדחת!!!!!!

רעוּת

New member
יא, רעיון נחמד..

שיר עם הקדשה- ברית עולם (לחתן העתידי שלי מי שזה לא יהיה)...תמיד היה לי ברור שאת השיר הזה ישימו בחתונה שלי..וזה לא קיטש! שיר שהקדישו לי- "את מסננת אותי", לא, סתם, "כשאת בוכה את לא יפה" נשיקה ראשונה- נראה לי...גיל 14? יא יש לי זכרון של נעל. לילה טוב וחלומות סונול

ככה?ככה?אני סטודנטית מסכנה(למרות

שגם מטפלת רייקי.....),וגם אני לא רצה אחרי כל הדוק מארטינס למניהם..... אני בכלל זיוף אחד גדול.... ו....אוף.... אני עייפה ולא בא לי לישון מה עושים?

רעוּת

New member
תראי...

יש נעליים מצוינות גם בפחות מ-100 שקל! צריך לדעת למצוא אותן.. אם את עייפה ולא בא לך לישון יש לי 2 דברים שירדימו אותך ממש מהר: מוסף הספרות של הארץ (אזהרה! עלול לגרום לסיוטים!) או ערוץ הקניות.

I Was Hoping

New member
בוקר טוב פורום יקר ../images/Emo96.gif

נראה לי שהחורף בא להיפרד בסוף שבוע הקרוב אז תהיו נחמדים אליו רק עוד פעם אחת הוא רק רוצה להגיד שלום ובעיקר להתראות ולפנות את הבמה בקידה קלה לכבוד האביב שבפתח תגידו יפה שלום... שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם היללה

צהריים טובים..

hoping יקרה, תודה לך.. אני אוהבת את החורף כל כך, אבלא לא חשבתי על הרוח הקרירה עכשיו כאחרונה.. בזכותך יצאתי החוצה קצת.. נשמתי את האוויר הקריר, הרחתי את החורף לפני שהוא יעלם בלי שנשים לב.. שתהיה לנו שבת מופלאה, שקטה, שלווה, עם אין סוף חיוכים ושמחה...

I Was Hoping

New member
אין בעד מה ../images/Emo8.gif

חורף זה בחינם והפרידה כל כך עדינה... הוא אפילו מתבייש להוריד כמה טיפות שמלם לב? בוקר יום שבת נפלא לכולם יש שקט של לפני חג כזה איזה כייףףףףףףףףףףףףףףףף

שיר ממש יפה שיצא לי לשמוע לאחרונה

ואולי המילים לא ממש מדויקות כמו בשיר המקורי אבל זה בערך מה שהשיר מתכוון להגיד לדעתי.. נשק אותי כשמרגישה את אהבתך בתוכי מתחת לעורי תישבע לי עוד פעם שאתה תאהב אותי יותר קצת יותר מאתמול כמו את עצמך ותראה לי את אורך בשביל לא לאבד את אהבתך וששום דבר לא יוכל להפריד בינינו ובפינה אחת קטנה נחיה את אהבתנו מסתתרים רק למען האהבה רק אני ואתה משוגעים מאהבה ליבי עם ליבך הזמן הוא בשבילנו נצח מסתתרים רק אני ואתה לכודים בלי יכולת לצאת בלי יכולת לצאת בזמן ששנינו ממשים את אהבתנו נשקי אותי כשמרגיש את אהבתך בתוכי מתחת לעורי תישבעי לי שוב ושוב שאת תאהבי אותי יותר קצת יותר מאתמול כמו את עצמך ותראי לי את אורך בשביל לא לאבד את אהבתך וששום דבר לא יוכל להפריד בינינו ובפינה אחת קטנה נחיה את אהבתנו מסתתרים רק למען האהבה רק אני ואתה משוגעים מאהבה ליבי עם ליבך הזמן הוא בשבילנו נצח מסתתרים רק אני ואתה לכודים בלי יכולת לצאת בלי יכולת לצאת בזמן ששנינו ממשים את אהבתנו X2 מסתתרים רק אני ואתה לכודים בלי יכולת לצאת בלי יכולת לצאת בזמן ששנינו מממשים את אהבתנו...את אהבתנו אני ואתה אתה ואני... אני לא יודעת מה השיר הזה עשה/עושה לכם ואם אתם מכירים אותו,אבל אני יכולה להגיד רק שהתמכרתי קשות אליו והמילים נגעו לליבי כל כך שזה מדהים

למעלה