שרשור הודעות משוטטות

ויק1

New member
מדוע נמחקה הודעתו של יוגי וכל

התגובות שהיו תחתיו

polegra

New member
../images/Emo23.gif

הפורום הזה הפך בחודש האחרון למעין בית עבורי...למקום מחזק ומעודד לצערי מאתמול )אמנם זה יותר מאתמול אבל אתמול זה קיבל תוקף חזק ושונה (יש פה רק ריבים וליכלוך וזה דבר שקשה וכואב לי לקרוא ואני לא מוכנה לקחת חלק בכך. אני לא מוכנה לקרוא את הדברים האלה כיוון שכל השנאה הזו לא בריאה ועינכם הרואות כמה היא מדבקת. אולי זה יראה לכם פלצני אבל אני את הנפש שלי לא מוכנה להרוס בכל דברי הלעג והנעצה האלה. חבל...כי זה באמת מקום שהיווה המון עבורי בזמן הקצר שלמדתי להכיר אותו ואת האנשים הפועלים בו. מקווה שתצליחו יחד לאחד את הקבוצה , אבל אני לא אקח בכך חלק..יותר מידי פרידות ריבים וצעקות ספגתי בחיי.....אין לי את הכוח לספוג זאת גם פה...במקום המפלט שלי. תמיד אני אקח איתי את כל האומץ והגישה שאימצתי ממכם בחודש האחרון טלי

טלי../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך
, גם אני חדשה כאן אפילו יותר ממך, גם אני לא מעורבת או רוצה להתערב במריבות שיש כאן ואני באמת לא מתערבת, וגם אותי הקריאה של ההודעות הלחיצה, הפחידה ואיכזבה. אבל אני חושבת שאסור ככה לחשוש ולברוח. לקחת חלק נכבד ויפה בפורום, קראתי את ההודעות שלך, אני בטוחה שהפורום גם חשוב לך. טלי, אל תברחי בגלל זה
, בדרך הזו הפורום יתפרק לגמרי. בני אדם שונים זה מזה בדעותיהם, בחשיבתם, בגישתם, תמיד יהיו חילוקי דעות, ויכוחים וכדומה. אבל בתוך כל זה ישנה אהבהואם תחפשי טוב- את תמצאי אותה
ובתוך כל זה היו ועדיין יש חיוכים
ובתוך כל זה עדיין יש נתינה גדולה
ובתוך כל זה עדיין יש שלום
עם הכל אני עדיין חושבת ויודעת שאתם מקסימים

למעלה