שרשור הודעות משוטטות

light of mine

New member
המממ...

תשמעו... אני לא יודעת בדיוק מה הולך כאן ביומיים האחרונים. אני חדשה לגמרי. מה שאני כן יכולה להגיד (גם בתור אחת עם ותק אדיר בפורומים ברשת), שהרושם שכל מה שהולך כאן הוא.. איך לומר... לא ממש טוב. אני לא יכולה לדבר בזכות נשים אחרות... אבל אני יודעת שאני נרתעת לחלוטין מכתיבה במקום שמלא נאצות וויכוחים פנימיים, האשמות הדדיות, ועוד כהנה וכהנה אווטינגז וסתם העלבות. הרי באנו הנה (או לפחות אני באתי הנה) בשביל למצוא בית חם לשפוך בו את הלב, להשתתף, לקבל אומץ להתחיל בדרך חדשה, ולקבל קצת שיעורים על קבלה עצמית. וכל מה שאני רואה, לצערי, זה ריב. טופיקים אשר קשורים לפורום מקבלים אולי 4-5 תגובות, וכל השאר הם טופיקים שקשורים לריב שלכם עם המנהלת, אחת עם השנייה, ועוד כל מיני. זה חבל... וזה בטח לא מעודד להשאר. וזה חבל... אלא אם אתם לא רוצים אנשים חדשים בקהילה, דם חדש, דעות חדשות. אבל אם כן... אני מציעה למנהלת לקחת את עצמה בידיים ולהחליט אם היא רוצה לנהל קהילה שכה לא רוצה אותה. ולקהילה אני מיעצת... תפנו להנהלת הפורומים בצורה אישית.. אולי עצומה, במקום להראות את הכביסה המלוכלכת שלכם לעולם... כי זה לא מועדד שמנות ויפות חדשות להצטרף. אורלי

התחילו לשים פה שיחות מהצט?

אז אולי זו תעניין אותכם מאד?? כדאי מאד מאד להיכנס

אריה1970

New member
חחח אלו לא שטויות גברגבר

זה הדבר ה א מ י ת י ! אלו הפרצופים האמיתיים , כן כן שם בשיחה הזו.

snopkeen

New member
../images/Emo45.gif זה מה שמחכה לפורום הזה אם...

גם ויקי תלך, תפנימו, תורידו את ויקי? תקבלו את טאז.

אריה1970

New member
אם כבר אז תזכורת לשיחה המתבקשת

הנה קובץ וקישור. ושימו לב לשמות המוכרים לרובינו מהפורום השכן.

אריה1970

New member
טעות בקובץ

לקובץ הזה התכוונתי . אומנם הוא כבר מופיע בראש השירשור אך בא לי לשים אותו שוב.

missxl

New member
דעה של מישהו שמסתכל מהצד

אז ככה: אני יושבת פה כבר כמה ימים וקוראת את הכל. נכון, אני לא נחשבת משתתפת ממש "פעילה" ואני לא מגיעה למפגשים אבל האמינו לי שאני עוקבת ומשתדלת גם בימים כתיקונם לקרוא את כל ההודעות. מה שאני רואה זו חבורה של אנשים שהפורום ומטרותיו חשובים להם מאד אבל..... (וזה אבל גדול!) אבל לא משכילים לדעת לפשפש כל אחד במעשיו ומעדיפים להחליף האשמות. אתם רוצים להגיד לי שאף אחד מהכותבים (בעד ונגד) מעולם לא פגע בחבר פורום אחר? מעולם לא אמר מילה, ריכל, קינא.....? תסלחו לי אבל אני לא קונה את זה! אני מסתובבת ברשת שנים רבות. בצ'אטים, בפורומים אחרים בפורטלים אחרים ואני יכולה להגיד לכם שלרוב הבעיה מתחילה כשהקהילה הוירטואלית (כפי שנועדה להיות) הופכת ל"לא וירטואלית". כשיש קבוצה כל כך גדולה שנפגשת ומקיימת יחסי חברות זה אך ורק טבעי שיווצרו קליקות, חברויות, אהבות, שנאות, קנאה ומה לא..... לצערי זה טבע האדם. אז מה בעצם אני רוצה לומר??? לא אומר לכם לא להפגש (למרות שאני בחרתי בכך בדיוק מהסיבות האלו!!!) אבל אומר לכם שזה ממש לא משנה מי יהיה בהנהלה. תחליפו את ההנהלה גם 50 פעם זה לא יעזור! כל עוד כל אחד לא יהיה אחראי למעשיו ולדבריו כל עוד אנשים לא יבינו שזה טבע האדם ושתמיד יהיו אנשים שיאהבו אותך יותר או פחות כל עוד אנשים לא ילמדו "להעביר את זה" וימשיכו להפגע כל עוד זה לא יקרה אתם תמשיכו לריב. אני בכל אופן אחכה עד שיעבור זעם והפורום ישוב לעסוק במה שהוא אמור לעסוק מקווה שלא נאבד כמה חברים חיוניים בדרך בכל זאת נהנית מהמקום הזה..... מיס

missxl

New member
../images/Emo2.gif איך זה שההודעה שלי השתרשרה לזו

של אורלי???? המממממ לא חשוב העיקר הכוונה :)

missxl

New member
../images/Emo6.gif יענו אם לא בטוב יאחדו אותנו

בכח???? צוחקתתתתתתתתתתתת

missxl

New member
להנהלת הפורומים

מה פתאום אתם משרשרים הודעות כראות עיניכם??? מבקשת להוריד את ההודעה שלי (שנכתבה כהודעה ראשית!) מהשרשור המצטט תמונות מהצ'אט בדחיפות!!! אם לא הובן, אני מהאו"ם.......

missxl

New member
בבית בבית..... אבל כמו במריבות שבין

הילדים שלי עדיין מסרבת לנקוט עמדה

למעלה