שרשור הדברים הטובים של השבוע

שרשור הדברים הטובים של השבוע ../images/Emo20.gif

"טוב להודות לה'".... על מה אתם מודים השבוע לרבונו של עולם? בגזרתנו
התחדשתי ברשיון נהיגה חדש, אחרי שנאלצתי להגרר למעלה משבוע בטרמפים כי גיליתי שהרשיון שלי לא בתוקף.....
למדתי לא להתייצב לכל ישיבת צוות וכדו' אחה"צ בלי לפחד. ככה שישיבה ושיחה נחסכו לי השבוע (אבל הייתי בישיבה אחרת, לא לדאוג....
).
היה לי קצת זמן לשבת עם השכנות המדהימות שלי במזג האוויר הנעים כל כך. כבר שכחתי מה זה.... יש פה באמת אנשים מדהימים!
התקדמנו עם התוכניות האדריכליות לבניית הבית שלנו!!!!
למדתי להעריך עוד יותר אנשים יקרים לי, וקבלתי תזכורת איזה אנשים ענקי לב ואוהבים זכיתי להכיר בפורומים כאן
וכמו תמיד הילדים שלי הזכירו לי איזה נשמות ענקיות, טהורות וקדושות הם. ניסיתי לברר משהו עם הבן שלי בזמן שהוא כבר שכב לישון. הוא ענה לי משהו אחד, ואז שינה את גירסתו, והיה מבולבל... הוא טפח על ראשו ואמר לי: "אמא, המח שלי מבולבל! אני רק זוכר שאני אוהב את החומש שלי! קל לזכור דבר קדוש"!
רבונו של עולם טלטל אותנו השבוע כמו תרנגול כפרות.... בטוח זה לטובתנו.

יפיופה62

New member
ני מודה לרבונו של עולם

שאנחנו בריאים ושלמים כי לצערי שמעתי כמה הודעות ממש קשות השבוע ולא לקחת את החיים כהרגל אלא להודות על כל יום ויום סימתי עם החפירות אז ככה שבוע הבא אני אצל ההורים שלי ואני די מתרגשת וקצת קשה לי השבוע אני עיפה מבחינה פיזית ונפשית ומנסה בכל כוחי להתגבר ופשוט להמשיך ולאגור קצת כוח אז בשורות -תתחדשי על הרשיון אני מקווה שתזמיני אותי גם על כוס קפה ובהצלחה עם הבית ושיהיה בשעה טובה והילדים הם תמיד ההצלחה של הורים והתקווה שלנו כי הם באמת החיים

איזה כייף לך!

הלוואי עליי לכמה זמן את נוסעת? נשארת לפורים אני מבינה... וגם לפסח?

avihal2

New member
פשששש איזה יופי ברוכה הבאה לארץ הקודש ../images/Emo13.gif

השבוע שלנו..

ב"ה התבשרנו שאנחנו לא צריכים לעבור ניתוח לקטן שלי כי הכל הסתדר... ואני לומדת להודות על כל דבר קטן רק אחרי שאני רואה מקרים קשים לצערי...
התחלתי לנקות פסח.. יש כאלה שיקראו לזה דברים לא טובים אבל הצלחתי לגייס את המנקה שלי לעוד שעתיים שלוש לאמצע השבוע כי אני לא יכולה לזוז...
וזהו העיקר שכולם יהיו בריאים שמחים ומאושרים ואזי גם אני יהיה כמובן...

יפיופה62

New member
ב"ה יפיופה181

שאתם לא צריכים לעבור את הניתוח ורפואה שלימה תמיד צריך להודות על כל דבר קטן אחרי מה ששומעים

למעלה