שרשור הארדקור ג'סטיס 2012

אורון V1

New member
שרשור הארדקור ג'סטיס 2012

כולם היו עסוקים בהגעתו של טטנקה ושכחו לפתוח שרשור על האירוע אז התנדבתי...

אורון V1

New member
תוצאות מהירות

-הרננדז וצ'אבו גררו ניצחו את קיד קאש וגאנר
-רוב ואן דאם ניצח את מיסטר אנדרסון ומגנוס וזכה ב-20 נקודות BFG
-דיוון ניצח את קזאריאן בקרב על אליפות ה-TV
-מדיסון ריין ניצחה את טסמאכר בקרב על אליפות הנוקאאוטס
-בולי ריי ניצח את ג'ף הארדי, רובי אי וג'יימס סטורם בקרב בסדרת ה-BFG
-זמה איון ניצח את קני קינג בקרב על אליפות דיוויזיית ה-X
-איי ג'יי סטיילס ניצח את כריסטופר דניאלס, סמואה ג'ו וקורט אנגל בקרב בסדרת ה-BFG
-אוסטין ארייס ניצח את רובי רוד בקרב על אליפות TNA

Daniel Bryan

New member
דעות

אירוע חלש ביותר.

הקרב הראשון היה בסדר והלהיב את הקהל אבל ההילים נראו כמו ג'וברים כשהם היו השק חבטות של הרננדז וגאררו למשך כמה דקות רצוף. אני מניח שהקרב הזה היה בשביל להציג את הארסנל של צ'אבו (שהיה די סלופי הערב משום מה)) לקהל, נגיד.
איזה כיף - מוציאים את הפופ מהקרב, המתאבק היחידי שבאמת מעניין אותי :/ השילוב של אנדרסון ו-RVD יותר מאוס מהשילוב של אורטון וסינה ב-2009. קרב שגם הוא היה שום כלום. מגנוס הרג אותי עם ההערה (Give me a fucking chair) ובכללי הוא היה טוב היום, אבל כמובן ש-RVD היה חייב לנצח כי הוא ממש רלוונטי בשנת 2012...
חח לא מספיק כל הקארד הוא בלי בנייה עכשיו מוסיפים קרב שלא הוכרז מראש? קאזריאן נגד דיבון היה כצפוי קרב שנועד להעביר זמן וככה הוא גם נראה. כל הכבוד ל-TNA שקוברים את קאזריאן - אחד המתאבקים הטובים בחברה שלהם. למה לעזאזל דיבון אלוף שמישהו יזכיר לי??

תסתכלו על איך זה נראה - צ'אבו גאררו, דיבון ורוב ואן דאם ניצחו את שלושת הקרבות הראשונים ב-PPV של TNA בשנת 2012. ח.

הנשים לא עניין אותי אבל ההחלטה להביא למדיסון את האליפות תמוהה מאוד. חשבתי שהם בונים את ברוק בתור הוולוט סקיי הבאה שלהם. הסטוריליין עם ארל הבנר דבילי לגמרי אבל זה TNA אז אני לא מופתע..
הקרב המרובע היה קרב הנורמלי היחידי אחרי שעה וחצי של צפייה אבל היו בו המון שטויות. קודם כל זה שמישהו (לא זוכר מי) הביא למישהו אחר סופלקס תוך כדי שולחן (רובי אי היה אמור להעיף את השולחן אבל הוא עשה את זה איטי מדי) והקרב המשיך. WTF???? בכל מקרה היו כמה ספוטים נחמדים, אבל הסוף הרג את כל המומנטום. הג'וברים הגיעו (פשש איזה אבטחה יש ל-TNA..) והסיחו את דעתו של בולי ריי. בסדר, סבבה לגמרי. אבל אח"כ הם חזרו אחרי שהם הלכו והפעם הפריעו להארדי. זה היה ממש דבילי (כן הם בשורה הראשונה בקהל ואף אחד לא עושה כלום..). הפאוורבומב בסוף היה גדול ואני שמח שריי ניצח..
הקרב של איון וקינג היה נחמד אבל גם כאן סוף גרוע. הבוקינג של TNA נוראי.
הקרב סולם היה טוב, ציפיתי ליותר להגיד את האמת. דניאלס כמו תמיד היה הביץ' של כולם. הסוף היה כאן דווקא מגניב עם AJ גונב את הניצחון.
המיינאיבנט... ההאבקות הייתה טובה אבל הסוף היה כמו זה של אייץ' ופאנק ב-NOC 2011 מה שדפק לי לגמרי את ההנאה מהקרב עצמו.. אריס הוא הריי מיסטריו בריין הראשון שלו לשנת 2012. הוא נראה כמו הFLUKE הגדול ביותר בעולם, למה לעזאזל השאירו לו את האליפות אם זה הבוקינג שלו? אני לא רואה איך רוד עכשיו ישתלב ולא ממש בא לי על קרב אחד על אחד שלו ושל סטורם בלי האליפות ברקע..

C B 4 Real

New member
דעות בנקודות

אירוע לא משהו.... כמה נקודות שתפסו לי את העין:
-אין דבילי יותר מלעשות קרב שולחן של פול אחד, אפילו טנאי וטאז אמרו במהלך הקרב בקטעים מסויימים ששני מתאבקים ניסו להעביר יחד מתאבק אחר שהם לא יודעים מי ינצח במקרה כזה.
מקרה השולחן של רובי אי- פישול מטורף אבל יצאו מזה טוב.
-קטע נורא מפגר מהקרב שולחנות: רובי אי שוכב על השולחן בחוץ, הארדי מכוון לזנק עליו מהטופ רופ, רובי טי מגיע ועומד רחוק יותר מרובי אי כך שהארדי במקום כל מחשבה הגיונית קופץ מעל רובי אי שעל השולחן לעבר רובי טי שבעצם לא מפריע לו בכלל לנצח את הקרב.
-בקרב זוגות התיאום עם השופט היה כל כך גרוע, בכל פעם שההילים רצו לרמות השופט ראה ואז פשוט החליט להתעסק במשהו אחר.
-קרב אליפות TV סתמי, אין הצדקה לקרב הזה בPPV.
-הניצחון של מדיסון היה צפוי מקילומטרים... סטוריליין נוראי.
-מרגיז אותי של70% מהמתאבקים יש מוזיקה גנרית לגמרי, נורא סתמית ולא מיוחדת. אפילו לאלוף המוזיקה נורא גנרית.
-אחלה סיום לקרב סולם, הקרב עצמו היה חביב ולא יותר מזה יחסית למשתתפים בו.
-מיין איבנט עם יותר מדי שטויות, לא מתאים למיין איבנט של PPV והוציא את אריס יותר ג'ובר מאי פעם.
-בלי קשר באופן כללי, כריסטי האמי עושה עבודה גרועה בתור כרוזה, מעבודת הכריזה של בוראש בא לי להקיא... כל כך מאולץ.

בתקווה לאירועים טובים יותר...

למעלה