שרשור דיבורים 16.3.16

הצודקת11

Well-known member
לא צופה,הייתה מלחמה עם האיש שלי ונצחתי,עמדתי מול הטלוזיה

ולא הסכמתי שיעביר.

דני הזמיר 666

Member
מנהל
כל הכבוד...

דני הזמיר 666

Member
מנהל
הרצחת וגם ירשת ?....
אני לא מתכוון לראות איך חבורת הזבלים, שמחים וחוגגים בגלל שעכשיו נפתח להם הסיכוי לזכות....
הבנתי ,מהפורום השכן שארז וקורין נכנסים, כדי להעלות את הרייטינג ושאנשים יסתכלו בתוכנית...

Ronit FL

New member
את גבר גבר!

לא צופה.
סיימתי לצפות בערוץ 26 כשהודיעו ששי והחברים יצאו.
את הפרקים האחרונים לא ראיתי בגלל העריכה ׳׳המאוזנת׳׳.

הצודקת11

Well-known member
ערוץ 26 הפסקתי ליראות מיום שישי שעבר,ברגע שהיה ברור שעזב

אם אראה את אור עומרי וברק,
אבעט בטוח במסך כדי למחוק להם את החיוך.
אפילו בסרטונים שאני רואה אותה אני מרגישה
עצבים בכול הגוף.

Ronit FL

New member
אני די מרחמת עליהם.

מילא אור וברק שהם עצמם יודעים שהם עלובי נפש, אבל עומרי חושב שהוא משהו מיוחד,
האפס חסר המודעות העצמית.
אגב, כשראיתי את האח הדביל שלו הבנתי ששניהם מאוהבים אחד בשני ושלאף אחד נוסף באמת אין שם מקום.
&nbsp
עומרי חושב שהוא מלח הארץ. שהוא גבר שבגברים וכשהוא ייצא, אבוי לבריאות הנפש שלו כשיבין מה חושבים עליו ואיזה קטעי וידאו מתרוצצים עליו ברשת.

הצודקת11

Well-known member
היום כתבתי בקבוצה של הצבא,כולם לא יצפו הערב,אני חושבת שצריך

להחרים גם את העונה הבאה שתהיי האחרונה של קשת.

Aberforth

New member
חשוב לי לציין שגם מי שצופה בתוכנית יכול להגיב פה

אנחנו מאפשרים במה לכולם, לא שיפוטיים ורוצים פעילות פה בפורום :)

rachela8

New member
אני צפיתי זה התחיל קסניה אומרת לדודו שמאוד קשה

לה שהם הלכו ושגם הם הדיירים אשמים בזה,וארז אומר חבל שלא אמרה גם לאור,אחרי זה כבר הראו את אור שמתגאה שהצליחה להעיף את שיחי ,וברקע צעקו להם בזיון והכניסו אותם לבית,ואז אור אמרה למה אוהבים אותו כי הוא כמו ביבי ועוד שטויות,שאר הפרק היה הבאנזי למעלה משעה ,בסוף פעם ראשונה הראו מי הדיח את מי,כמובן עד עכשיו לא הראו את הליכלוך שלהם שהדיחו את שיחי ,עכשיו הראו ,ובסוף הביקור ,לא פרק משהו לא הפסדתם כלום ,המועמדים להדחה ברק אור קסניה ושימיקה,מקווה שברק או אור יעופו

חגית 11

New member
מישהו יכול לחשוב מה היה קורה לשי חי בלי צבא האמת???

ללא הסרטים וההוכחות והתמונות על ההתנהגות המשפילה והמתחת לכל בקורת של דיירי הבית העתונות ואדון יורם זק היו מחסלים והופכים אותו לאיש הכי אלים והכי מוקצה בארץ-מפחיד לדעת ולחשוב עד כמה הטלויזיה והעתונות יכולים לחרוץ גורלות של אדם מבלי לנקוף אצבע ובלי מצפון -הון ושלטון מנצח אבל מזל גדול שיש אנשים עם לב זהב ששמרו על האיש שלנו וטרחו כל כך-יישר כוח אנשים טובים

Aberforth

New member
זו שאלה מעניינת.

היום כל מה שמועבר לנו בתקשורת, לא רק באח הגדול, עובר מיסגור ותואם להשקפת העולם, אידיאולוגיה והרצון של בעלי המאה.
&nbsp
עם זאת, בעידן האינטרנט קל מאוד לראות את האמת ולהיחשף לתמונה כולה. השאלה היא מי מעדיף לראות אותה ומי מעדיף להישאר עם עיניים עצומות לרווחה.
&nbsp
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
הוא היה בבעיה,הצבא עוזר לו להוציא את האמת,אני שלחתי את

הסרטונים לזק דרך הבת של אחד העורכים
של התוכנית,
היא חברה של הבת שלי.

חגית 11

New member
נהדר איש-אבל נראה לך שזק לא ידע מה קורה???

אני חוששת שזה עלול דווקא לתת להם חומר להגנה לתביעה-קשה לי לראות את זק עושה סוויץ ומגנה או חושף או מציג את שי חי באור אחר

למעלה