שרשור דוליז חדשות.

MaMi liraz

New member
../images/Emo36.gifחוזרת ובגדול../images/Emo26.gif

לקחתי לי קצת חופש למי שלא יודע זאת לירז זוכרים?? יצרתי לי כמה דוליז מתקתקות אני אשמח אם תגיבו נצלו את השירשור חופשי שלכם ובשבילכם

MaMi liraz

New member
ועוד אחת

כל מה שאני מראה פה זה את הדוליז שהכנתי לא מזמן כשיצאתי לחופש מהפורום

MaMi liraz

New member
עוד..

זאת שלמעלה מזוויעה לדעתי הצבעים יפים אבל הצביעה דוחה אפילו אותי (אויש אני שוב נגעלת מעצמי...) וזאת עוד אחת שעשיתי גם לא משהו הקפלים אני יודעת.. גם הם מוזרים זה בצייר... והאיכות ירודה אבל בשביל הכייףך

Jelly Beans

New member
טוף, אני אגיב.. ../images/Emo60.gif

הראשונה.. במבט ראשון, היא ממש יפה! אהבתי.. אבל במבט שני, החצאית לא מסתדרת לי, כי עשית כאילו החלק שמאחרוה ומקדימה מחוברים, ואז כאילו יש רק בד מקדימה ומאחור זה חשוף וזה מוזר..
אני בטוחה שלא הבנת מה אמרתי, לא נורא
השניה רגילה לחלוטין.. נחמדה והסוף של המכנסיים מוזר
השלישית לא טובה.. ההצללה גרועה וזה מוזר.. אבל רעיון נחמד...
ואחרונה יפה
ו.. נראה לי שזהו!

coolit

New member
חמודות! ענתתתת!!|בלוןכ|

יש לך אייסיקיו, נכון? תוסיפי אותי! 158872472

אהם ../images/Emo105.gif

אני מסכימה לגמרי עם שיר רק ש
לכולם חוץ מ-3 יש שיער גושי |צפרד| באחרונה לא מסתדרים לי הכפלים והשיער שלה וואי אובר מוזר

MaMi liraz

New member
../images/Emo26.gif בבקשה תגיבו לי על הדוליז

פליז תתנו תגובות

Mooa-Numi

New member
ואם כבר אפשר...

במקום לפתוח הודעה חדשה המודעה על הקאמבק המדהים שלך-תשרשרי ל"שרשור דוליז יומי". בתודה-מיכל

shloompi

New member
איזה מהמם!

אהבתי!
הרעיון נורא מקורי ויפה , הרקע מאוד מיוחד , והדולי מקסימה. היא ממש קטנה , אז אני לא מצליחה לראות את ההצללה , אבל השמלה יפה , וגם השיער! הדבר היחיד שחבל זה שהדגולי העצמה פצפונת ....

BliNky

New member
מממ...

לא כלכך הבנתי את הציור... אבל בגדול- נחמד. בכולופן 2 חדשות שלי... הראשונה בשיטת הכפלים בצייר של סיגל... יצא

Phoebe again

New member
השיער מהמם! על הקפלים אין לי במיוחד

מה להגיד כי אני אישית אף פעם לא ניסיתי לעשות קפלים, כך שלי הם נראים בסדר אבל אני לא בדיוק יכולה לבקר כפלים

למעלה