שרשור דוליז חדשות.

TaAaLi

New member
אני עשיתי אותה וכבר שמתי אותה פה

היום אבל בשירשור אחר... בגלל זה היא מוכרת לה!!!
את אומרת שאני לקחתי סתם בובה של מישהי והחלטתי שהיא שלי???
אני ממש לא היא שלי!!!!!!

TaAaLi

New member
תודה אבל היא לא נעשתה בצייר...

כתבתי שהיא השנייה שלי ב-PSP...
ואני דווקא דיי אוהבת את השיער...
טוף תודה בכל-מקרה!

tiptip4u

New member
מהדולמייקר...

ניראה לי זאת הייתה ענת? שהכינה שימלה ממש דומה. למטה אותו הדבר ולמעלה רק קצת אחר. מאוד דומה, זאת שימלה שהתלהבתי ממנה.

totsade

New member
אממ... הנה אחת שלי../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

אני יודעת שהיא כבר נמאסה עליכם כי שמתי אותה הרבה אבל באמת לא הרבה הגיבו לי וזה חשוף לי... היו כמה שאמרו שההצללה בחזה לא טובה ואף אחד לא הסביר למה גם שביקשתי ולא נתנו דוגמה, אתם יכולים לעזור לי?

totsade

New member
המשך...../images/Emo80.gif

זאת גם פעם ראשונה שעשיתי שיער בקבוצות ואני עדיין לא בטוחה מה יותר טוף, הימנית או השמאלית. ובעעעעעע, תפתחו בחלון חדש!

shloompi

New member
מנסה לעזור

טוב , אני לא כ"כ מבינה בזה , אבל לפי הטוטוריאלז של הפורום , כל החזקה צריך להיות ב"חבילה" אחת , אחת 2 הצללות נפרדות. מקווה שהבנת , אני מסבירה גרוע ... לדעתי השיער של הימנית יותר יפה ... הדולי מאוד יפה , אבל משהו לא מסתדר לי במכנסיים

TaAaLi

New member
תגובה...../images/Emo166.gif

טוף, אז גם אני יותר אהבתי את השיער של הימנית...
המכנסיים חמודים!!! ממש אהבתי!
והחולצה גם נחמדה... באמת משהו בחזה לא מסתדר לי כי אממ.. זה קשה להסביר.. תכנסי לאתר של הפורום ואולי זה יעזור לך בקטע של החזה... אבל סכה"כ היא יפה!

totsade

New member
תודה על התגובות, אבל../images/Emo80.gif

אני יודעת איך מצלילים חזה, אבל יש הבדלים בין כל הצללה, זאת אומרת לא הכל חייב להיות "גליל".

totsade

New member
עוד דוגמה,../images/Emo80.gif

וזאת דולי של ג´וזי, לא נראה לי שהיא לא יודעת לעשות הצללה טובה.

totsade

New member
אז שאלתי אותכם מה כדאי לי לעשות,

אני לא מבינה מה לא טוב בהצללה ובינתיים אף אחד לא ידע איך להסביר, אז ביקשתי. זהו נגמר. תודה על התגובה ענת(not)... אני שמחה שזאת עובדה שמה שעשיתי לא טוב, פסיידר, אבל אתם יכולים לעזור לי לשפר????

לא.

זו הדולי שלך, ואת תשפרי אותה לבד. את תסתכלי על החזה, תסתכלי על חזה של מישהי אמיתית, ותראי מה לא בסדר. וסבבה, אם את רוצה אני לא אגיב לך יותר. הפסד שלך.

totsade

New member
אני אמרתי שאני לא רוצה../images/Emo80.gif

שתגיבי לי יותר??? לא.. די, לא כולם נגדך כל הזמן! כנראה טעיתי שחשבתי שזה פורום דוליז ואמורים לעזור לשפר.. את יכולה אז להגיד לי למה הפורום??? זה לא פירגונים (שזה מעולה) זה לא לעזור (
) אז מה זה??? סתם לתקוע את הדולז שלך????

totsade

New member
ענת,../images/Emo80.gif

אני מעדיפה לא להסתכל על ציצישל אחרים(
)

totsade

New member
אוקי, ניסיתי לשפר את ההצללה../images/Emo80.gif

מתחת לחזה. אני גם יהפוך את זה ל"גליל" אבל אני עדיין לא חושבת שזה נכון (*עדיין מסתמכת על ג´וזי*).

totsade

New member
בבקשה תגידו אם זה משפר,../images/Emo80.gif

(גם את ענת..)(אם בא לך, כמובן)...

totsade

New member
בבקשה תגידו אם זה משפר,../images/Emo80.gif

(גם את ענת..)(אם בא לך, כמובן)... אין לי בעיות עם תגובות בונות

למעלה