**שרשור ג'סטת סיום עונה - היום ה102 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
תאמינו לי, פרס ישראל מגיע לכם. איך אתם מצליחים למלא דפים אפילו ששני כדורי הרדמה נמצאים על המסך.

האלטר לא יכול לעמוד בזה והרגיש צורך לפתוח לכם שרשור לכבוד זה. זה כמעט שווה כמו פרס ישראל (ובלי עבר של הטרדות!)

לרלרו את עצמכם לדעת.
עליי.

בוףףברכה

Well-known member
את כולם זהבה אוהבת.....מאוד אוהבת...
מאוד אוהב אותך....מאוד אוהבת אותך...
והוא מאוד מאוד אוהב אותי...ואני מאוד מאוד מאוד
אוהבת אותו...והוא גם מאוד מאוד..ואני מאוד..
והוא מאוד..ואני מאוד אוהבת את כולם..
גם את דלית..

GM1988

Well-known member
התלוננו על השקופית? ההפקה סידרה את העניין.
תיהנו.

קליאו22

Well-known member
כמה היא משתפכת על דרור חצי שעה ועל הדרך מרימה לעצמה, יפה זהבה
דניאל מהנהן ומשתף פעולה מהצד
וואוו דרור אדם מושלם ואגדה, אין אחד שלא אהב אותו, כולו ציוצי בוקר של טוב לב, שמחה ואהבה לאחר פקי עאלק :ROFLMAO:

TalBrit

Well-known member
כמה היא משתפכת על דרור חצי שעה ועל הדרך מרימה לעצמה, יפה זהבה
דניאל מהנהן ומשתף פעולה מהצד
וואוו דרור אדם מושלם ואגדה, אין אחד שלא אהב אותו, כולו ציוצי בוקר של טוב לב, שמחה ואהבה לאחר פקי עאלק :ROFLMAO:
"הוא אמר לי... כמה הוא קינא בי... על הדרך שלי..."

קליאו22

Well-known member
"הוא אמר לי... כמה הוא קינא בי... על הדרך שלי..."
אין על הדרך של זהבה שאוהבת מאוד מאוד מאוד את כולם
לשבת כמו עציץ בצד ולשיר בלי להתערב בשום דבר, בלי לצדד במי שיכלה להיות לטובתו, לעצום עיניים זה המוטו ולישון עד הגמר הבטוח.
על הדרך לקבל מסרים מהבן , ביטול הדחות כדי לא לריב ולא להיות שנוא, מדי פעם לשאול אנשים מה הם חושבים עליה, לקבל השמעות שירים שלה, אנשים חביבים שמעריצים אותה ולעולם לא יגידו לה מילה רעה, לא להיות מעורבת נפשית ורגשית בשום דבר שקורה בבית, לקבל סיגריות חופשי כשחסר לה, אייל גולן נכנס ומבטיח הופעה ממומנת בקיסריה. מה רע? קל יותר לצאת אמא תרזה עם מנטרות שלומדים מראש. לא שזהבה רעה, בחורה טובה אבל יש לה מודעות גבוהה למצלמות והיא מפחדת פחד מוות שייצאו עצבים הכי קטנים שלה, ויש בה עצבנות לא מעטה בכלל.
מבחינתה בעצם נכנסה לחיים שכאלה משולב בווריאטי...דרך סלולה מתנות כשבסוף מחכה גם הכסף לדירה.
כל מי שיחתמו איתו על דיל כזה היה רץ לבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה