שרשור בתי מלון / בתי דירות!!!

gilad86

New member
טסוקוס הולידיי

השנה עוד לא ראיתי חבר'ה שנוסעים אליו אבל בכל זאת לדעתי הבית דירות הכי טוב בנאפה, ידידות שלי היו שם שנה שעברה. הבית דירות הוא גדול ויש בו לפחות 3 חלקים(הישראלים די נמצאים ב"גטו" ממה שאני זוכר)גדולים, 2 בריכות, מגרש כדורגל עם שערים, הרבה מכונות וידאו וסנוקר, בר די זול בתוך המלון והמון תיירים. החדרים סבירים ביותר, נקיים, ויש מרפסות. המלון חי ביותר, תמיד יש אנשים באיזור של הבריכה בכל שעה ובגדול נראה לי זה הבית דירות הכי טוב בנאפה

gilad86

New member
מגדליני

נמצא כמעט צמוד למאוס. מבחוץ נראה די ישן ומוזנח וישראלים שהיו שם גם אמרו שהוא די מלוכלך ושהם ראו ג'וקים ונמלים. אני לא זוכר אם יש בריכה או לא, יש מצב טוב מאוד שלא ונראה לי שגם במלון הזה היו רק ישראלים.

בית דירות פטרוסנה

בית דירות חזק..חדרים לפנים!!!!!!!!!!!! מטבח קטלני עם כל הציוד אנשים נחמדים לא שונאי ישראלים בקיצור חזק ביותר אני ממליץ קרוב מאוד לתחנת הדלק בכיוון פרלמיני..

מלון נאפה צוקוס

הכי שוכונתי בארץ!!! בחיים לא ראיתי שכונה כזאת חדרים קטנים ל2 עד 4 אנשים לא שונאי ישראלים קרוב לסקואר בכביש ביד המקדונלד'ס

idans69

New member
PHILIPPIANA

מה אתם אומרים על המלון PHILIPPIANA מישהו היה שם ? קרוב לסקוור ? אוהבים ישראלים שם ??

yossibalali

New member
פלומה?

פעם ראשונה אני שומע על כזה בית דירות... אולי הוא חדש או לא יודע מה אבל בחיים לא שמעתי עליו

gilad86

New member
הוא צמוד למאוס

יש בו בר סבבה, נראה לא רע ויותר מזה אני לא יודע

Hide and Seek

New member
;אני רואה שלא מזכירים פה....

את המזגנים בחדרים...אז השאלה שלי איפה יש מזגן בחדר שלא עולה כסף...? ואיפה כן עולה כסף?

Hide and Seek

New member
אממ ...

כמה זה עולה..? אה והלירה הקפריסאית..לכמה שקלים היא שווה..?

אז ככה..

אני זוכרת משנה שעברה שאצלינו במלון המזגן היה בערך 18-20 שקל ליום.. פשוט זה חום מטורף.. אתה לא תצליח לישון אפילו בלי מזגן ! ולירה קפריסאית= 9.8 ש"ח מקווה שעזרתי :]

yossibalali

New member
....

מזגן עולה בין לירה קפריסאית אחת ליום לבין 3 לירות קפריסאיות ליום... לנו לקחו 21 לירות קפריסאיות לכל השבוע (שזה יוצא 3 ליום) לירה קפרסיאית אחת = בערך 10 שקל

מישו שמע על ניק הוטל?!

זה בית דירות במרכז אמרו לנו וסגרנו כבר דיל... אם מישו יודע או משו שיגיד בבקשה :]]

yossibalali

New member
אני מקפיץ

כי אתם חופרים ושואלים מיליון פעם על האנטאה שלכם! אם הייתם מסתכלים עמוד אחד אחורה הייתם רואים הרבה ביקורת על זה... קפוץ קפוץ קפוץ

למעלה