שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

איטלקי8

New member
רב קו ורכבת...

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
רב קו ורכבת...
אם יש לי חופשי חודשי בקו חיפה - ת"א וגם כרטיסיה בקו ת"א מודיעין..
איך אני אמור להשתמש בזה ברכבת? הרי הולידטור בת"א לא באמת יודע אם אני הולך לנסוע לחיפה או למודיעין...

olli3

New member
מנהל
אבל הואדילטור ביציאה כן יודע.

רב קו ורכבת...
אם יש לי חופשי חודשי בקו חיפה - ת"א וגם כרטיסיה בקו ת"א מודיעין..
איך אני אמור להשתמש בזה ברכבת? הרי הולידטור בת"א לא באמת יודע אם אני הולך לנסוע לחיפה או למודיעין...
זה עובד כך שהואדילאטור בכניסה מחייב חוזה מסויים וביציאה אם זה לא החוזה הנכון, הוא מזכה את החוזה שחייב ומחייב מחדש בחוזה הנכון.

איטלקי8

New member
אז למה באוטובוסים איאפשר לעשות את זה

זה עובד כך שהואדילאטור בכניסה מחייב חוזה מסויים וביציאה אם זה לא החוזה הנכון, הוא מזכה את החוזה שחייב ומחייב מחדש בחוזה הנכון.
אם הנהג חייב בטעות חוזה לא נכון?
&nbsp
ונשאלת השאלה איך הנוסע ברכבת יכול לאמת שאכן היה זיכוי כזה? הרי על המסך של הולידאטור אני גם לא רואה כלום.. אפילו לא יתרת נסיעות.. אם אני אצא מהתחנה בלי אסמכתא בסוף עוד יגידו לי שאני שקרן אם אני אתלונן שבוצע חיוב לא נכון.

olli3

New member
מנהל
אם יש לו רב קו שהונפק ברכבת ישראל, ניתן לבדוק הכל גם באתר

אם הנהג חייב בטעות חוזה לא נכון?
&nbsp
ונשאלת השאלה איך הנוסע ברכבת יכול לאמת שאכן היה זיכוי כזה? הרי על המסך של הולידאטור אני גם לא רואה כלום.. אפילו לא יתרת נסיעות.. אם אני אצא מהתחנה בלי אסמכתא בסוף עוד יגידו לי שאני שקרן אם אני אתלונן שבוצע חיוב לא נכון.
הרכבת - יתרות, מתי נעשה שימוש בכל חוזה וכו'.
&nbsp
אחרת, ניתן לבדוק באמצעות האפליקציה "רב קו" (יש 3 כאלו, הוותיקה היא הטובה ביותר), יש צורך במכשיר תומך NFC. לחילופין, בעמדות הטעינה האוטומטיות השונות שפזורות ברחבי הארץ. יש לך כאלו במסוף 2000 (במסוף שבו יוצאים קווי החברות מטרופולין, קווים ואפיקים), יש לך מכונות כאלו גם במודיעין (מפוזרות ברחבי העיר וגם בעזריאלי מודיעין) ובחיפה במכונות של המטרונית.
&nbsp
כולן, תראנה לך את החוזים שטעונים לך ברב קו ואת יתרת החוזים.
&nbsp
ובכל מקרה, אתה לא היחיד שיש לו מספר חוזים של רכבת ישראל ברב קו. ועדיין לא שמעתי על מקרה שמישהו חויב שלא נכון ואז בא בטענות וקראו לו שקרן. כי מכל הדיווחים של נוסעים שיש להם מספר חוזים של רכבת ישראל ברב קו, אף אחד לא התלונן שקרה לו חיוב שגוי.

raminec

New member
לאחרונה הוצבה גם מכונה

הרכבת - יתרות, מתי נעשה שימוש בכל חוזה וכו'.
&nbsp
אחרת, ניתן לבדוק באמצעות האפליקציה "רב קו" (יש 3 כאלו, הוותיקה היא הטובה ביותר), יש צורך במכשיר תומך NFC. לחילופין, בעמדות הטעינה האוטומטיות השונות שפזורות ברחבי הארץ. יש לך כאלו במסוף 2000 (במסוף שבו יוצאים קווי החברות מטרופולין, קווים ואפיקים), יש לך מכונות כאלו גם במודיעין (מפוזרות ברחבי העיר וגם בעזריאלי מודיעין) ובחיפה במכונות של המטרונית.
&nbsp
כולן, תראנה לך את החוזים שטעונים לך ברב קו ואת יתרת החוזים.
&nbsp
ובכל מקרה, אתה לא היחיד שיש לו מספר חוזים של רכבת ישראל ברב קו. ועדיין לא שמעתי על מקרה שמישהו חויב שלא נכון ואז בא בטענות וקראו לו שקרן. כי מכל הדיווחים של נוסעים שיש להם מספר חוזים של רכבת ישראל ברב קו, אף אחד לא התלונן שקרה לו חיוב שגוי.
לאחרונה הוצבה גם מכונה
של רב-קו ב"תחנה המרכזית" של נס ציונה.

nOnAmE134

New member
תחנת נתיבות – הפתיחה במוצאי שבת 14/02?

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
בדף 'נתיבותיים עילאיים ומתנשאים' פורסמה תגובה מאת אדם שטוען שהוא עובד בפתיחה, שהיא ב־14/02 – מוצאי שבת, ולא יום ראשון.
זו שאלה על גבול הודעת דבר חידוש. :p
להלן הקישור (שבו תמונה של תחנת נתיבות מוארת במקצתה):
https://www.facebook.com/3012414433...id=764763346973615&offset=0&total_comments=22.

בדרך כלל הרכבת חונכת קווים חדשים ותחנות חדשות במוצ"ש

בדף 'נתיבותיים עילאיים ומתנשאים' פורסמה תגובה מאת אדם שטוען שהוא עובד בפתיחה, שהיא ב־14/02 – מוצאי שבת, ולא יום ראשון.
זו שאלה על גבול הודעת דבר חידוש. :p
להלן הקישור (שבו תמונה של תחנת נתיבות מוארת במקצתה):
https://www.facebook.com/3012414433...id=764763346973615&offset=0&total_comments=22.
אלא אם כן צריך לדחות ליום ראשון על מנת ששר התחבורה יוכל להשתתף בטקס ולגזור סרט (וקופונים).

easylivin

New member
ייתכן שבפועל יפתחו במוצ"ש, והטקס עם השר ייערך בבוקר יום א'.

אלא אם כן צריך לדחות ליום ראשון על מנת ששר התחבורה יוכל להשתתף בטקס ולגזור סרט (וקופונים).
ייתכן שבפועל יפתחו במוצ"ש, והטקס עם השר ייערך בבוקר יום א'.

עלה13

New member
שאלה לגבי האוטובוס קומותיים החדש של לונדון....

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
שאלה לגבי האוטובוס קומותיים החדש של לונדון....
היכן נמצא המנוע, צפחתי בסרטון שמראה את הפנים והחוץ שלו ולא זיהיתי?

קיימת מדיניות לגבי מסלול יציאת קווים מקניון איילון

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
קיימת מדיניות לגבי מסלול יציאת קווים מקניון איילון
קווי דן (ואחרים) שיוצאים מקניון איילון לכיוון רחוב בן גוריון כמו 57,92,292 או קו 67 שממשיך באבא הלל-
האם יש מדיניות לגבי היציאה שלהם- דרך כביש השירות ישר לבן גוריון או פנייה לאבא הלל ומשם שמאלה לבן גוריון? (וב67 המשך ישר)

ronatd

New member
שביתה באגד או באגד תעבורה?

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
ראיתי בכותרות של נענע 10 ושל The Marker שמתוכננת שביתה באגד ו/או באגד תעבורה.
למרות הדימיון בשמות, מדובר בשתי חברות שונות לחלוטין.
מישהו יודע עוד פרטים לגבי השביתה?

נתנאל531

Well-known member
יש סכסוך באגד, לא ידוע על סכסוך באגד תעבורה

ראיתי בכותרות של נענע 10 ושל The Marker שמתוכננת שביתה באגד ו/או באגד תעבורה.
למרות הדימיון בשמות, מדובר בשתי חברות שונות לחלוטין.
מישהו יודע עוד פרטים לגבי השביתה?
יש סכסוך באגד, לא ידוע על סכסוך באגד תעבורה

מעבר בין אזורים בגוש דן אחרי קו אחד

שרשור בקשות
ושאלות
(לא הכוונה)
מעבר בין אזורים בגוש דן אחרי קו אחד
שלום,
אם אני נוסע בתוך תל אביב בקו מספר אחד (המקדים), וממנו עובר לקו אחר בקוד נסיעה גבוה יותר (למשל 347 לרעננה), האם יש אפשרות לשלם כבר בקו אחד על הנסיעה השנייה ולהשתמש בכרטיס מעבר, או לחילופין האם אפשר להשלים במעבר לאוטובוס השני את מחיר הכרטיס ולא לשלם עליו מחדש?
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.
למעלה